Radošuma nākotnes formula – drosme, spēja “neredzēt kasti” un statistika 6

Komentāri (6)

Susan Benson 22.11.2020. 18.58

Labdien, vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība? Es esmu Sūzena Bensone. Es esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai projekta pabeigšanai jums ir nepieciešams biznesa aizdevums, personīgais aizdevums, hipotēkas aizdevums vai aizdevums? ja atbilde ir apstiprinoša, iesaku sazināties ar manu firmu. Mēs sniedzam visu veidu aizdevumu pakalpojumus, ieskaitot ilgtermiņa un īstermiņa aizdevumus. Lai iegūtu vairāk informācijas, rakstiet mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com) vai nosūtiet man ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: +447903159998 un uzreiz saņemiet atbildi.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums sasniegt visus jūsu vēlmes. Mēs specializējamies strukturētu finanšu risinājumu sniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem visefektīvākajā un ātrākajā veidā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu sazināties ar mums, lai saņemtu aizdevumu;
* Ērtības – Jūs varat pieteikties aizdevumam jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa – jūs izlemjat, cik daudz vēlaties aizņemties.
* Ātrais tiešais finansējums – saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Elastīga atmaksa – jūs saņemat iespēju izvēlēties atmaksas datumu, reizi nedēļā, mēnesī vai gadā uz 1-30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizēta vadība un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Nepazaudējiet iespēju līdzekļu trūkuma dēļ. Sazinieties ar manu uzņēmumu tūlīt, mēs varam jums palīdzēt ar aizdevumu, jo mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras visā pasaulē ir saskārušās ar finansiālām grūtībām

Lai iegūtu vairāk informācijas par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, nosūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
E-pasts: sunshinefinancialgroupinc(at)gmail.com
WhatsApp: +447903159998

Starpnieki / konsultanti / brokeri ir laipni aicināti piesaistīt savus klientus un ir 100% aizsargāti. Pilnīgā pārliecībā mēs strādāsim kopā visu iesaistīto pušu labā.

0
0
Atbildēt

0

Jānis Lakijs 01.11.2020. 15.35

Nu kā var kritizēt rakstu, kuram ir šāda autore?!!! 🙂
—–
Līva Stūrmane ir viena no “”Creativity Lab Latvia”” dibinātājām un partnere. Līvai ir vērtīga pieredze nevalstisko organizāciju darbā un vadībā. Uzņēmējdarbības attīstība, mentorings, radošās industrijas un valsts tēla veidošana ir Līvas pieredzes jomas. Šogad pievienojosies arī Demola Latvia komandai.
Līva ir bijusi projektu vadītāja SSE Mentoru Klubā, Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācijā, Jauno uzņēmēju centrā “Jobs&Society” un Kustībā “The Red Jackets”.
Līvai ir arī pieredze pasākumu moderēšanā. Viņa ir moderējusi Latvijas Prezidentūras ES padomē konferenci “Cultural and creative crossovers”, nacionālo partneru sanāksmi 2015. gada “Creative Business Cup” starptautiskajā finālā un “Demola Latvia” izlaidumu. Līvai ir bakalaura un maģistra grāds Politikas zinātnes jomā, kas iegūts Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē. Līdztekus profesionālajām aktivitātēm Līva ir bijusi BalticLab projekta dalībniece, aktīviste Eiropas Jauniešu parlamentā un apmeklējusi NATO jauniešu samitu.
https://inovuss.lv/2019/verts-dzirdet/liva-sturmane/

+2
0
Atbildēt

1

  Atis Priedītis > Jānis Lakijs 01.11.2020. 19.22

  Un kāpēc lai nekritizētu. Pasaules vēsture ir pārpilna ar piemēriem kad radošie cilvēki ir tikuši vajāti, aizliegti un pat nogalināti tikai tāpēc, ka viņu idejas ir pārāk revolucionāras. Domājat, ka šobrīd ir savādāk? Vismaz darbu pazaudēt sava radošuma ir vieglāk par vieglu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 01.11.2020. 07.41

Fuj – nu ņemiet taču nost šo rakstu

Pavērtējiet – uzrakstiet – cik miljonus saeima piešķīra ziedoņa daiļrades pētīšanai – tā bija visa mūsu nauda. Uzrakstiet – kā to iztērēja – kāds atalagojums, honorāri tika tērētājiem un kāds sausais atlikums – sabiedrībai

Sēdēt uz naudas kaudzes un vīterot nav māksla, pamēģiniet to pašu bez naudas

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 30.10.2020. 13.52

Nu nezinu gan – lasu – laukos tiek slēgti veikali, sabiedriskā transporta maršruti un reisi, bet Rīgā celtas cenas visiem kom pakalpojumiem.

Satori rakstīts, ka radošie var saņemt 1600 eur palīdzību decembrī – tik jāpuesakās.

Es gan zīmēju un rakstu, tomēr stingri šaubos vai tāpēc vien un līdz decembrim dabūšu radošās personas statusu un varēšu tā trallināt kā raksta autore.

Tos valsts tērētos miljonus tēla spodrināšanai es vērtēju kā dzīres mēra laikā.

Apmēram tāpat kā nabags, kas aizņemās naudu , sapucējas un tad nu cer, ka tāpēc vien nu visi ar viņu draudzēsies un viņā investēs.

0
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 30.10.2020. 08.58

Rakstā nav akcentēts pats galvenais – radošam cilvēkam ir jābūt brīvam no bailēm, ka viņš savu ideju dēļ varētu tikt izsmiets, aizliegts un pat pakļauts vajāšanām. Tiem, kuri uzskata, ka tas mūsdienās nenotiek, iesaku papētīt lielajos masu medijos publicēto informāciju. Vismaz Latvijā tajos ir iespējams atrast tikai “pieradinātu” informāciju. Neparastas un pat revolucionāras idejas publiskot ir neiespējami. To var izdarīt tikai izmantojot rakstu komentārus vai par savu naudu izdodot grāmatas. Šobrīd pamazām rakstu grāmatu “Un Freids nobijās”. Tajā būs apkoptas vispirms jau tās Freida idejas, kuras Latvijā tiek pilnībā noklusētas, idejas no kurām Latvijas psihologiem vienkārši ir bail. Un pilnīgi pieļauju, ka visi lielie masu mediji arī šo manu grāmatu pilnībā noklusēs.

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: