Spēles paralēlajā realitātē

27

Komentāri (27)

Sskaisle 17.11.2020. 10.15

es ne visam un ne uz sitienu noticu tam, ko raksta pietiek.com – bet uzskatu, ka šajā portālā ir ļoti daudz tāda informācija, kura vēlāk apstiprinās kā patiesa, bet kura sabiedriskajos vai citos medijos parādās krietni vēlāk

Skaidrs, ka arī šeit ir jūtamas polit simpātijas un antipātijas – jādomā kritiski – bet kritiski var domāt tad, ja ir zināšanas – ja ir pramses un tas mūsu sabiedrī bā nevis tiek audzināts un kopts, bet es teiktu – nīcināts laukā

Kādus raidījumus radīja par SIF miljoniem ? Cik debilizējošus? Kā interesēs?

https://pietiek.com/visi_raksti/pietiek_melot

Finanšu ministrijas ierēdnis: valsts azartspēļu uzņēmumam „Latvijas Loto” nav pienākuma atskaitīties sabiedrībai par labu pārvaldību un caurspīdīgumu
PIETIEK
16.11.2020.
Komentāri (11)
Kamēr Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne apgalvo, ka valsts azartspēļu uzņēmuma Latvijas Loto vadībai ir izteikts skaidrs aicinājums sniegt sabiedrībai informāciju par tās grandiozo algu pieaugumu un citiem jautājumiem, viņas padotais, Finanšu ministrijas ierēdnis Nils Sakss, kurš Latvijas Loto nopelna otru algu kā padomes priekšsēdētājs, oficiālā vēstulē ir vēlreiz apliecinājis, ka valsts azartspēļu uzņēmums negatavojas sabiedrībai sniegt nekādas papildu ziņas par labu pārvaldību un caurspīdīgumu.

+2
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 17.11.2020. 11.15

  piemēram, tiesībsarga mājas lapā ir liels skaists lozungs – par labu pārvaldību – ta sir tikpat tukšs un bezjēdzīgs kā slavenais – viens likums, viena taisnība visiem

  čeksitu laiku atrauga nevis demokrātijas pamatvērtība

  Tieši valsts amatparseonām būtu nevis pazemīgi verdziski jābruģē asfalti franču un citu valstu karaļiem – kā tas bija Makrona vizītes gaitā – bet soli pasolim jāceļ gaismā visi tie nesmukumi valsts pārvaldē un jānovēr s

  Tikko piedzīvoju sekojošo – papidus akūtai operējamai lietai, man konstatēja smagu slimību , kura ir uz atlikušo mūžu un par kuru skaisti ir rakstīts, ka tās ārstēšanai ir apredzēta zāļu kompnesācija. Bet – man par tomēr – lielu pārsteigumu izrādās – tās zāles kompensē tikai tad, ja šī slimība jau ir radījusi darbnespēju. Invaliditāti vai kā smejies – letālu iznākumu.Lūk, tad var pieteikties uz kompensāciju. Pie tam – kādreiz – vel nesen šīs zāles kompensēja 75% apmērā, tagad tikai 50 %

  Skaidra lieta – kad pabaro ar divām un piecām algām un prēmijām visas valsts ampatpersonas, ierēdņus, politiķus, kad ir nodrošināts lielais kampiens oligarhiem un būvnieku mafijai – tad nekam citam naudas vairs nav – ja nu kāds slimojošais iemanās palikt dzīvs – nu labi – tad šī valsts arī kompensēs tos 50 % no zāļu cenas

  netīrie zaglīgie cūkas – citādi es šādus nosaukt nevaru – bet nu skaidra lieta- zvirbuļa bezdiens – nekas vvairāk

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 16.11.2020. 07.15

Lieta, kas mani patiesi uztrauc ir tas, kā mediji – es teiktu jo īpaši – sabiedriskie, manipulē ar mums.

Vakardien de facto par to arī bija runa. Arnicāns skaidroja, kā Tramps objektīvus medijus nosauc par meļiem, stāstu papildinot ar video, kurā lembergs de facto arī nosauc par meļiem.

Bet – lūk, mana pieredze. Š.g. septembrī tvnet interneta portāls publicēja rakstu, kurā bija atklāti meli – proti, ka esot notikusi sabiedriskā apspriešana par kāda objekta celtniecību un koku un apatādījumu izciršanu utt. Uzrakstīju pr komentārā. Uzrakstīju redaktoram ar lūgumu šo informāciju atsaukt kā nepareizu u piedāvājumu tvnet nodot materiālus – dokumentus, kas pierāda manus vārdus.
Tā vietā tvnet redaktors publicēja rakstiņu – anonīmu, ka Rīgā savairojušās tantiņas, kuras sūdzās par labu čabēšanu un pīļu pēkšķēšanu. Kurām nekas nekad nav labi un neviens nespēj izpatikt.

Uzrakstīju par tvnet sūdzību tiesībsargam un valsts prezidentam. Tiesa – atbildes parakstīja viņu darbinieki, ne viņi paši. Svarīgi – atbildes gars bija līdzīgs. Nav ko uztraukties par lapu čabēšanu.

Nebija vārdi, ka pārbaudījuši , ir vai nav patiesība manos pievienotajos dokumentos, ir vai nav jāvērš uzmanība uz nepatiesām ziņām medijos, kas attiecīgi “apgādā” sabiedrību ar nepatiesu informāciju, kas noved pie nepatiesiem secinājumiem. Kas savukārt, noved pie tā, ka labumu gūst tie, kuri manipulēja ar informāciju, nevis apmuļķotā sabiedrība.

Krieviem ir teiciens – esam atbraukuši.

0
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > Sskaisle 16.11.2020. 07.28

  Vēl ir tā, ka tvnet man ir liegta komentēšanas iespēja.

  Kad gribēju paust viedokli, ka Deniss Hanovs huligānu uzbrukumu sev apzīmēja kā homofobu – ka viņš manipulē ar notikušā vērtēšanu. Jo uzbrukumi mēdz notikt visādu orientāciju cilvēkiem.
  Jā un vēl bija aizdomīgi interesanti, ka komentāros bija tikai viena veida komentāri – patiešām tādi truli homofobiski. Un tikai…. nu nenoticēju.

  Kad ST pasludināja savu – sievietei ir tiesības saņemt tēva pabalstu, jo to patedz Satversme, tikai tvnet metās virsū Petravičai, ka sabiedrība neatbalstot viņas iebildumus par šo ST spriedumu. Kaut gan ….

  Visi pārējie mediji bija objektīvi – ka lūk tāds lēmums, bet par to vēl būs daudz strīdu.

  Biežāk lasu http://www.la.lv – kaut gan – idejiskais atbalsts zzs , koalīcijas asa kritika ir labi saprotami.

  Nu sabiedriskie mediji – tas pats de facto – visus krata un izkratīja – bet ka Atmodas ” varonis” ir akcionārs firmai, kas izkrāpa 50 milj no valsts un ka pret šiem krāpniekiem nav pat celta apsūdzība. 50 milj!!!
  Tā kā klusēšana par kaut ko arī ir manipulācija

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 16.11.2020. 10.00

  vēl kā ir – Z.Liepiņš iesūdzēja tvnet tiesā. Panāca savu taisnību.
  Es nevaru to izdarīt, jo man nav tāda nauda, lai tiesātos ar mediju. Izmantoju valsts dotās iespējas – uzrakstīju augstākajām valsts amatpersonām – tās mani pasūtīja dirst. Īsi, konkrēti un tieši. Tā aiza starp valsts amatpersonu, ierēdņu, politiķu un mediju vārdiem un darbiem šābrīža Latvijā tikai iet dziļumā un plašumā. Tas nevar palikt bez sekām.

  Korupcijas uzplaukšana un zaļošana, nabago un beztiesisko palikšana bez naudas un tiesībām un kļūšana par viegli manpulējamu baru – tas nevar palikt bez sekām. Tik izcili fantastiski ir glābt baltkrievus vai sargāt afgāņus un iznīcināt pašu cilvēkus.

  Varu strīdēties, bet nestrīdos ar tvnet par to vai koku un apstādījumu izciršana un plašu teritoriju asfaltēšana ir vai nav slikti . To nevar šobrīd pierādīt, jo nekādi aprēķini, nekādi fakti un pieņēmumi projekta virzītājiem nav , kamēr tvnet apgalvo, ka apspriešana ir bijusi
  un ka sabiedrība ir apmierināta ar piedāvāto projektu

  Cik miljonus no valsts budžeta mēnesī tērē valsts prezidents un viņa komanda? Kādus jautājumus tad risina prezidents, ka tā pārstrādājies, ka vēl un vēl jāpieliek algai nabadziņam un ka cilvēks parastais viņam ir čaukstošas lapas vērts?

  Kāpēc lai es tādu rakstītāju un muldētāju prezidentu vērtētu citādi kā bumbiņdirsēju ? Sorosistus prezidents cēļ saulītē – tie duetā ar čekistiem lai arī slavina levitu

  0
  0
  Atbildēt

  0

Andris Vītols 15.11.2020. 23.34

Lielie zagļi parasti ”par zaķi” tranvajā…nebrauc…. Tā ka Pūcem tiešām varbūt nepietika tai autostāvvietas apmaksai.
Nesaprotu, kāpēc ĀTRO KREDĪTU partija nepalīdzēja savam ministram ???

+2
0
Atbildēt

2

  Andris Vītols > Andris Vītols 16.11.2020. 00.26

  Mūžu dzīvo, mūžu mācies… Ja ņem, tad 200 tūkstošus, ne jau nieka 200 eiro, lai rastos lielas nepatikšanas… Varbūt Pūce neatceras, ka savulaik A.Šķēlem bija jātaisnojas par podu naudu (no kāda vācieša bija aizņēmies priekš podiem, jo nepieticis naudas tiem podiem, vannai…).
  Ja nepietika podiem, tad kā nopirka ”BALZAMU”, kuru vēlāk par miljoniem pārdeva ???
  Ja lietas par miljoniem, tad nekādu problēmu… un … nekas nav jāskaidro….
  Varbūt tomēr kļūsim gudrāki, nebalsosim par ”lielākajiem kretīniem”'(kā savulaik ieteica A.Šķēle) !!!

  +4
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Andris Vītols 16.11.2020. 11.38

  Uz valdošo neliešu saimnieku: “Skonto būve”, Re&Re, Binders, ABLV un Rietumu bankas īpašnieku, fona, Šķēle tāds sīkaļa vien ir un tas, ko viņš ir nozadzis, ir simtiem reižu mazāk un tā nauda nav aizgājuši čekas un Solncevas brigāžu obšķakos, kā latviešu valstij zudusī Dombrovska saimniekošanas gados.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 16.11.2020. 07.32

  Kurš tad labprātīgi grib atstrādāt

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 15.11.2020. 11.20

viena lieta, laikam pirmā lieta ir tāda, ka es esmu ļoti laimīga, ka esmu sieviete.
Ja es būtu vīrietis – es domāju, ka visa valstī notiekošā dēļ es radikalizētos. Kā tas izpuastos es nezinu, bet manī tas izpaustos tā, ka man ir jācīnās ar ieročiem pret korumpantiem, valsts izzadzējiem un tautas iznīcinātājiem.

Pilnībā noticu, Mečerevskim , ka autosstāvivietu lieta ir mazs aisberga redzamais gabaliņš.

Būtībā pie varas esošo noziegumi ir daudz daudz dziļāki un būtiskāki, u n trakākais , ka tie ved uz Latvijas kā nacionālas valsts bojāeju.
Piemēram,
nr 1 – valsts apliks ar jauniem nodokļiem sabiedrības lielāko , kas vienlaicīgi ir mazturīgākā daļa, lai pirmkārt, paceltu sev algas, nodrošinātu savas privilēģijas – absolūta bezatbildība un neatdekvāti augsts atalgojums. Nu lietas ir jāsauc vārdos – tirgot bāreņus uz ārzmēm un piemēram, levitam – par tukšu bumbiņdiršanu – lai neteiktu – kaitniecisku bumbiņdiršanu – piemaksāt vēl pie tā jau neadekvāti augstā atalgojuma
Nezinu – kāda bija algu aiza starp partiju ģenerāļiem un rūpnīcu strādniekiem okupācijas laikā – bet pieļauju, ka lielāka, kā šodien starp tukšruni levitu un teiksim – krāvēju rimi.

Vai klausos – NA – sūda patrioti!!! – Vienkārši šokē tas atklātais čēkisms , tas cinisms, kuru pat necenšas vairs slēpt aiz saldiem vārdiem. IR te ir publicējis rakstu par DAILES TEĀTRI – tā ēku un tās tapšanas labirintiem. Cita starpā tur ir vārdi par to , ka pat drūmākajos čekistu asaiņainās necilvēcīgākās okupācijas laikā tika saglabāti parki, pilsētas zaļās zonas kā vērtības

Ko dara šodienas bandīti Latvijas saeimā un valdībā – sludina zaļo politiku un vienlaicīgi izcērt un iznīcina vienu zaļo zonu pēc otras. Tas ir vienkārši šokējoši. Nezinu kā jājūtas tiem , kuri balsoja par NA un vism az domā, ka ir patrioti , ja putnulis var kā tāds čekistu paraugzēns paziņot – koncertzāle būs Elizabetes ielā – valdība nolēma. Nu kā valdība nolēma – kur pamatojums, skaidrojums, kāpēc tā un ne citādi? Mēs visi saprotam, ka runa ir par to, ka arī šīs valdības lēmumus nosaka oligarhi un būvnieki – tad jautājums – vai tiešām visā valstī nav v irieši ar pautiem, kuri tomēr kaut ko darītu , lai neļautu ,lai apstādinātu šo bandītu posta darbus?

Nu nav Mečerevksis viens cīnītājs. Nu ir jāmekēl veidi kā viņa atklātību izmantotu , lai pie varas esošo bandītu nesodītā plosīšanās tiktu apturēta.

Nu padomājiet – Pūce ir pieļāvis kļūdu un pēc būtības, tādu, kas ir likumpārkāpums. Ministra pienākumus tas viņam tādam neļauj pildīt, bet redz- tāds slikts negodīgs politiķis gan saeimā likumus drīkstēs pieņemt.

NEVIENS!!!!! – ne partijas biedrs, ne žurnālists, ne vienkārši pilsonis neiuzdod jautājumu – kā tad tā – negodīgs politiķis par ministru nedrīkst būt, bet par deputātu drīkst?

Vai klusums pēc ST paziņojuma , ka sieviete ir arī vīrietis. Neviens nepastāstīja, ka šo lēmumu ietekmēja, vai pat noteica sorosa fonda cilvēki – tas pats lauris liepa . Viņi tieši tāpat kā čekisti netērēja laiku komunikācijai ar sabiedrību, vienkārši pieņēma , ka viņu idejas ir pareizākas un labākas, ieroču vietā lietoja naudu un pieņēma lūk šo lēmumu

Neviens !!!! -ā nē, laikam Petraviča tomēr jā – vienīgā norādīja, ka īsti normāli tas nav, ka tik būtiski jautājumi tiek lemti tik nedemokrātiskā veidā.

Es joprojām neko nezinu, kas īsti notiek Ungārijā, bet nupat sāku domāt, ka es sāk nojaust, ka tā ir sabiedrība, kura labāk ies autoritārisma ceļu, nekā jauno čekistu – sorosistu ceļu. Vai tas ir labāk un pareizāk – man nav ne jausmas. Un vai vispār pareizā virzienā mani ved manas domas, nav pārliecība. Bet ir pārliecība, ka tas kā sorosistu drāž mūsu smadzenes – kā čekistu laikos – ar dubulto patiesību un morāli – tas nu arī nav pareizi

Un mums atņem lai srosistu karalim levitam dotu vairāk – nu nav tas pareizi , nu nav

Kā ir īsti pareizi – nezinu, ja zinātu – pateiktu, uzrakstītu, ietu un dibinātu kādu politisku spēku – kaut ko darītu-tagad ir tā – izmantoju, ka esmu sieviete un rokas saķērusi varu šausmināties, kad domas spiež nost – par to uzrakstīt
Bet nu cik noprotu – tieši sorosisti šo domu uzrkastīšanu grib aizliegt- kā bordāns to noformulēja? – kaitīgu vai nepatiesu ziņu aizliegšana , kas patiesībā nozimē ko?

+1
-3
Atbildēt

2

  lindab456 > Sskaisle 15.11.2020. 12.46

  “Nu padomājiet – Pūce ir pieļāvis kļūdu…”
  Vai tad par kļūdu ir runa, vai partijas politikas vešanas principiem, politbiznesu, neslēptām manipulācijām ar valsts un sabiedrības interesēm. Par stop-signālu bija jākļūst Bondara bīdīšanai Saeimā un Z. Pūces nonākšana SIF vadībā. Kādā veidā, nerēķinoties un neuzklausot, tika virzīta ATR? Par politisko kultūru, varas koncentrēšanos ģimenes rokās runa bija jau RD Ušakova gadījumā, nekādas mācības nav izdarītas. Pareizāk sakot ir izdarītas, ka var.

  +5
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 16.11.2020. 08.44

  Piekrītu – SIF miljonu dalīšana radīha iespaidu, ka bērnam iedoti miljoni, kurš ar tiem šķaidās pa labi un kreisi.
  Es krieviskos medijus Latvijā nelasu. Pārsteidza, ka SIF piešķirtās naudas dēļ uzzināju, ka Latvijas krieviskie mediji nesodīti un brīvi sludina ktemļa idejas un valsts to atbalsta. Vismaz sludināja, ka atbalstīs.

  Tas par tām ģimenēm pie varas stūrēm… cik varu saprast no medijiem – tad ietekmīgākā prrsona MK daudzus gadus bijusi Martinsona sieva NA vadītajā tieslietu ministrijā

  Par znotiņu ģimeni esmu lasījusi, par brāļiem bunkusiem.

  No vienas puses -ģimene – tas ir labi. No otras puses – vara cilvēkus tomēr izmaina.
  Es domāju, ka ne vara, ne liela nauda mani neizmainītu , bet iespējams , ka tā visi domā. Un tad dzīvē viss izrādās citādāk

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Sskaisle 15.11.2020. 23.08

  Jūs varat arī par E.Levitu nepieklājīgi izteikties… pat nelasot viņa rakstīto, teikto …
  Jūs būtībā esat ar ”padomju pilsones” domāšanu, kura E.Levita rakstīto nelasa, bet apgalvo ka tas -”tukša skaņa”- vai kā te rakstījāt… Tā PSRS laikos audējas nosodīja Solžeņicinu par viņa grāmatām…, tās protams nelasot.
  Jaunākiem lasītājiem paskaidrošu, ka kritizētas tika aizliegtas (nenopērkamas) grāmatas.
  Tagad jauni laiki, visu var izlasīt, bet ”gudrīši” nelasa, neskatās – un izsaka savu viedokli par NELASĪTO… NESAPRASTO.
  Vai šie anonīmie ”patrioti” ar savām rupjībām un faktu sagrozīšanu nav pat sliktāki par pašu peltajiem politiķiem ???
  Tagad ir ”palīdzības telefons” arī tiem, kuri ļoti grib lamāt jebkuru, arī politiķus. Uz priekšu anonīmie, tas Jums vajadzīgs, lai komentāros spētu pieklājīgāk izteikties!!!

  +3
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 16.11.2020. 06.47

  Nē. Kā reiz tu esi ar padomju pilsoņa garu – tevi pabaro ar saldiem vārdiem un tev pietiek. Valsts ir izsaimniekota, naciķi atmodušies un saprot, ka visi runā krieviski – nevis krieviem jāmācās latviešu valoda, bet ārstiem un ierēdņiem krievu valoda – georga lentītes nez kāpēc ar likumu jāaizliedz…bet levits tik vītero par valstsgribu …kā nedziedāt – mums atņem – viņam pieliek…

  Starp citu – par ne- anonimitāti arī tā gauži interesanti – solīja taču L.Lapsu tiesā sūdzēt – neiesūdzēja. Kā tad tā?

  Bet – ja par lietu – man ir pamats uzskatīt levitu par tukšu bumbiņdirsēju – ir tāds pamats

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 16.11.2020. 11.23

  Vai tad ne tavējie čekas un bandītu kājslauķi, krievmīlošie zagļi un pederasti: LC, DPsaimņieks, LPP, ZRP un Vienotība, visus 30 gadus, būdami pie varas, neīstenoja savu saimņieku pasūtīto segredāciju izglītībā?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 16.11.2020. 06.59

  Un vēl Andri, par anonimiāti un par drosmi.
  Tu rakstot par tiesu sistēmu,kas tevi pievīla vai “apčakarēja” – minēji konkrētus vārdus, uzvārdus.

  Es tā nedarīju. Paliku anonīma. Toties panācu savu. Tiesa gan – slepkava ir cietumā, bet spriedums ir pārsūdzēts.

  Ja pārsūdzība būs slepkavam labvēlīga – es sūdzēšos un cīnīšos tālāk. Tieši un konkrēti, nevis nosaukšu, manuprāt, neliešus komentāros un samierināšos.

  Te atkal ir atšķirība starp manu anonīmā rakstītāja pasaules uzskatu un tevi.

  Ir lietas, ko vari izcīnīt komentāros, bet ir tādas, ko vari izcīnīt tikai rīkojoties.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.11.2020. 05.04

  Tās lietas un procesus nevar salīdzināt. Formāli man nevar pārmest kādu bezdarbību, pat judikatūra tika pēc mūsu prasības mainīta, kas ļāva saņemt atlaišanas pabalstu… Tajā laikā spēkā esošās likumu normas nedeva iespēju tālāk tiesāties Latvijā pret valsti (Tieslietu minisrriju), nevis kādu slepkavu. Nebija ne zināšanu, ne laika, ne naudas, lai vienlaicīgi sagatavotu pieteikumus gan SATVERSMES tiesai, gan ECT. Nu naudu varētu arī tad atrast, bet nelikās pieņemami maksāt, lai kaut kad saņemtu SATVERSMĒ garantēto un tiesas atzīto darba samaksu. Man likās, ka ST pieteikumu pieņems, jo arī SAEIMA tā laika likumu normas laboja, jo bija daudz ”robu”. Vēl ir plāns turpināt, kaut VISAS instances izietas. Kāpēc nosauktie neģēļi mani nesūdz tiesā? Tāpēc, ka VIŅI NEGRIB TO LIETU ”KUSTINĀT”!!!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.11.2020. 06.21

  Tā Tu domā, ka nevar salīdzināt. Kaut ko jau var – upuru un cietušo beztiesiskumu, apdraudējumu, emocionālo šoku par tiesu varas bandītismu, amoralitāti utt.

  Tu balstoties savā pieredzē un secinājumos sauc par neģēļiem konkrētus tiesu sistēmas darboņus, es politiķus.
  Kāpēc Tu domā, ka Tu drīksti un es nē? Ka tiesneša neģēlība ir sliktāka par politiķa neģēlību?

  Zivs pūst no galvas.

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.11.2020. 17.25

  Es ”apsaukāju” tikai tos, kuri, pārkāpa likumus, ”apgāja” likumuus vai pieņēma acīmredzami netaisnīgus LĒMUMUS. Daudzi ierēdņi, tiesneši, prokurori godīgi veic savu darbu, tāpēc nav pareizi apvainot visus. Arī politiķus es kritizēju, norādot par ko.
  ”Blaušana”, ka visi zagļi neko nerisina. Drīzāk attur iesaistīties politikā gudrus un godōgus pilsoņus. Viedokli vēlams pamatot…

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Bolero_10 14.11.2020. 17.45

Varbūt Latvijā reiz pienāks laiki, kad par dzīvojošiem “paralēlajā pasaulē” sauksim visādus jaunupus, pūces un pārējās valsts attīstības bremzes?!!
Es vismaz ļoti ceru …

+6
0
Atbildēt

1

  Gena Genadijs > Bolero_10 15.11.2020. 12.10

  atcerēsimies, ka IR ir vistīrākais valdošās koalīcijas rupors, tāpēc arī virsrakstā un intervijā jūtama žults. Gadiem ir stutēts prezidenta izstrādājums Levits, Kariņš, viņķele …
  p.s. cik ilgi komentārs noturēsies, redzēs :)

  +1
  -5
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Gena Genadijs 16.11.2020. 08.48

  Nē – IR bija JV rupors. Bet arī šos JV pievīla.
  Tagad IR manā vērtējumā ir visneitrālākais kāds jebkad bijis .

  Katrā ziņā nav tāda viena politspēka atbalsts kā citos medijos

  +3
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 16.11.2020. 11.16

  Tagad bez Vienotības arī tās kroplo indīgo atvašu: Par(OIK) un JKP. rupors un joprojām, kā kopš laikiem, kad Diena bija LC komunistu cūku un čekas pederastu rupors, ar vislielāko naidu ir pret Latvijas nacionālpatriotiem. Kaut arī naids pa šiem gadiem ir pamatīgi sagrauzis čekas paskvilu skribentu Ozoliņu, viņa inde ir kļuvusi pat spēcīgāka.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Imants Blicsons 14.11.2020. 09.45

Šausmīgi riebjas tās draugu būšanas valsts pārvaldē!

+1
0
Atbildēt

1

  Bolero_10 > Imants Blicsons 14.11.2020. 17.39

  Tas tāpēc, ka Tu dzīvo “paralēlajā pasaulē” :)
  Es arī …
  Katrā ziņā, PALDIES Mārim Mičerevskim par drosmi runāt par šo visu publiski!
  Lai tas kalpo par paraugu un drosmi citiem, kam līdz sirds dziļumiem noriebušies šie politbiznesmeņi!!!

  +2
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Bolero_10 14.11.2020. 21.29

  Vienmēr patīkami vērot zirnekļus burkā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 13.11.2020. 12.10

Spriežot pēc tā, cik propagandons Rēders bija tolerants pret Mičerevski un pēc tiem neliešu, ko Māris slavēja, uzvārdiem, viņš pats nav labāks, kā OIK afērists, Pūce.

+1
-3
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam