Kolapsa vēl nav. Un nebūs? 12

Komentāri (12)

alenkapakhomova79 01.12.2020. 16.53

CEKC Знaкoмствa – здеcь все девки дaют в пoпу и бepут в pот, бeз дeнeг и oтношeний, все бeсплатнo и анoнимнo! Зaxоди и выбeрай дeвку —– http://mkrchk.site/0H4P

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.12.2020. 13.05

Te ir atbilde par viltus ziņu popularitāti – tas, ka ticamie mediji vairs negrib, nevar, nespēj, vai varbūt nedrīkst?! – ziņot kā saka – pilnu patiesību. Biju poliklīnikā pagājušajā nedēļā – t ā bija tukša, lai neteiktu pilnīgi tukša. Pirms tam – ĢĀ sazvanīt nnevarēju. Tad , ko dara ĢĀ, ja papīrus sarakstīt arī nevar? Ieslēdzas kabinetos un ?!

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/416242-pec-statistikas-sanak-ka-ar-covid-19-latvija-inficejas-daudzi-bet-atlabst-retais-kapec-ta

Jau kopš pirmajiem Covid-19 saslimšanas gadījumiem martā Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ik dienas informē sabiedrību par vīrusa izplatību Latvijā. Skaitļi ne reizi vien ir bijuši satraucoši un diennaktī atklāto saslimšanas gadījumu rekordi krituši vairākkārt. Taču izveseļojušos cilvēku statistika visu šo laiku pieaug neizprotami lēni.

0
0
Atbildēt

0

Urga 01.12.2020. 09.28

Ar interesi izlasīju A.Margēvičas Ko lobē veselības ministre Viņķele? Dienā.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 01.12.2020. 13.01

  https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/ko-lobe-veselibas-ministre-vinkele-14252696

  Pat neizvirza apspriedei

  Uzņēmums no valsts nopelnītu tikai reaģentu cenu – ap 16,66 eiro uz testu, kas ir daudzkārt mazāk par summām, kuras valsts maksā privātajām laboratorijām, kur maksa par vienu testu pārsniedz pat 50 eiro.

  Tas rada iespaidu par privātu laboratoriju lobiju, kurām valsts vēl pirms pēdējā infekcijas lēciena bija iztērējusi vairāk nekā 10 miljonus eiro.

  Krējums Saldais
  K
  “Tas rada iespaidu par privātu laboratoriju lobiju, kurām valsts vēl pirms pēdējā infekcijas lēciena bija iztērējusi vairāk nekā 10 miljonus eiro…” . . . . Tie naivie vēl nesaprot vienu Latvijas realitāti – kāpēc maksāt mazāk, ja var samaksāt dārgāk, tad taču liekāks otkats.
  131
  10
  Šodien, 7:16
  skeptiķis
  S
  It kā nepietiktu ar to, ka ka Viņķele ir nejēga, tak vēl izrādās, ka viņa ir arī korumpēta.
  141
  13
  Šodien, 6:47
  Bomars
  B
  Buusim atklaati, Vinkelei atrodoties Veseliibas ministres amataa, Latvijas sabiedriiba zaudee, Latvijas ekonomika ir zaudeejusi miljonus – 1) iepirkumi, 2) ar Covid-19 saslimusho skaits, 3) zaalu razhotaaju lobiji, 4) medikju atalgojums un 5) strateegjijas un viizijas truukums risinot Covid-19 kriizi. Es pieprasu Ilzes Vinkeles demisiju!
  140
  14

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 30.11.2020. 10.44

lūk, vienlīdzība un tiesiskums Latvijas valsts izpildījumā – es domāju, ka tas neož labi – pavisam noteikti nē …

https://puaro.lv/tiesiskums/lato-lapsa-sabiedriska-medija-vadibai-milzu-premijas-parejiem-tejina-pledins-un-kruzite/

Lielākā prēmija – 6155 eiro
„Latvijas Radio 95. gadadienas ietvaros darbinieki no darba devēja saņēma dāvanu, kuras vērtība nepārsniedza 15 eiro personai, un tā bija – pleds un tēja. Savukārt Arodbiedrība katram darbiniekam uzdāvināja individualizētu krūzīti,” – tā oficiālā vēstulē, ko parakstījušas visas trīs Latvijas Radio valdes locekles, aprakstītas radio ierindas darbinieku saņemtās veltes.

Un tas vēl neesot viss: „Tāpat ik gadu Radio dzimšanas dienā tiek godināti ilggadējie Latvijas Radio darbinieki, kuri Radio attīstībai un satura veidošanai veltījuši 25, 30, 35, 40 un 50 darba gadus. Piecpadsmit kolēģiem tika pasniegti ziedi un fotogrāfija, kurā redzams kāds no vēsturiskās Radiomājas interjera elementiem.”

Tomēr ir bijuši trīs izņēmumi – šīs pašas Latvijas Radio valdes locekles. Valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne (attēlā) šā gada septembrī saņēmusi 5862,24 eiro lielu prēmiju, valdes locekles Mārītes Tukišas saņemtās prēmijas apjoms ir bijis 6155,77 eiro, bet valdes locekle Sanita Dika-Bokmeldere prēmijā saņēmusi 5276,38 eiro (visas summas – pirms nodokļu nomaksas).

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 30.11.2020. 09.34

un vēl – absolūti neticu vlastij – ne tik cik melns aiz naga. Nezinu – vai valdība un saeima kremļa noalgoti, vai vienkāŗši nelieši.
Lūk, piektdien biju lv1083 pasta nodaļā Dzirciema 1 . Vispirms gribēju ieiet blakus esošajā Maximā, bet kad pavēru veikala durvis un redzēju , kā tur cilvēki viens pie otra kā saka gandrīz kā ciešā apkampienā – iekšā nemaz negāju.
P alogu – lielu – plašu pētu , kas notiek pasta nodaļā – 3 darbinieces, visas bez maskām, bet tikai 2 cilvēki. Nolemju, ka te varu iet un savu lietu nokārtot. Kamēr gaidu savu numuru un kārtoju savas lietas – nāk viens pēc otra citi apmeklētāji, kā uz pasūtījumu. Viens tantuks man uz papēžiem min. Es tā arī saku – divu m distanci lūdzu ievērojiet. Viņa no vietas nekustoties man atbild, ja bail , jāsēž mājās, paskatos, ka darbinieces dara savu darbu, bet apkart notiek vispār ārprāc – maskas ir, bet kam tikai uz mutes, kam tikai uz vienas auss, kam jau zem zoda. Saku tantei labi skaļi, lai visi dzird, ka zvanu policijai un velku laukā telefonu, bet neviens nereaģē, tante aiziet apsēsties un tas arī viss . Toties ienāk liels netīrs vecis un nostājas man aiz muguras, bet kad nosaucu – 2 metri – tas klausa. Uz reiz plecus uzrāvis atkāpjas. Vīrusiem laime – tie sajūsmā

Kā es spriežu – pavasarī valstij bija nauda, lai ķerstītu un sodītu, tos, kuri gāja uz darbu saņemot dīkstāves pabalstus. Man šefs neļāva, es zaudēju klientus. Tieši tā arī teica – policija nākot un ppārbaudot, kas notiek ofisos un tāpēc nekāda nākšana uz ofisu .

Tagad – lai elementāri kontrolētu, kas notiek ar masku nēsāšanu – tā pati Viņķele zin stāstīt, ka neesam policejiska valsts un nekādas pārbaudes VP vai PP nav jārīko.

Nu?! Tas ir normāli? Tā ir normāla valsts? Šī dubultmorāle, šie meli, šīs manipulācijas? Svēti pārliecināta esmu, ka ārkārtas situācija izdevīga ir varas elitei un ka viņi pat nemēģina problēmas risināt pēc būtības – vismaz – skaidri un gaiši jāsaka – es to ne reduz, ne manu .

https://www.delfi.lv/news/national/politics/latvijas-arstu-biedriba-aicina-parskatit-veselibas-aprupes-finansejumu.d?id=52703015

“Lietuvā piemaksas slimnīcās strādājošajiem mediķiem ir pat līdz 100%, bet Latvijā tās nav lielākas par 20% jeb vidēji tie ir pārdesmit līdz 100 eiro vienam cilvēkam. Latvijas mediķi pašlaik strādā uz spēku izsīkuma un izdegšanas robežas, tāpēc niecīgais atlīdzības palielinājums nav pieņemams un vēlreiz parāda politiķu attieksmi pret veselības nozari un tajā strādājošajiem,” uzsvērusi LĀB prezidente Ilze Aizsilniece.

Vienlaikus LĀB prezidente norādījusi, ka veselības aprūpes savlaicīga nodrošināšana visiem Latvijas iedzīvotājiem ir valsts drošības un attīstības jautājums.

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 30.11.2020. 09.39

  pikerītu – mani var saukt un lamāt par putina aģenti, vai par vienkāŗsi traku tanti, bet cilveki redz un saprot , kas notiek. Var teikt, ka covid laikā saaktivizējušies valsts ienaindnieki, bet cilvēki redz un saprot – ka ne jau geju dancošana pa galdiem nozīmē vienlīdzību un demokrātiju, bet tas vai tike vai netiek izskausta korupcija, vai tiek vai netiek nodrošinātās vienādas tiesības un iespējas – tā ir patiesā valsts drošība

  Par kultūru – kairišs brēca, ka tā esot valsts eksistenvces pamats. Tad es saku – kāda valsts, tāda kultūra. Tā stimgri dozētā nabiņrubinātāju , gludo seju un gludo smadzeņu kultūra nav mana. Nu nav.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 30.11.2020. 09.16

tas ir raksts no 2016.gada. Kā ir šobrīd? Mediji – izstāstiet mums, mēs gribam zināt. No labas maizes – no ministrijām piemēram, neviens prom nebēg. Bēg prom no negodīga, netaisna, skopa un vienkārši slikta darba devēja. Saprotama lieta, ka nu gaida uz krievu un baltkrievu mediķiem – bet – cik ilgi viņi uzturēsies te? Un kāds būs viņu darbs nezinot valodu?

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/medikiem-slimnicas-nav-veselibas-apdrosinasanas-bet-vm-ieredniem-ta-sagadata.a167655/?fbclid=IwAR2R1Lqjqgp9LrP_Q2cuYmtJMnAX09vGrWSEF6DylY82o7jldln0zGlFeIA

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 27.11.2020. 10.47

vēl ko es domāju – tā atkla ir visas valsts , ne tikai vm problēma, proti – sēt sabiedrībā šo pārliecību, ka lūk, reklāma , kaut ko var atrisināt vai izmainīt sabiedrībā.

Piemēram, csdd – manā vertējumā, debīlas nesaprotamas reklāmas , kam valsts tērē simtus tūkstošus, tā vietā , lai csdd šo naudu maksātu ceļu policitiem, kuri veiktu pārbaudes un audzināšanas un sodīšanas darbus ceļa satiksmē. Manā sapratnē, partijām daudz izdevīgāk ir šādus valsts pasūtījumus dot konkrētiem reklāmistiem, jo tad , kad sāksies priekšvēlēšanu kampaņas – labi apmaksāti reklāmisti jau ir pa rokai.

Lūk, bargais Dumpis arī saka, ka covid noliedzēji esot tāpēc, ka ir slikta reklāma. Dumpi – nevajag aloties un pūst partijnieku stabulēs. Covid neticību ir radījuši paši mediji sadarbībā ar politiķiem, jo uzvedas kā okupācijas laikā – kā partijai vajag – tā runā. Vot nevajag torbelēt un jautat par nederīgām maskām mediķiem, par sekām šai rīcībai – lūk, nejautā. Nu lai kā mūs nelamātu – mēs tomēr esam izglītota un spriestspēīga tauta. Nu visi
nepieņemam mēs šos melus. Ir , protams, gana liela auditorija gobzema un kaimiņa auditorijai, bet nu tomēr – nevajag melot – tad cilvēki ticēs , ne tikai ekspertiem, bet arī mediķiem un arī kādam politiķim

to naudu , kuru gribiet izgrūst kretīniskām reklāmām – atdodiet mediķiem

+2
0
Atbildēt

1

  Urga > Sskaisle 28.11.2020. 10.03

  Par reklāmu biznesu LA A.Hermaņa intervijā arī.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Urga 27.11.2020. 08.21

Latvijas pilsones un patriotes nostāja maratona gadījumā bija ne visai glīta – sūdzēšanās par valdību, kas nobijās. Kāda bija Latvijas pilsones un patriotes nostāja masku iepirkumos (vai tā izpaudās diskotēkā)? Aiziet uz savu partijas kongresu un sūdzēties par valdību…
Medijos vairākkārt publicēti gan pašas, gan viņas bijušā vīra ienākumi, tāpēc apgalvojumi, ka esot tādi politiķi, kas aiz labas dzīves neizprotot ne tik turīgos, atvainojiet. ne visai pārliecina. Vai arī to viņa par sevi?
Saērcināja I.Vinķeles domu gājiens par neprasmi atbildēt uz it kā “dīvainiem jautājumiem.” Toties izcila prasme bija atbildēt par pensionāriem, kuri strādājuši “citas valsts” labā un viņu mazajām pensijām, ne tā? Grūti bija lasīt par U.Gruntmani, nezinu, cik tas bija patriotiski nenovērtēt viņu Latvijā un pēc tam vēl ironizēt par viņu publiskajā vidē. Tie, kas sekojuši līdzi U.Gruntmaņa publikācijām ilgo gadu gaitā zin, kā viņš sekojis līdzi visām Latvijas medicīnas problēmām. Vai patriotisms izpaužas tajā, ka, neuzvarot vēlēšanās, var iesēsties ministres krēslā?
Domāju sociāli atbildīgam ministram vispirms jābūt atbildīgam par savu jomu, ja viņš ir profesionālis.

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 27.11.2020. 10.39

  perfekti uzrakstīts – un fuj IR – raksta kā padlaikos – cik laba ministre, cik ļoti cenšas –

  kur jautājumi par maskām – ir vai nav ministres atbildība par to, ka par veselu miljonu vai cik tur tika iepirktas maskas , kas jau bija zināms, neder aizsardzībvai pret vīrusu

  Domājiet, ka ja mediji šo info bāž zem tepiķa, tad mēs sabiedrība to neredzam un nesaprotam?

  Tad vēl – vakardien lasīju tādu virsrakstu – veselības ministrija ir apdrosinājusi visus savus darbiniekus, bet tai skaitā pret covid riskiem, bet nav apdrošināti mediķi, medicīnas personāls

  Šorīt gribu to rakstu atrast – nevaru atrast. Elle un indija – man rādījās – vai?

  Atradu tikai, ka vm gribot apdrošināt nmpd mediķus – tad kā ir

  Katrā ziņā – mums te kladzina – cieniet ārstus, cieniet ārstus, kamēr pašai ministrijai mediķi ir tukša skaņa – apzagti, piekrāpti 100 x un padzīti no valsts –

  tagad te sludina tādā tonī it kā sabiedrība vainīga – nu ka tikai arī nē – ministrija ir pārtaukojusi saprātu = nu kā nē – atbildiba nekāda, garantijas par 200% – sēdi un dirs bumbiņas un baudi dzīvi, kamēr mediķi iet un riskē kā īstā frontes ugunslīnijā

  +3
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: