Mākslas kontrabandiste 1

Komentāri (1)

Sskaisle 26.11.2020. 10.19

Baigi gribu uz to izstādi aiziet, bet man jau pakausī skan Dumpja balss – sēdi mājās, ja nē būs slikti. Traki, nu redzēs, varbūt.

Interesanti, ko kontrabandiste saka par padomju cilvēku, ka viņa redz, ka tas transformējas, ka tas sliktais viņā izzūd .
Interesanti tāpēc, ka klausījos LR1 Ivo Briedi par homo sovieticus – viņaprāt , tas esot uz mūžu un tiekot nodots ģenētiski, un LTV1 skatījos filmu kā Manskis taisa filmu par Gorbačovu un Manskis saka, ka sovieticus cilvēkā nav pat ķirurģiski izoperējams , arī mantojas no paaudzes uz paaudzi.

Es gan domāju, ka visu izšķirs tas, cik taisnīga vai netaisnīga būsim visa sabiedrība. Ja turpināsies šī valsts politika – iznīcināt izglītības iespējas, kultūrā atbalstīt tikai bļodlaižas , nerisināt nabadzības un nodarbinātības problēmas – tad homo sovieticus plauks un zels. Un mūs gaida attiecīga nākotne.

Vaidere- mana vienīgā politiķe arī pkalupa – kritizē, ka gruzīni pielūdz Staļinu, bet mēs pielūdzam Ulmani . Nu gruzīniem gruzxīnu apgriezieni vēriens – bet būtība ta viena – pielūdz varu – burvi, kas atnāks un sodīs neliešus un glābs nabagus .

Jā ļoti interesanti, žēl, ka pandēmija, patiesi ļoti žēl .

+2
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: