Diena pēc rītdienas. Kas mūs sagaida pēc apokaliptiskajiem notikumiem 2020. gadā?

3

Komentāri (3)

QAnon 04.01.2021. 20.54

Kā teica publicists Aleksandrs Ņevrozovs: “Hieronīms Boss un Pīters Brēgels pasteidzās par agru nomirt, jo šodienas Krievijā viņi, pat nepiepūlot fantāziju, varētu gleznot savus nemirstīgos darbus pēc natūras, bet 21. gadā visādu kropļu asortiments vēl tikai paplašināsies”. Visa 20. gadā iesētā pretīguma sēkla uzdīgs, stādi strauji augs un nesīs augļus 21.
Ko tur par Krieviju? Ja ASV Baltā namā nonāks ASV ģem-parķijas komunisti, BLM(Black lazy monkeys), korumpanti un pederasti, tad Krievija vēl liksies tā nekas, jo tur pat pēdējās cilvēcības pazīmes zaudējušam rusistam, nebūtu varējusi ienākt prātā doma, piedāvāt bērniem no 8 gadu vecuma pašiem sev izvēlēties dzimumu un to vecākiem likt tiem gādāt hormonālos preperātus, bet atteikšanās gadījumā, atņemt vecāku tiesības, kā solīja vecuma plānprātības pārņemtais Baidens, vai atteikties no radniecības terminoloģijas: māte, tēvs, brālis, māsa, dēls, meita, kā aicināja nolādētā vājprātīgā kuce, Pelosi.
Ja ienaidniekam ASV izdosies neostaļiniskais valsts apvērsums, tad labāk lai ir Pilsoņu karš, kurā intelektuāli attīstītie krietnie amerikāņi noteikti gūs uzvaru pār marodieriem, vandāļiem, parazītiem, nelegāļiem, cilvēku nīdējiem un citiem pederastiem, jo bez cīņas normālie cilvēki zaudēs visu: brīvību, mantu, bērnus, savu senču piemiņu un gadsimtos būvēto valsti, kuru pārņems Ķīna. Pat pāris miljonu kritušo, būs nieks, salīdzinot ar upuru skaitu, ko ieplānojuši Maskavas un Pekinas nopirktā piektā kolona.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 31.12.2020. 16.31

Vēl viens arhetips – Šķīstītava
Šķīstītava jeb purgatorijs (no latīņu: purgare — ‘tīrīt’) saskaņā ar Romas Katoļu baznīcas mācību ir īpašs pārejas stāvoklis, kur pēc nāves nonāk cilvēki ar sīkiem grēkiem, lai ciešanās un šķīstīšanas ugunīs izciestu sodu un pēc tam nokļūtu debesīs.

Vispirms jau tās ir tikai manas, viena cilvēka versijas par to kas pašlaik notiek pasaulē un nevajag manas domas absolutizēt.

Cilvēki jau ir sapratuši, ka daudzas Svēto rakstu idejas dzīvo ne tikai reliģiskajā vidē bet arī mūsu ikdienā kā arhetipi. Šobrīd visa pasaule ir pamatīgi apmulsusi un atklāti sakot nesaprot kas notiek un ar ko tas viss beigsies.

Manuprāt, mēs atrodamies šķīstītavas arhetipa atdzīvošanās posmā. Satricinājums ir tik milzīgs, ka neglābjami liek cilvēkiem sākt domāt. Un iespējamā rīcība var būt 3 veidu. Nemainīt sevī neko, censties kļūt labākiem vai arī bez sirdsapziņas pārmetumiem atļauties aizvien lielākas cūcības un nelietības.

Tas arī īsumā viss.

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 31.12.2020. 12.41

Ir lietas, kuras mēs patiesībā ietekmēt nevaram. Un viena no tām ir šī Covid krīze. Šādā situācijā ir jāsāk apzināties lietas ko mēs varam ietekmēt tikai uzskatām par mazsvarīgām. Patiesībā tās nav mazsvarīgas tikai cilvēkos ir radīta pārliecība, ka neko tas nemainīs. Centīšos pateikt ļoti īsi. Cilvēki, kuri baidās, kuri izmisīgi cenšas melot un uz šo melu rēķina kļūt aizvien bagātākiem un populārākiem, Latviju arī noved aizvien dziļākā krīzē. Visa viņu rīcība vispirms pamatojas uz iespēju sevi nenodot un turpināt kļūt aizvien bagātākiem. Līdz ar to no viņu tālākās darbības plāna pilnībā tiek izslēgta iespēja pieņemt arī gudrus un pamatotus lēmumus, kas situāciju Latvijā uzlabotu. Patiesībā tās nav manas domas, bet Freida paustās idejas.

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam