«Es joprojām ticu ideāliem»

4

Komentāri (4)

Sskaisle 13.11.2020. 13.49

Manuprāt, vakardienas ST paziņojums par to, ka Satversme sievieti vienlaicīgi uzskata par vīrieti – lietā par partneres tiesībām saņemt tēva pabalstu – apstiprina manus paustos viedokļus – nr1- Satversmes Tiesa ir pieejama tikai maksātspējīgiem , t.i. – bagātiem cilvēkiem, vai vismaz tādiem, kurus atbalsta un finansē bagātie ;
un nr2 – Satversmes Tiesa nespēj skaidrot un IZSKAIDROT savus lēmumus . Ar lielām pūlēm es uzzināju sīkāk par šo paziņojumu. Noklausījos ST tiesnešu spriedumus un man visa spalva uz ķermeņa sacēlās – ka var tik sasodīti vienkārši pēkšņi paziņot, k lūk Satversme paredz to, ka vīrietis ir arī sieviete. Ka partnerei bija un ir tiesības uz tēva pabalstu.
Es varbūt nesaprotu – jā, protams, gribētu jau , ka visu saprotu, bet nesaprotu, bet nu tad Satversmes tiesa jau tāpēc ir lai skaidrotu likuma garu vairāk kā likuma burtu.

Pēc tā sprieduma gara – loģikas , ko vakardien pasludināja ST iznāk, ka vēl pec laika ST pasludinās , ka veci cilvēki, kuriem ir grūti saprast, kas notiek ir samaļami miltos un izkaisāmi labības laukos – jo Satversme tā paredz. Nesaproti – nu tad sagaidam tavu vecuma cenzu un prom uz miltu maltuvi.

Tas ir nenormāli bīstami. Tādā veidā var pasludināt pilnīgi jebko , pilnīgi.

Tas baida nenormāli .

Sanita Osipova apgalvo, ka homosekusuālu cilvēku tiesības nav nodrošinātas vispār. Atkal nesaprotu – Gošas kundze ne tikai panāca , ka viņas lietu ST izskata, bet pat panāca, ka atzina, ka viņas seksuālajai partnerei , labi, lai būtu dzīves partnere ir tēva tiesības. Paga – es kā heteroseksuāla būtne pat līdz parastai administratīvai tiesai , lai sevi aizstāvētu pret apsaimniekotāja krāpniecību nevaru tikt. Nodokļu barjeras dēļ . Homoseksuāla persona tiek līdz ST , bet tiesnese paziņo, ka viņai nav, bet man ir tiesības.

Es nejautāju , cik lielas ir ST algas, piemaksas un prēmijas, bet es jautāju – kāda ir atbildība tiesu sistēmai pret sabiedrību – nu kāpēc ir tā, kā okupācijas laikā – kad pašā augšā runāja to, kas apakšās nekādi negāja kopā ar dzīves īstenību.

Tad kas mēs esam par valsti? Ja ST paziņo, ka sievietei ir tiesības uz tēva pabalstu, tad es gribu zināt – tikko kārtoju bezdarbnieka pabalstu – man iedeva visu pēc likuma burta, nevis pēc gara – jo es ne tikai 30 gadus šai valstī strādāju, es strādāju un radīju arī vērtības okupācijas laikā – kā man aiztiesāties līdz ST un pieprasīt labumu no tiem labumiem, kurus valsts vara tērē tikai sev?

Nē – godīgi – es jūtos bezcerīgi, es jūtos nobiedēta un man patiešām ir sajūta, ka šo valsti nevis kaut kāda putina armija iznīcinās, bet pašu nodevēju pieņemti likumi – absurdi likumi, kam nebūs nekāda sakara ar īstenību , kas būs tikai maksātspējīgo manipulēšanas ierocis

Lia Gošai un ģimenei ir labi un viss izdodas bet arīviņai ir jāsaprot, ka sabiedrība grib zināt un saprast – kas īsti notiek – vai mani vecumdienās sāk dēvēt par vectētiņu? Via tomēr vienkārši miltos mals? Es arī esmu cilvēks, ne tikai viņa

+2
0
Atbildēt

0

QAnon 09.11.2020. 13.25

Tāpat kā OIK gadījumā, mūsu krievmīlošās sodomiskās siles partijas atkal aizmirsa padalīties laupījumā ar sugas brāli Zariņu un viņa bandu.

+1
0
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 09.11.2020. 10.45

Tikko sazvanījos ar Austrālijā dzīvojošu skolas biedreni – Adelaidē pašlaik neesot neviena reģistrēta Covid slimnieka, jo pēc viņas vārdiem – iedzīvotāji precīzi ievērojot valdības norādījumus cīņai ar infekciju. Varam secināt: Austrālija ir milzīga teritorija ar ļoti dažādiem iedzīvotāju paradumiem.

+1
-1
Atbildēt

1

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam