Jā, bet… 12

Komentāri (12)

Alfreds Niedra 14.12.2020. 15.52

Argumenti, ka koncertzāle jābūvē pilsētas centrā, kur ir transporta problēmas, ir apšaubāmi. Ir neskaitāmi piemēri ārpus pilsētas vēsturiskā centra sekmīgi funkcionējošas sabiedriskās būves. Kādēļ nevarētu būvēt Biķernieku meža vai Ganību dambja apkaimē?

0
0
Atbildēt

0

lindab456 11.12.2020. 11.46

Pārdomāts un pamatots raksts, izvērtēti visi aspekti – nav kam nepiekrist.
“Ideālajā pasaulē mans favorīts arī nebūtu Elizabetes 2.”
Pievienojos, ka kultūras funkcijas būtu jāpatur vēsturiskajā pilsētas centrā, Pārdaugavu atstājot studējošajiem. Pilsētas centrs bez kultūras “piešpricēm” nenovēršami noveco un atmirst.
Vairāk gan turos pie principa – ar labu uzlabot ne tik labu, kamēr KM piedāvā – ar labu uzlabot labu. Tādēļ kā iespējamo vietu ar gara acīm loloju arī ekspertu novērtēto Sporta pils teritoriju, kas ļautu pacelt centam tuvo vēsturisko latvisko apkaimi un piešķirtu tai tik trūkstošo laikmetīgas kultūras dimensiju.
” Arī diskusijā par Konresu namu jāsaprot, ka, pārveidojot to par koncertzāli, būtu jāziedo tā esošā arhitektoniskā vērtība, kas ekspertu novērtējumā ir augstāka nekā Elizabetees ielas 2 ēkai.”
Vai kaut kas ir mainījies, palaists garām – līdz šim Konresu nams netika izcelts kā arhitektoniski nozīmīgs? Kādēļ Kongresu nama variantam pievērsts tik maz uzmanības?

+3
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > lindab456 11.12.2020. 13.10

  Neviens ministra apgalvojums neiztur kritiku. Nevajag liekuļot.

  Cik miljonus zaudēja valsts, kad būvnieku mafijas kļūdas dēļ atcēla projektu par RMM ēkas restaurāciju Pils laukumā? Kāpēc par to klusē?

  Uz kurieni pārcēla RMM – uz pilsētas kultūras centru? Tiešām?

  Tā varētu pretargumentēt katru melīgo rakstā minēto apgalvojumu!

  Meļi , glumie naciķu meļi. Nākotnes okupācijas sludinātāji.

  +1
  -2
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 11.12.2020. 15.27

  Ja Elizabetes 2 ēku novērtējam kā sava laika modernisma arhitektūras piemēru, tad tā tas ir, kamēr tā tiek saglabāta bez uzlabojumiem, papildinājumiem – kā vienots veselums, kur katrai detaļai ir sava vieta un nozīme. Ja runājam par modernisma ēku renovāciju, cik mums ir veiksmīgu piemēru, cik ir renovētas šī perioda dzelzbetona būves? Kas notiek ar Dubultu staciju, Sēnīti? Tātad tas ir jautājums par tehnoloģijām un izmaksām. Otrs jautājums ir par to, ka ēkai parka teritorijā ir jābūt publiski pieejamai un tās atkal ir valsts vai pašvaldības naudas.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > lindab456 11.12.2020. 16.32

  Linda, līdzīgi kā ar Satversmes tiesu – mani ne tik daudz sagtrauc, ka šo ēku varētu nojaukt, vai pārbūvēt, bet mani dzen izmisumā čekistu laika komunikācija ar sabiedrību.

  Ja Satversmes Tiesa uz nolēmuma par dzimuma jēdzienu noliegšanu apspriešanā būtu aicinājusi ne tikai sorosistus, bet arī kaut vai ģimeņu pārstāvjus, tā būtu cita lieta. Ja manabalss.lv nepaziņotu, ka lūk – ST jau nolēmusi un tauta lai iet uz poda ar savu patiesību – bet būtu iespēja katram !!! kas grib izteikt viedokli – atkal cita lieta

  Tagad ir tā – valstī krīze ir ne tikai tas, ka aug cvid pacientu un mirušo skaits, bet krīze ir neuzticībā valsts varas pārstāvjiem –

  nu puntuļa komunikācija ir perfekta čekista stils – nu perfkets – kas tur M Lacis, JpETEERSS – kuri tur bija ar dūri uz galda un nolemts – klusu miers, kuri iebildīs – tiks nošauti

  tā nav mana valsts, kur varas pārstāvji uzvedas kā čekisti, kas dīdās kā ērzeļi, ka dabūtu šaut – nu nav – par to ir runa un tas ir tas, kāpēc es lamājos kā tāds krancis, kas rej uz lāci –

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 12.12.2020. 03.30

  Līdz šim ST uzdevums bija sargāt Satversmi, ne to labot.
  Daudz pārmetumus izsakāt kultūras funkcionāriem. Manā izpratnē ir viens – līdzīgi kā runājot par baznīcu, tam bija jābūt vispārējam aicinājumam un vēlmei pašattīrīties.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > lindab456 11.12.2020. 16.39

  man ausīs skan aktiera Laura Dzelzīša nievas par DAILES TEĀTRA ēku un ko es domāju – nu ko viņam nabagam pārmest – mēs taču esam padlaiku augļi – nezinoši, bet ar viedokli – nu klausamies , ko stāsta speciālisti

  es ar visīstāko proletārieša naidu ienīstu pretīgos kuļturščikus – kad bija RĪGA 2014 -EIROPAS kultūras galvaspilsēta – cik no tiem miljoniem tika sabiedrībai – pareizi – precīzi – nulle – visu norija tie izbadējušies liellopi radošie, kuri tagad apgalvo, ka bez kultūras valsts nepastāvēs – ha ha ha = un ka vēl pastāvēs – cita lieta, ka tā nebūs latviešu kultūras valsts – jo jau tagad tā nav latviešu kultūras valsts

  VKKF cik tūr tūkstošus piešķīra evijai vēberei lai braukā pa Reiropai pedofīlus iepriecināt – tā ir kultūra?
  tagad vkkf maksā miljonus visiem sorosistiem satoristiem 0 tue rubina nabiņas dziļā pašapmierinātībā un omulībā – tūlīt spriedīs, cik apspiesta Latvijā ir lgtb kopiena – kamēr bāreņi rij izmisuma asaras –

  nē – un nē – man nav pieņemams, ka ar mani runā kā ar lopu – negaidiet,ka es atbildē dziedāšu kā lakstīgala – nē –

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > lindab456 12.12.2020. 18.53

  Nezin, kā ar divu LC “ņedobitku”: Nagļa un Baldera, noprihvatizētās Sporta pils teritoriju?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > altinyildiz 13.12.2020. 03.08

  Sporta pils kvartāls tiek minēts kā viens no variantiem ar labu novietojumu, infrastruktūru un satiksmi. Sporta pils kā publiskas celtnes un modernisma arhitektūras parauga nojaukšana ir zaudējums pilsētai. Jau ilgstoši teritorija stāv tukša, nekas nenotiek, izņemt projektus. Šobrīd urbāno mazdārziņu vīzija bij. Sporta pils vietā vairāk atgādina nodokļu optimizāciju. Šai gadījumā piekrītu būvinženiera, restauratora S. Meierovica teiktajam, ka galvenais ir ideja, kas gan ir domāts par citu uz šīs ass esošu neapbūvētu teritoriju aiz Sporta nama Daugava.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 11.12.2020. 10.54

pilnīgi nejaušā kārtā par Uzvaras parkā būvējamo panoramas rata projektu uzzināju, ka novcirsts tikšot tikai !!! – viens bērzs – kamēr pārstādīti desmitiem koku, tai skaitā – dižkoki. Kur viņus stādīs – kurā elles nostūrī – to mēs nezinam., tāpat kā nezinam, cik vēl melu ir sagatavots cilvēkiem – nu padomājiet – viens bērzs – ir nu gan liela muiža, kamēr patiesībā – noasfaltēts tuksnesis – būšot draudzīga vide –

tā melot – tā melot un tad draudēt tautai, ka šaus šo nost par dezinformāciju – netīrās cūkas – maigi sakot – nē – cūkas nav vainīgas – netīrie čekisti – tas būs precīzi !

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.12.2020. 10.13

Zuzāns uzcēla savu zuzeum un viņš to darīja kur un kā gribēja, un tā vieta būs tāda, kā viņš to gribēs – viņa nauda, viņa lēmumi

Ja koncertzāli būvēs par nodokļu maksātāju naudu – atkal turot tautu jau dziļākā nabadzībā ar lielākiem meliem un tukšsolījumiem, tad tautai nedr,ikst lēmumus pasniegt kā kulaka uzsišanu uz galda.

Tad – ja valdība ir nevis bandīti, bet tautas izvirzīti lēmumpieņēmēji – iepazīstina tautu ar pamatotiem dažādu ekspertu vērtējumiem. Mums nekas tāds nav bijis un jautājums – vai tiešām nekad nebūs ?

Viss kas notika ap Marsa parku ir vienkārši absurds – čekistu cienīgs cinisms pret cilvēkiem. Tā ēka nekad nebūs par svētību ne pilsētai, ne valstij, jo tā ir ticības savai valstij un valdībai kapa vieta!! Ņemiet to vērā. Pieminiet savus vārdus.

Koncerztzāles projekt tiek virzīts kā jauns – kā nākamais Marsa parka paraugs – melu, varmācības un cinisma paraugs, ka es saku = ejiet …nu labi – iešu nūjot un dziļi paelpot, kamēr vēl ir kur – jo arī manas dzivesvietas apkārtnē – kā smejies- jo sūda politiķi vairāk sola gādāt par cilvēkiem, jo nelabvēlīgāka dzīvošanai paliek vide … jo cilvēki vairāk slimo un mirst …

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.12.2020. 10.06

valdība ?! – jūs puntuli valdību te piesauciet kā tādu vietējo labdarības dieviņu , kuram uzticēties un uz kuru paļauties – izbeidziet šo čekistu okupācijas laiku demagoģiju!!!

valdības lēmumi latviešu tautai ir nesuši tikai postu un iznīcību! tieši tāpēc argumetns, ka valdība – kuru joprojām kontrolē oligarhi , valdība , kura joprojām kalpo tikai bagātiem un ļoti bagātiem , šīs visiem zināmās pieredzes dēļ vien nevar būt arguments – jūsu sauklis – valdība izlēma -nav nekas cits, kā staļina kulaks uz galda !

ejiet dirst ar tādu varmācību pret tautu !!- mēs nodokļus nemaksājam , lai gadu desmitiem uzturētu šo sistēmu, kura iznīcina mūs , nevis tādus komjauniešu – komunistu pēctečus, kuri pārvērtušies par “patriotiem” , bet patiesībā tādi paši varmākas kā komunisti čekisti vien ir!

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: