Kad zināšanu izplatīšana padara par mērķi 3

Komentāri (3)

Alexey Subotin 16.12.2020. 11.41

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi – http://bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

0
0
Atbildēt

0

Valentina Kalinina 16.12.2020. 01.08

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi – http://bit.ly/ketosliim es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 14.12.2020. 10.34

Zināšanu izplatīšana ļoti bieži tiek uztverta ļoti agresīvi. Latvijā viens no spilgtākajiem piemēriem ir Zersetzung metodes pilnīga noklusēšana. Googlē var par šo VDR slepenā dienesta Stasi plaši lietoto cilvēku vajāšanas metodi atrast izsmeļošu informāciju. Savukārt Latvijas lielie masu mediji par to nav atļāvušies publiskot pilnīgi neko. Ir tikai viens teikums kādā no Dombura intervijām – “čekisti iekļuva vajātā cilvēka dzīvoklī un pārvietoja tajā dažādus priekšmetus”. Par visu pārējo – pilnīgs klusums.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: