Kā pie Mao izšausim zvirbuļus 5

Komentāri (5)

Sskaisle 08.12.2020. 10.46

ja par Mao zvirbuļiem – Latvijā zvirbuļus nešauj, bet nezinu kāpēc- paši izzūd – manā sētā dominē vārnas – pat kaijas te nebrēkā, jo valdošās un noteicošās ir vārnas. Viena suga, viena kārtība!

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.12.2020. 10.37

Lasu , ka LNMM par pusmiljonu ir iepircis gleznas savai kolekcijai . Ideāli , super. Nu bet tad mākslinieku maciņos ir pusmiljons. Maz? Bet mums pat i tik daudz nav. Mēs tāpat strādājam no rīta līdz vakaram. Bet atšķirībā no jums mēs maksājam nodokļus. Man valsts ņēma pusi no nopelnītā. Jūs tik daudz samaksājāt valstij nodokļos?

Netaisnība šausmīgākā .

0
0
Atbildēt

1

  rv > Sskaisle 08.12.2020. 15.51

  Radošas personas = mākslinieki un zinātnieki maksā visus ar likumu noteiktos nodokļus. Tas ir mīts, ka nodokļus nemaksā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > rv 08.12.2020. 16.35

  jā, bet puaro.lv bija raksts ka Bondara sieva reklamē kā tirgo gleznas un uztur ģimeni , bet žurnālisti izpētīja, ka viņa nav reģistrējusies VIDā un nodokļus nemaksā.

  Vai piemēram, fb , instagram – paseko līdzi tām smukajām bildēm, kur smukas dāmas bildējas kopā ar glezniecības slavenībām – tikko nopirktiem viņu darbiem – tur ir runa par tūkstošiem – tur nodokļus maksā ?

  un vēl – ja tas ir mīts, ka nemaksā nodokļus – tad ziņo policijai , ka valdība apzināti maldina un kurina naidā sabiedrību – jo redz valdība saka, ka radošie nodokļus nemaksā – bauda dzīvi – tad es tādas lietas nenosapņoju – es to lasu un dzirdu lr un ltv

  lūk

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 08.12.2020. 10.34

Vai tas, ka šobrīd ir komunikācijas problēmas valstī starp varu un sabiedrību , par kurām mēs nezinām , ar ko tas beigsies – vai tā nav sekas tai kultūras nepiejamībai visai sabiedrībai? Es jau pirms 20 gadiem rakstīju, ka kultūra Latvijā ir padarīta par pašapkalpošānās biznesu, kurā tik jāpumpē naudu un tad viņi kaut ko tur vāra sev katlos.

Būtu mana teikšana – ne eirocentu no valsts tādiem. Ne eirocentu . Ejiet un cīnieties par izdzīvošanu kā mēs visi .

Radošie ir priviliģēti kā tādi liellopi no Orvela Fermas Jums ir kur aiziet un paprasīt – jums iedos – protams, ja vien pratīsiet būt varai pateicīgi , ko darīt parējiem Latvijas iedzīvotājiem? Piemēram, man? Pat Čaka ielu atdeva kaut kādiem sasodītiem velosipēdistiem . Tik vien dzird no jums -dodiet mums vēl neņemeit nost. Ejiet pa gaisu ar savu sasodīto egoismu . Tāpat jūs dzīvojiet savā no īstenības atrautā pasaulē. Mēs tauta nespējam visus liekēžus uzturēt

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: