«Tolerances laiks ir beidzies» 6

Komentāri (6)

Andris Vītols 17.12.2020. 01.37

Var jau teikt, ka viss slikti… jo ir slikti… Ja es ceļotu un redzētu, ka tads bardaks, ka neko nepārbauda – es tomēr informētu … SAEIMU… ATTIECĪGĀS iestādes ne decembrī, bet STIPRI ĀTRĀK !!! Tagad nokavēts, jo jau citi baidās no Rīgas, kā infekcijas perēkļa.
Kāpēc nezvanījāt, neinformējāt tad vasarā par to bardaku, kontroles trūkumu utt….???

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.12.2020. 10.48

vēl – mana pieredze – pirms divām nedēļām biju vizītē pie speciālsita. Viņs man nozīmē vairākas manipulācijas , kad jāiet uz procedūru kabinetu, bet saka tā, ja vien varu ciest – lai sēžu mājās un pa ārstniecības iestādēm nevazājos. Jo ar to covid neko saprast nevarot. It kā ir, it kā nav. Viņam draugs strādājot slimnīcā Vācijā unj tur neviena covid pacienta nav un no covid mirušā ne tik. Nu es gandrīz vai saraujos – galu galā – velk uz covid noliegšanu. Taisni sanāca sarakstīties ar brāli – mediķi – viņam šito stāstu – brālis saka – var jau tā arī būt , jo ir jau vietas, kur saslimušo nav.
Pagāja pāris dienas un spiegel.de izlasu tādu pusrakstu – jo viss par maksu – ka covid pētnieki pēta, kāpēc DIenvidvācijā ir vairāk covid inficēto un saslimušo kā ZVācijā. Un lūk, ziņa, ko sākotnēji uztvēru kā viltus ziņu izrādījās patiesa

Vēl kā ir – nav kam pajautāt – ja mirušie ir tikai veci cilvēki – vai viņi patiesi ir nomiruši no covid vai ir kā mums kādreiz par gripu stāstīja, ka no gripas nemirst – mirst no gripas izraisītām -aktivizētām citām saslimšanām. Es klausos visu laiku visus speciālistus – bet tā aī neviens žurnāists tādas lietas nejautā – nu nejautā

Un jautājumi ir vairāk kā atbilžu – cik vispār valsts maksā tiem visiem ministriu sabattiecību speciālistiem – cik miljonus tiem stulbakjiem reklamščikiem iztērē, ka mēs neko vai gandrīz neko tā arī nezinam ?

Nu jā – draugi , nav labi. Tas nu gan

+2
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.12.2020. 10.21

Tikko delfos lasīju, ka Beļģijā policija soda naudās par covid laika noteikumu pārkāpšanu iekasēsjusi 6 milj, ko mēs? Kārtējo reizi tukši !!!! – zvirbuļa bezdiena draudi — savu bezdarbību un vienladzību , kas notiek nosaucot par tolrenaci – nu klau – nu cik var – nelišu bandas!

Lūk, negribēju par to rakstīt, laiku tērēt , bet vakardien skatījos to valhallla sēriju – par labo policistu un drosmīgo žurnālisti un vismaz nolēmu domas paust –

Kāpēc es saku, ka šai saeimai, valdībai , prezidentam, ST, Tiesībsargam – paga kam vēl – ā – jā Valsts polciijai uzticēties nevar, tas ir bīstami. Paļāvību un ticību esmu saglabājusi Rīgas PP – manas attiecības ar viņiem vienmēr ir bijušas korektas – atbilstošas maniem priekšstatiem kādai jābūt policijai.

Bet lūk – par ko kreņķis- RĪGA TV 24 ir valsts subsideta privāta tv kompānija, valsts subsidē viņu apraides laiku, subdisē visādus raidījumus par aizsardzību, par vidi, par valsts pārvladi un tt. Luk, šis tv raidījumā Preses klubs ar aivi ceriņu kā vadītāju uzaicināja – Baibu Broku, Sandri Toču un KOlu – to uzņemēju

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 11.12.2020. 10.32

  nē – paskatījos – tas ir 08.12. raidījums – Kola vieta ir jkp Eglītis.
  Lūk, tagad uzmanīgi – katru dienu burtiski miljons reižu es dzirdu aicinājumus neklausīties viltus ziņās. Nu es sasprindzinu savas smadzenes, cik nu potence ir un cenšos filtrēt . Bet- valsts subssidēts tv man stāsta – pie tam = dzemdētājas krampju sāpju kliedzienu decibelu līmenī – ka pilnīgi viss, ko ziņo Uga Dumpis, Perevoščikovs un SPKC ir meli, klaji meli, potjomkina sādžas de ja vu utt. Brēcējs ir oligarhu trubadūrs pasaulslavenais sandris točs. Nu paga – kaut kādus divus krievus , kuriem ne es zinu vardus, ne ko viņi stāsta apcietina, bet šeit ? – nr 1- raidījuma vadītājs Ceriņš vai cers – kā nu viņu tur – tā arī nepajautāja – Sandri – pamato savu apgalvojumu, ka spkc fakti – uzksaite ir nepareizi, no kurienes tavi dati, kur pamats taviem apgalvojumiem? Vienīgais , ko ceriņš- cers pajautāja – sandri – vai tad tu neredzi, cik smagi strādā ārsti? Nu klau – nu es uzaugu padomju okupācijas laikā – man stāstīja, cik slikti dzīvo Rietumos, kamēr īstenībā – fakti liecināja kaut ko citu. Tagad man saka – ltv1 – valsts medijs vienu lietu, valsts apmaksātais medijs – citu – ka viss esot meli . NU es saprastu, ka rīga tv24 ir kremļa vai nezinu – ķīnas vai zkorejas medijs – nu kā saka – ieriebj pretiniekiem, bet – paga – nu kas vispār notiek?

  Nav arī kam sūdzēties par šādu ar manu nodokļu naudu apmaksātu klaju smadzeņu skalošanu un cilvēku vešanu haosā Tiesībsargs un prezidents kā saka man jau lielo ignore kluci uzlika attiecībā uz PR , savukārt saeima neatbildeja, bet satversmes tiesa un mana balsss ir pakļauti sorosa fonda naudas maģijai – becerīgi

  Nu tad- davai uz skatuves RPP šefu – vienīgās institūcijas , kurai uzticos vadītāju – lai tad atbild man – kā viņš to domājis, ka tolerances vairs nebūs? Kā man tas jāsaprot, ka vienā ausiī man grūž tādu informāciju un otrā -pilnīgi pretēju – nu lūdzu –

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 11.12.2020. 10.39

  vēl –
  lūk, vakar skatos to valhhalu un man tā patika, kā tā žurnāliste sadeva tam bērnu izvarotājam ģenerālim un kā tas – policists piekāva to māsas vīru – man ta patika, ka pilnīgi no sevis sabijos – manī ir augsts agresijas līmenis – cik nu tantukam ar zemu asinsspiedienu var augsts vispār būt, bet – neslēdzu tv laukā – pārslēdzu uz rīga tv 24 un tai brīdī – atkala preses klubs -atkal ceriņš – bet viesos vecais zēns arno jundze, kurš saka, ka vajag kā kara laikos – dezinformatorus nošaut – ups – un tas man jādzird nevis no kremļa troļļiem vai ķīniešu spiegiem bet no valsts subsidētas tv un Rakstnieku Savienības vadītāja? Hallo – cilvēki – valsts – kas vispār notiek? Tad jau likums pieņemts, ka šaus nost , vai tikai vēl baida ar to?

  Nenormālie – dirsas – citādi nepateikšu – tērēt mūsu naudu tam, lai mūs draudētu nošaut tikai tāpēc, kamēs cilvēki !!! gribam saprast kas notiek – tā nav demokrātija – nu nav – Jundzem būtu jāatvainojas sabiedrībai, ceriņam vai ceram būtu jāmaina profesija un valstij būtu jāatceļ subsīdijas tādai tv, kura būtībā ved haosā cilvēkus ar šadiem nenormāliem raidījumiem !!!!

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 10.12.2020. 07.08

Nu lūk, neticu. Un neticu , jo man ir 100 % cita pieredze. Jūlijā biju Lietuvā. Mājās braucot autobusā bija pilns ar ārzemniekiem, tai skaitā no Ukrainas un Baltkrievijas. Neviena!!!!, nekāda kontrole! Tikpat labi es varēju pārvadāt kontrabandu – ērti un eleganti.
Augustā mans bērns ciemojās Šveicē – 2 nedēļas. Cīrihes lidostā pat pasi nepārbaudīja. Bet – ! šo 2 nedēļu laikā situācija bija mainījusies un Šveice bija iekļauta spkc sarkanajā sarakstā. Lidostā pasi nepārbaudīja, kur viņa dzīvos karantīnas laikā neviens nepainteresējās. Kaut pa galdu danco.
Man ir labs paziņa, reti runājamies, bet tad ilgi. Viņam strādnieki strādā Zviedrijā. Regulāri braukā ar prāmi turp atpakaļ – ne reizi ! viņa strādnieki neesot pārbaudīti vai karantīnu ievēro un viņi karantīnu neievēroja, jo grafiks esit tāds. Mēnesi strādā Zviedrijā – nedēļu atpūties Latvijā. Arī tagad viņi turpina tieši to pašu.

Es gan ļoti ļoti cenšos neiet nekur lieki. Tiešām pat mēdzu pretimnācēju apiet pa zālāju vai braucamo daļu, tomēr – kopš pandēmijas sākuma nekad!!!! ne reizi neesmu redzējusi , ka policija vai RS
biļešu kontrole vai kāds apsargs kādam aizrādītu. Nu gan jau, ka kāds aizrāda , man patīk cilvēkiem aizrādīt, bet ka to darītu valsts vai pašvaldības policija – nu nē, neticu. Nevajag melot!

+2
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: