Tāda pati ģimene kā citas 12

Komentāri (12)

Vahamurka 10.12.2020. 00.54

Divi sievišķi nevar sapāroties un radīt bērnu,no tā izriet secinājums,ka virsraksts neatbilst patiesībai un ir absurds.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.12.2020. 18.57

https://www.la.lv/osipovas-izgajiens

Mums ir amatā nesen ievēlēta Satversmes tiesas priekšsēdētāja, kuru viena politiskā virziena pārstāvji gandrīz vai dievina, sauc viņu par “Latvijas karalieni” un apspriež viņas izvirzīšanu Valsts prezidenta amatam, kamēr citi pauž vilšanos institūcijā un tās vadītājā.

Un iemesls tam tikai daļēji ir Satversmes tiesas diskutablais lēmums atzīt viendzimuma partneru tiesības uz tā saukto tēva atvaļinājumu, bet vairāk pat ST priekšsēdētājas Sanitas Osipovas publiskās uzstāšanās šajā sakarā.

Viņa bieži atkāpjas no juridiskiem argumentiem, bet tā vietā sāk dominēt emocionālie un ideoloģiskie.

Turpretī S. Osipova šo robežu ir pārkāpusi un sparīgi metusies audzināt sabiedrību, sarunājot daudz dīvainību, kam ar ST lēmumu pat īsti nav sakara. Nu, piemēram, ka Latvijas sabiedrība esot “kā kaujas suņi”, kuriem “paaudzēm ilgi mācīts būt neiecietīgiem”.

Tas, vai Latvijas sabiedrība tiešām ir tik neiecietīga, kā pasniedz viena amatpersona, nu gan prasās pēc, kā tagad bieži saka, faktos balstītiem pierādījumiem. Jo vairāk, ja šo viedokli sāk izplatīt saistībā ar konkrētu tiesas lēmumu.

Tāpat savdabīgi ir intervijās ietvertie pārmetumi kristiešiem. Iespējams, Osipova sevi jau redz kādā citā statusā – kā politiķi vai varbūt par nākamo tiesībsargu, kad J. Jansons atstās šo amatu.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 07.12.2020. 10.30

sorosīti satoristi mums te stāsta , cik ždanokas kundze ir ļoti mūsējā, cik izcila sieviete –
cik tur valsts iedeva naudu tai remeres gramatai par ždanoku ?

vakardien klausos – tatjana – malacis – cepuri nost – ar karogiem un plakātiem pie Brīvības piemenkļa aizstāv savas tiesības sadarboties ar kremli, tiesības pārkāpt likumus – cik tur mēs nodokļu naudu maksājam tādai Tatjanai ?

Tiesiskums? Kultūra? Slimas olnīcas un naids pret valsti – mūsējās …

nu labi – skaista diena – jāiet pa lauku izstaigāties

0
0
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle 08.12.2020. 15.03

  Lai ieriebtu (toreiz nesapratu, kāpēc) TB/LNNK, JL nobalsoja par fašistu kuces Ždanokas privilēģiju startēt uz EP. Kad viņi aizgāja čekas mērgļu: Pabrika un Štokenberga, kalpībā, “puzzle” uzreiz salikās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 07.12.2020. 10.25

Skatos bbc raidījumus – arī ziņu raidījumus. Tur ik pa laikam stāsta kā dzīvo visa sabiedrība , un stāsta kā sabiedriskā organizācija Baznīca ielās palīdz nabagiem.

Salīdziniet bbc un LTV1 ziņas – radīsies pārliecība, ka Latvija ir bagāto un laimīgo zeme, kur sejas maskas var pieskaņot apģērbam un sūtīt palīdzību visiem pasaules nabagiem, kamēr bbc ceļ trauksmi , lai valsts neaizmirst par saviem nabagiem – redz kā viņi dzīvo.

Starp citu – nezinu – visticamāk jau ,ka sakritība, bet abas reizes bbc sižetos nabagi bija baltie , nevis krāsainie Londonas iedzīvotāji.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.12.2020. 10.21

ar mizlīgām dusmām lasu par juri gulbi –

viena lieta, ka starptautiskie akcionāri skaidri un gaiši pateica, ka mēs šai čekistu tiesu sistēmai neuzticamies – algoja paši savus UZTICAMUS jurtistus.
Secināja, ka UZŅĒMUMAM!!! – Gulbis kaitējumu nav nodarījis. Nav tāpēc ne tiesājams, ne atlaižams. Tomēr reputācijas risks ir. Tātad – valsts celtie pierādījumi ir pamatoti. Tiesus sitēma viņu – tādu Juri Gulbi notiesās? Deru uz kasti šamapnieša – ka nē. Vēl piemaksās puisim. Lai nekā netrūkst.

Igauņi par jaunajiem dekoderiem maksāja 3 eur, mēs 30 eur. Cik no šiem 30 eur pēc tam tika izmaksātas algās un prēmijās Gulbim, lai veidotu viņu par miljonāru?

Nu neesam mēs tiesiska valsts, nu neesam. Esam tikai zemiski bez cieņas un goda un sirdsapziņas karjeristi un pašlabuma meklētāji.

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 05.12.2020. 08.08

Man nepielec , nu ja divi sievišķi audzina bērnu tas ir slikti??? Otrādi es vēl saprotu ,, izaugs jauns gomo….

+2
-3
Atbildēt

3

  Sskaisle > J.šveiks 07.12.2020. 10.04

  Nu Šveik – labrīt īstenībā. Vai tad runa ir par dieviem sievišķiem. Runa ir par fundamentāli būtisku lietu. TU domā, ka esi vīrietis, bet redz – Satversmes tiesas tiesneši gan tā nedomā. Viņi domā,ka tu tikpat labi esi sieviete, jo Satversme to paredz!!! . Un attiecībā uz 2 sievietēm. Viņas ir homoseksuāls pāris , nevis vienkārši divas jaukas smaidīgas sievietes. Viena no viņām ir kā tēvs ģimenē, otra kā māte. Bet- jaunās dzīves ideja ir likvidēt šos novecojušos jēdzinus – māte un tēvs.

  Kad savu bērnu gribēju kristīt pie mācītāja Plātes – man Plāte lika pašai kristīties un iesvētīties, lai tad bērnu varu audzināt par kristieti. Plāte teica- baznīca jau Tavu bērnu neaudzinās, tā būsi tu.

  Jautājums – kā abas dāmas izaudzinās zēnu par vīrieti un topošo tēvu? Kā? Vai viņas neaudzinās viņu ne par vīrieti, ne sievieti?

  Godīgā , taisnīgā, atklātā sabiedrībā pirms Satversmes Tiesas noziedzīgiem paziņojumiem būtu šīs sarunas – abas dāmas stāstītu savus uzskatus, mēs s avus, tiesneši un citi eksperti savus utt. utjprj . Tagad ir čekistu varas paraugstunda – ar klajiem meliem, malnipulācijām mums te pasniedz gatavas patiesības – tev stulbais latvieti tagad būs dzīvot šitā un tikai šitā. Ja nē – atradīsim pantu – kā teica biedrs staļins.

  Osipova saka, ka lūk, esam sabiedrība, kura prot tikai nīst, kultīvēt naidu – cik čekistains apgalvojums – kur tad mums sabiedrībai ir iespēja paust viedokli , zināt, uzzināt? Kurā Rietumu demokrātijā ir tā , kā pie mums, ka runā un tikai savu runā TIKAI!!! varas elite ? Kurā? Tādi esam tikai mēs – sabiedrība, kurai mute ir aizbāzta un tiek turēta ciet ar varu. Un tiks turēta ciet – lasiet jauno sabiedrisko mediju likumprojektu – balss tiesības būs korumpētajiem zaglīgajiem politiķiem – attiecīgi viņu lobētajiem oligarhiem.

  Šveik – nu paskaties īstenībai acīs – padomā -iedzer kafiju un padomā galu galā

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.šveiks 07.12.2020. 10.14

  vēl kā ir – visa varas elite tagad gaudo kākuces uz plosta – vienlīdziba, taisnīgums – bļedj kāda nolādēta maucība – patiešām – cūkas netīrie

  Kā ar bāreņiem Latvijā? Tā ir mana ar asarām izraudāta un līdz kaulam izsāpēta patiesība, ka Latvijas valstij bārenis ir vai nu sūds -lieks apgrūtinājusm vai tirgojama prece.
  Cik reizes tiesu sistēma un bāriņtiesas ierēdņi burtiski ar seju dubļos grūda manu bāreni – nolādētie lelieši – kaut pēc jūsu nāvēm nbo jūsu bērniem par to atbildība tiktu pieprasīta

  Bāriņtiesa – ar visu karogu un ģerboni pasludinaja , ka gādās par bērnu, ka mans uzdevums ir nodrošināt bērnam ģimeni un mīlestību. Tiesa noteica, ka bārenis saņems – neatceros = vbai 200 vai 400 eur mēnesī. Atnāku mājās – izstāstu to bērnam, ka būs tāda un tāda nauda, varēsi iet tādos pulciņos un tādas kurpes un tādas botes sportam nopirkt. Bet- tā bija mana kļūda – jo izrādījās, ka bāriņtiesa arī miljons eiro mēnesī var piešķirt, jo cits likums nosaka , ka izmaksā tikai 37 eur un viss. Punkts, āmen

  Un tādas reizes – kad rīgas bāriņtiesā bārenim pateica, iestāstīja vienu, bet dzīvē viss bija pavisam citādi – tādas bija daudzas reizes – ieskaitot, tās, kad bāriņtiesa pat uz skolu gāja un diedelēja no bāreņa , lai par mani ko sliktu ziņo. jo es lūk sūdzības rakstīju. Viss – tas bija viss, ko es varēju darīt – rakstīt sūdzības. Maucīgā cūku valsts – kā runa par sorosītu atbalstītajiem homoseksuāļiem – tā pēkšņi izrādās vienlīdzība kaut ko nozīmē un bez tās pat nato atbalstu nu pēkšņi nebūs.

  Nožēlojamie

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Sskaisle 08.12.2020. 19.13

  Paldies , ka veltījāt manam īsajam viedoklim tik garu argumentu. Man šī problēma galīgi nekustina , tādēļ piedod, es to nemaz nelasīju. Priecīgus Jums gaidīšanas svētkus!

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > J.šveiks 08.12.2020. 14.28

  Tiek uzskatīts, ka puikām vajadzīgs tēvs. Prokremliskie zagļi un sorosoīdi domā, ka divi “tēvi” būs vēl labāk. Katrā ziņā divas mātes nerosina bērnam interesi par anālu plēšanu un zarnu infekciju izplatīšanu un tādā “ģimenē” daudz mazākas iespējas izaugt kroplim.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.12.2020. 13.07

es rakstu vēl neizlasīju, visu nevaru paspēt, bet nu žurnālisti – nu elle un idndija – nu kas tas ir – tie drausmīgie vrisraksti

Ja jau reiz ģimene kā visas citas – parasta ģimene – tad par ST spriedums un satraukums tautā?

Tad runa ir par minoritātēm vai parastiem cilvēkiem, kuriem vajag neparastus likumus, jo visi parasto cilvēku likumi neder

Kaut ko grib mums izstāstīt, kaut ko iestāstīt, nu priekš kam. Nu homoseksuālas ģimenes Latvijā ir retums un liels retums. Es zinu sabiedrībā zināmas divas mākslinieku ģimenes -viss. Gan jau ka ir vēl , bet nu tad tomēr – vai nu visu patiesību un konkrēti un godīgi, lai varam visam noticēt, vai tad nepārmetiet sabiedrībai , ka tā netic medijos rakstītam

+2
-7
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: