Paralēlās realitātes 26

Komentāri (26)

J.šveiks 12.11.2020. 10.46

Vai tas mičerevskis ir piedāvājis audio ierakstu sarunā ar Pūci? Nav? Nu tad tā ir tukša pļurināšana. Iespējams pasūtīta. Ir spēki ,kuriem nepatīk Ievēlētais deputātu sastāvs saeimā. Vispirmām kārtām lembes mau… pardon palaistuves , kuras palika aiz borta , netika valdībā. Tas mans personīgs secinājums

0
-2
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.šveiks 12.11.2020. 13.16

  nē – kas tev tā par spriešanu – patīk nepatīk –

  kur jaunās saeimas darbi ?!!!

  bledj – kur?!

  solīja tieši tāpat kā visi ir solījuši bet – likumīga, tiesiska zagšana, meli, krāpšana tieši tikpat un iespējams , ka aizņēmumu noslepenošanass dēļ – vēl vairāk

  Latvijā turpina samazināties pilsoņu skaits, bet finansējums medicīnai tuprina pieaugt – elle un idnija – nu bļēdj – tad izksaidro – KUR PALIEK NAUDA – ja viss , ko viņekele spēj ir izgādāt mediķiem nederīgas maskas – kāpēc mediķi nespēj iesūdzēt tiesā tādu vceselības ministri?

  tagad pie brīvības pieminekļa piketē krievijas krievi – lai izbeidzot vainot krieviju spiegošanās – kad pavasarī latvieši pie tā paša pieminek la kaut ko gribēja piketēt – poliči uzreiz šos sašņorēja un uz iewcirkni – bļedj – tagad krievi bļauj iun ņirdz -policist sēž siltās mašīnās un vēro – ko darīt nav jauy nekādi sūda latvieši – taču ka krievi – varbūt pat paša putina sūtīti – kā tad tādus aiztiks

  jaunā saeima un levits ir tādi paši alkatīgi pašlabuma meklētāji kā visas iepriekšējās

  kad viņķeli draudēja nošaut – visi mediji pilni – redz -nelietis no Smiltenes -nu būs pants puisim – bļedj = kad kreiviete tiešajā ēterā solīja visus latvie sus apšaut – pat pantu neierosināja

  bļedj – tu pamosties un saproti kur tu dzīvo!!!!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  J.šveiks > Sskaisle 12.11.2020. 13.34

  paldies , ka nosauci mani par mau*u

  0
  0
  Atbildēt

  2

  J.šveiks > J.šveiks 12.11.2020. 13.37

  https://www.youtube.com/watch?v=chrOu6ic6XM&feature=emb_logo noskaties ko krievs ielicis, tas sagaidot krieviju kad iestāsies golod holod i razruha , vai tad ar mēs mierīgi nolūkosimies kā vandāļi gāžas iekšā

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > J.šveiks 12.11.2020. 16.11

  Piedod, biju dikti dusmīga.
  Patiesībā esmu. Cukurlīmenis arī krities, bet turos un saldumus nepērku.
  Lasu, ka policija atradusi piekautu un neēdušu bērnu un tad vairs nav ko teikt ….vieni plēšās gar miljardiem , citiem ēdiena vietā sitieni ….

  0
  0
  Atbildēt

  0

  J.šveiks > J.šveiks 13.11.2020. 17.30

  Uz šo brīdi scenārijs mainījies par 100 % , bet , pie vainas nebūs plika “tramvaja biļete” . Te jau slēpjas daudz kas vairāk. iespējams depozīta miljoni . Tas pats bija laikā , kad aizgāja rapša dīzeļa bizness . Uzņēmējs Peimanis beidzot saņēma it kā dobro no zemkopības ministrijas ( ministrs šķēle) , bet ak vai , pa ceļam uz Rīgu , nejauši tiek nošauts. Pasūtītājs??? šāvējs turpat tika nošauts … scenārijs pēc holivudas bojevika. Atbildes nav! Māk mūsu biznesa bonzas nokārtot lietas , ja ne citādi , liecinieki nokrīt pa trepēm….

  +2
  0
  Atbildēt

  0

Urga 12.11.2020. 08.21

Man patīk. “Duļķis uzduļķoja”. Un tomēr, cik liela nozīme arī vienam, kas neklusē, Likās, ka visi drosminieki mūsu zemē izzuduši, tādu vairs nav…
Bet vispār labprāt iepazītos ar kāda politologa izvērstu pētījumu par savas partijas”gatavošanos un plāniem nākamajai premjera partijai”, tā sacīt no iekšienes… savas zināšanas ielikt konkrētības ietvarā – no terorijas praksē. Tas būtu liels pakalpojums mūsu politisko partiju darba izpētē. Šis varētu būt rosinākums I.Ijabam.

+5
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Urga 12.11.2020. 13.20

  jā – par drosmi, bet viens nav karotājs – nu nav –

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.11.2020. 08.18

Tvnet uzstājas Sārts un kā īstā čekistu reinkarnācijā pieprasa likumdošanu, lai varētu sodīt atšķirīgo viedokļu paudējus un valdības kritiķus.

Tā vietā , lai virzītu likumus, kas samazina korupciju, kas padara caurspīdīgu likumu pieņemšanu, finanšu plūsmu, būtiski uzlabo VID darbu – NATO pārstāvis Latvijā Sārts pieprasa sodīt domājošus un kritizējošus cilvēkus.

Nu citiem vārdiem Sārts pieprasa valsti padarīt par represīvu varas elites instrumentu.

Kas pret to pretosies? Kas?

Vai cilvēki neredz un nesaprot, kas notiek? Vai ar likumiem var aizliegt cilvēkiem domāt?

Jā….. diez kas nav

Un levits ir tukša skaņa …. tukša , bet superdārga skaņa ….

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 15.11.2020. 19.26

  Jūs rakstījāt -” pieprasa likumdošanu, lai varētu sodīt atšķirīgo viedokļu paudējus…”-
  Kāpēc Jūs faktiski melojat, jo NETIEK PRASĪTS personai uzlikt sodu PAR VIEDOKLI.
  Vīrusa izplatīšanās dēļ ir riski cilvēku veselībai, dzīvībām… Lai mazinātu šos riskus …. ar likumu noteikti pienākumi … lietot maskas utt….
  Tika rosināts sodīt par AICINĀJUMU PĀRKĀPT LIKUMU, JO ŠĀDI PĀRKĀPUMI (veicinot Covid-19 izplatību) APDRAUD CITU CILVĒKU DZĪVĪBU….
  Tāds GOBZEMS u.c. iesaka riskus ignorēt un pārkāpt likumu, LAI CELTU SAVUS REITINGUS, lai pelnītu uz citu NĀVĒM. Viņš aicina uz rīcību, kura rada draudus citu cilvēku veselībai, dzīvībai.
  Tas pats GOBZEMS savulaik apsūdzēja ”MAXIMA” veikala darbiniekus, kuri neesot pircējus brīdinājuši par ĒKAS SABRUKŠANAS RISKU (tagad mirušo vairāk, riski zināmi, bet viņš aicina brīdinājumus ignorēt…).
  Kā rāda tiesas spriedums, tad veikala darbinieki netika pārkāpuši likumu normas, NEVIENS valstī nebija norādījis uz ēkas sabrukšanas risku, NEVIENS valstī praktiski neveica projekta aprēķinu pārbaudi (nenovērsa traģiskās kļūdas), jo TO NEPRASĪJA LIKUMS (par to jau rakstīju iepriekš).
  Tagad RISKI IR ZINĀMI, bet atrodas ”cilvēciņi”, neģēļi, kuri grib ”pelnīt laikus” un naudu, aicinot neievērot noteiktos drošības pasākumus valstī.
  Vai Jums šķiet pieņemami, ka likums joprojām pieļauj celt savus reitingus un pelnīt naudu UZ CITU NĀVĒM ???

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 16.11.2020. 11.42

  nē Andrīti – cita lieta – cita problēma – kurš noteiks kura ir viltus ziņa un kura nav?

  ja sabiedriskie mediji sniegtu pilnvērtīgu informāciju kāpēc ir tā un kāpēc šitā, kāpēc raksta , ka ministre ir pakļāvusi ne tikai riskam, bet būtībā pieļāvusi to, ka desmitiem mediķu ir saslimuši, jo ir kastēm nederīgu masku ?

  par to par ko klusē mediji – par to tad runā alternatīvi informatori vai manipulatori

  Lai mediji sniedz plašu un patiesu informāciju – tad meliem un neliešiem nebūs vietas

  Tgaad uz viena gobzema rēķina visiem mutes grib aizbāzt – bet varbūt tas gobzems kā reiz priekš tam ir radīts – gluži kā savulaik kaimiņš – nonivelēt līdz asurdam jebko un tad paziņot – bodīti slēdzam

  tu man te nevicinies ar savu karodziņu – es tev neesmu nekāda ķiļķunzupa kuru pabaidīt un patramdīt – neceri!

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 16.11.2020. 11.46

  par jurāsu no JKP daudz rakstīja pietiek.com , tagad tajā peitiek .com izlasu gan papildus informāciju, gan to, ka tieši JKP Bordāns pietiek.com grib slēgt it kā nepatiesas informācijas izplatīšanas dēļ

  Bet – es nelasu kremļa ziņas, es lasu latviešu ziņas ltv1 de facto pats jurāss teica -jā es apkalpoju norvik banku , bet neko sīkāk teikt nedrīkstu – tā ir viltus zziņa, ka pietiek com izstāsta visādus “sīkumus” bet Jurāss sēž saeimā?

  z
  tu nekad neatbildi pēc būtības – visu laiku kā tāds zutis kaut kur aizslīddi

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.11.2020. 02.59

  -”…nekad neatbildi pēc būtības – visu laiku kā tāds zutis kaut kur aizslīddi”- tā Jūs…..
  Es netiku vērtējis ne Juraša rīcību…, ne pietiek com darbību utt. Nezinu ko Bordāns grib slēgt, tāpēc neko netiku komentējis…. , jo man NAV PIETIEKOŠAS INFORMĀCIJAS par Jūsu rakstīto saistībā ar viņu darbu…. Vai tas ir komentārs pēc būtības, ja es par AICINĀJUMIEM IGNORĒT LIKUMU PRASĪBAS…, BET JŪS PAR JURAŠU….
  Tagad tuvāk tēmai. Jūs apgalvojat, ka sabiedriskie mediji nesniedz pilnvērtīgu informāciju… tāpēc citi alternatīvie… informējot…. Tāpēc tos tā kā grib … ierobežot….
  No vienas puses Jūs apgalvojat, ka nesniedz … plašu informāciju, bet iepriekš rakstījāt, ka ltv neskatoties. Tā teikt neredzēju (jo neskatos), bet zinu, ka … neinformēja….
  Jūsu zināšanas liecina, ka mazliet jau sekojat LTV, bet liela daļa pilsoņu VISPĀR NEKAD NESKATĀS SABIEDRISKO TV, NEKLAUSĀS LATVIJAS RADIO. Ja pat Jūs nedzirdējāt ministres Viņķeles skaidroto par tām maskām, tad kā paskaidrot citiem, ja negrib neko ne redzēt, ne dzirdēt, ko rāda LTV un LR.
  Par maskām. Nebija variantu, kurā nevainotu Viņķeli utt. Nenopirktu – lamātu. Nopirka (ne jau Viņkele personīgi) attiecīgie ierēdņi, bet nebija LV attiecīgas laboratorijas lai pārbaudītu (ar sertifikātu). Taisītu laboratoriju – bļautu, ka lieki tērē lielu valsts naudu utt…. Manuprāt tās maskas neatbilda slimnīcu prasībām, bet tomēr lielā mērā mediķus pasargāja…., jo nelasīju par reālu inficēšanos saistībā ar ŠO MASKU LIETOŠANU (ja inficējās, tad uzrakstiet, cik un kur). Viņķele atvainojās LTV-1 par šo masku lietu….
  Kāda loģika ir tiem ”alternatīvajiem” informatoriem, kuri aicina nelietot maskas, bet vienlaicīgi ”cepās” par to ”nevajadzīgo” masku kvalitāti.
  Vieni darot pieļauj kļūdas, bet otri apzināti aicina ignorēt likumu prasības.
  Tie ir neģēļi, kuri grib ”pelnīt laikus” un naudu, aicinot neievērot noteiktos drošības pasākumus valstī. NETIEK PRASĪTS personai uzlikt sodu PAR VIEDOKLI.
  Jāaizliedz celt savus reitingus un pelnīt naudu UZ CITU NĀVĒM ???

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.11.2020. 07.53

Nu tādi esam.

Es apsveru domu – jāstājas kādā partijā. Tie partijnieki tomēr visi ir priviliģēti – gan amatus dabū, gan liellopu tiesības, gan tagad redz -no valsts budžeta miljonus… cilvēki dzīvo kā cilvēki.
Es to saprotu , bet – nu nespēju. Tāda sajūta, ka vienalga, kurā partijā iestāšos – zaudēšu pašcieņu, nodemonstrēšu pasaulei, ka arī gribu melot, mānīt un labi dzīvot uz citu rēķina.

Jā gribu labi dzīvot, bet ne tā kā politiķi Latvijā

Vai to var mainīt ? Nezinu – patiešām nezinu.
Savulaik es sev teicu, ka par politiķi drīkstēšu būt tikai tad, ja man būs Krustiānas Lībanes spējas pamatoti un saprotami skaidrot notiekošo un būt savaldīgai. Tagad saprotu, ka arī ar to būtu par maz.

Attīstībai/par un progresīviem neticu, nekad neesmu ticējusi, bet tie politiķi, kam ticēju mani nodeva. Pārdeva kā uti tirgū pirmajam pircējam.

0
0
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 15.11.2020. 21.08

  ”Tie partijnieki tomēr visi ir priviliģēti – gan amatus dabū,….”-
  -”Tāda sajūta, ka vienalga, kurā partijā iestāšos – zaudēšu pašcieņu, nodemonstrēšu pasaulei, ka arī gribu melot, mānīt un labi dzīvot uz citu rēķina.
  Jā gribu labi dzīvot, bet ne tā kā politiķi Latvijā”-
  Jūs PATI NETICAT SAVAM GODĪGUMAM un spējai nekļūdīties savas partijas izvēlē. Ja Jūs tie, par kuriem balsojāt -”Pārdeva kā uti tirgū pirmajam pircējam.”-, tad tas liecina, ka nespējat analizēt partiju un konkrētu politiķu darbus un solījumus.
  Tāds vēlētājs, kurš balso par tukšiem, nereāliem solījumiem (tic blēžiem-populistiem), nevar būt nekāds ATBILDĪGS politiķis.Godīgs cilvēks PALIEK (tikpat) GODĪGS ARĪ IESTĀJOTIES PARTIJĀ. Daži ar laiku ”bojājās”, bet ne jau iestājoties …. sāk tie godīgie melot, mānīt…
  Ja pats nesaprot, tad nevar arī neko skaidrot… (kā K.Lībane…).
  Jūs varat arī par E.Levitu nepieklājīgi izteikties… pat nelasot viņa rakstīto, teikto …
  Jūs būtībā esat ar ”padomju pilsones” domāšanu, kura E.Levita rakstīto nelasa, bet apgalvo ka tas -”tukša skaņa”- (kā PSRS laikos audējas… par Solžeņicina grāmatām…pēc priešnieku ieteikuma…).
  Jaunākiem lasītājiem paskaidrošu, ka kritizētas tika aizliegtas (nenopērkamas) grāmatas. Tagad jauni laiki, visu var izlasīt, bet ”gudrīši” nelasa, neskatās – un izsaka savu viedokli par NELASĪTO… NESAPRASTO.

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 16.11.2020. 11.50

  te nu varētu tā kā ne gluži atdoties, bet padoties gan
  ne tā ka es neticu savam godīgumam, bet neticu savam spēkam noturēties pret vilinājumiem – pret kā mēdz teikt – sātana saldumam
  tas tiesa – tāpēc sēžu nevis saeimā vai rd , bet mājās pie datora

  tas gan nekādā gadījumā nedrīkst nozīmēt, ka man nav tiesības uz viedokli par politiķiem

  Vienīgā politiķe , kurai ticu ir Inese Vaidere. Vēl man patīk Zīle , kaut gan viņa esība NA ir stipri stipri dīvaina. Šķiet aiz slinkuma viņš no tās partijas neizstājas.

  Viss . Citu variantu nav.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.11.2020. 00.21

  Nu jauki un asprātīgi – paldies !!! Arī godīgi un par lietas būtību , nevis kaut kā ”pārlecot” uz citu tēmu (tā manu bērnu mamma dara – ūdensvīrs ).
  Savulaik esmu balsojis par Zīli. Nesen balsoju par Vaideri (vismaz noteikti nesvītroju), bet turpmāk svītrošu. Svītrošu, jo LR-1 viņa pavasarī Covid-19 pielīdzināja kaut kādai gripai. Tūlīt pēc tam nomira Tjarve…. Pat krievijā tik bezatbildīgi vairs nerunāja, bet Vaidere , manuprāt, nekur neatvainojās par teikto…. Ja politiķis neatzīst savas kļūdas, tad jādod vieta citiem. Slikta sajūta, jo par viņu biju balsojis !
  Jums ir tiesības uz viedokli !!! Bet es balsošu par politiķi, kura viedoklis pamatots ar faktiem, kuram varu piekrist… kuram var uzticēties…. Manuprāt aizliegt grib aicinājumus pārkāpt likumus, kuri attiecās arī uz manu veselību… dzīvību. Tiesības uz … dzīvību es liktu augstāk par dažu tiesībām rakstīt muļķības, lai pelnītu naudu un ”laikus”…. Andris Vītols, Rīgā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Andris Vītols 17.11.2020. 09.31

  nu nē – Tu VAIDERI te nejauc iekšā – jo pavasarī bija skaidrs, ka nekas nav skaidrs. Piemēram, tā pati Ludmila Vīksna – viņa arī solīja, ka viss ātri beigsies – tikko sāksies saule – būs labi. Bet Vīksna ir profesore . Olsena – arī mediķe – saka – coivds sabiedriskajā transportā nebrauc. Kā nebrauc – es visur eju kājām, lai tikai nebūtu jābrauc sabiedriskajā transaportā kopā ar coivd a te viena Olsena paziņo , ka tas sabtransportā nav. Tad par ko ir runa.
  Starp citu – politiķi melo, visi. Arī prezidents . Jo labāk maksā, jo vairāk melo. Par to jau mēs varētu vienoties un nestrīdēties. Ja kāds rada iespaidu , ka nemelo – tik un tā netici, tyas nozīmē tikai to , ka ir labs aktieris.

  Un vēl – tad jau iznāk, ka Tev vairs nebūs par ko balsot, jo tādi politiķi , kura visi viedokļi balstīti tikai faktos – nav. Andri Vītol, mostietis īstenībai . Nu nav. Viņi visi!!! – melo – kā suņi – tie, kuri desas zog. Es reiz ciemojos Zviedrijā tādā jaukā mājā. Saimniece izcepa melno princi pēcpusdienas tējai. Visa māja smaržoja – bet kas notika – viņu lielā melnā kuce viena pati visu norija. Saimniece pat lāgā nekaunināja to kuci, veca esot. Lūk – politiķu simbols – melna labsirdīga kuce, zagle. Visu nozog – pa tīro.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.11.2020. 16.25

  Savēlējām SAEIMĀ visus meļus – to ir jāprot. Kādi vēlētāji – tādi deputāti. Vaidere neskaitās.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 16.11.2020. 11.53

  es lasu gan , kā nav kauna , Andri, es kā reiz par daudz lasu – bet es lasu nopietnus autorus – levita pekstiņus es nelasu – nav ko mani te zākāt tāpēc – izlasijis levita grāmatu un tagad domājās visgudris esam un es nezinīte – nē

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.11.2020. 03.58

  -” levita pekstiņus es nelasu ”- tā Jūs.
  Jūs kā ”padomju audēja”… nelasīju,, bet Solžeņicina rakstīto nosodu.
  E.Levits vērtēja (izteica kritiku) PROKURATŪRAS un tiesu darbu utt.,, ber Jūs bez lasīšanas izteicāt vērtējumu – ”PEKSTIŅI”.
  Tas no tās pašas ”kulītes”…. Viņķeli neklausījos…. bet viņa melo…, neesmu mediķis…, bet zinu labāk par … ārstiem…, . LTV neskatos, bet viņi …neinformē….melo….utt.
  Es neaicināju lasīt vairāk, neaicināju lasīt E.Levita rakstīto. Man nepatika, ka Jūs izteicāt savu viedokli par NELASĪTO… un necienīgi izteicāties par Latvijas prezidentu (jebkuru kritiku tomēr vajag pamatot- bet Jūs pat nemēģinājāt).

  0
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 17.11.2020. 09.37

  apžēliņ Andri. Kādu kritiku Levits izteica – vot kā tā saimniece tai kucei – tā mīļā nevajadzēja Andri , vai tā ir kritika?!

  Izsaukt uz tepiķa, ieslodzīt uz laiku, kamēr ir konkrēts darba plāns korupcijas, bezatbildības un citu nelaimju novēršanai tiesu sistēmā. Agrāk nevienu pa durvīm laukā nelaist. Lai sēž un raksta visi tie lielo algu saņēmēji runātāji. Tāpat – konkrēti – kādi likumi jāuzlab, kādi jāmaina. Likums, kā aizlaigt strādāt tiem, kuri vienreiz kļūdījušies – t.i. – korumpējušies tiesu leitās.

  Radīja to Zolitūdes tiesnesi – jā, veselības problēmas visiem var gadīties, bet tad rīkojies godīgi un laicīgi visu nokārto. Tur bija desmitiem cilvēku bojāeja – bet tiesnesei redz – roka lauzata.

  Nu nē Andri – vai Levits uzrunāja un pārliecināja tautu pēc tam, kad šogad 4.maijā latviešus visus ieslodzīja mājās bet krievi 9 maijā ālējās kā vienmēr ālējušies baru baros – klusēja

  Nē, pat negribu to kustināt – smird

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Andris Vītols > Sskaisle 17.11.2020. 16.53

  -”Izsaukt uz tepiķa, ieslodzīt uz laiku,…”- To pat Lukašenko īsti nespēj. Neviens likums neļauj E.Levitam tā darīt, tas iespējams varbūt Ziemeļkorejā.
  Brīžiem paužat pilnīgas muļķības.
  Latvijā PREZIDENTIEM nav tiesību iecelt vai atcelt tiesnešus, prokurorus utt., bet var vērtēt tiesu un prokuratūras darbu, ko E.Levits arī darīja. E.Levits, manuprāt veicināja pozitīvu virzību tiesu sistēmā, prokuratūrā.
  Nav jēgas te ko skaidrot, jo Jūs tāpat labāk visu saprotat – BEZ LASĪŠANAS.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 17.11.2020. 09.48

  SPILGTS CITĀTS
  Filma „Dvēseļu putenis” šobrīd ir tik traģiska kā vēl nekad. Par ko tie puikas cīnījās un mira? Par to, lai šodien visādi amatos ielikti ceturtdaļkoka lēcēji, politpulciņu pārpratumi un cita šņaga, iedami kaut kādu lgbthvz un citu satraumētu biedrību pavadā, piesmietu Satversmi un Latviju? Diezin vai. Labi, ka tiem puikām toreiz pat nojausmas nebija, kādu Latviju pēc simt gadiem gribēs redzēt visi šie politšņakarētāji. Tad nebūtu dvēseļu puteņa. Un, iespējams, nebūtu arī Latvijas.
  – Elita Veidemane

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 17.11.2020. 09.50

  savukārt Levits – ANdri – Tavs levits -pkaratīja resnu pirkstu , ka būšot likumi jāmaina – nepaskaidrojot , neveidojot speciālistu un nespeciālistu diskusijas – kā tādam aitu baram kā tādi čekisti – krata pirkstus un māca dzīvot –

  a kā lai izdzīvo morāli un praktiski, ja esi cilvēks, bet politiķi pret tevi kā pret nocērpamu un pēc tam nokaujamu aitu? Kā lai izdzīvo – lūk, ko uzraksti – kālai izdzīvo neliešu pasaulē

  0
  0
  Atbildēt

  0

Ilze Pētersone 12.11.2020. 07.19

Ak, tas Jaunups– izšiverējās pa Jauno laiku un Vienotību, tagad taisa rebes citā partijā.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: