Kļūdu labojums. Par autoratlīdzību nodokļu reformu 8

Komentāri (8)

Sskaisle 29.10.2020. 15.45

Es ar autoru esmu līdzīgā situācijā – ar valsts iestādēm sarakstos citā svarīgā jautājumā un ir līdzīgi – melo acis nemirkšķinot.
Tikai jātiesājas. Vienkārši nav variantu.

0
-2
Atbildēt

1

  Elektriķa dēls > Sskaisle 30.10.2020. 15.06

  Varianti ir vienmēr ! Sliktā ziņa ir tā ka kopš Kaudzīšu un Veidenbauma laikiem palicis tikai sliktāk !
  Virs zemes nav taisnības, dūrei tik spēks !

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Elektriķa dēls 30.10.2020. 17.14

  o nē – dūrei tik spēks, ka krogā par daudz muti palaiž

  Visādi citādi spēks ir gudrākajiem, viltīgakajiem, negodīgākajiem – un protams, apvienojumā ar drosmi un nekaunību. Ap vienojumā ar partijas piederību – kā piederību kādai konkrētai bandai – kura ne jau ar dūrēm cīnās

  Proletariātām ir spiegšanas spēks – vot es par piemēru, spiedzu līdz galvassāpēm, bet māsīcas slepkava ir cietumā. Nu ir – bļedj, man kā rakstniekam 5 sējumi ar maniem iesniegumiem un atbildēm – un tiesa notika, tikai tāpēc, ka es pierādīju un parādīju neatlaidību un piedraudēju sūdzēt tiesā VP un prokuratūru.

  Tagad ar bezdarbnieka statusu un medicīnu- bļedj- 30 gadus es pusi nopelnītā valstij maksāju nodokļos, uzaudzināju 2 bērnus no valsts saņemot pigu atbalsta, tik daudz cik gaisu , ko elpot- un es spiedzu atkal – nu spiedzu – ne man zagļu gudrība, ne korumpantu drosme

  0
  0
  Atbildēt

  0

Māris Zemgalietis 29.10.2020. 15.15

” Ma – te – mā – ti – ka ” : ne bez grūtībām , bet ar neslēptu lepnumu vairākas reizes lēni izrunāja Tēlnieks.

+2
0
Atbildēt

0

Marians Rižijs 29.10.2020. 15.04

Man būtu jautājums kultūras ministram Naurim Puntulim – kā viņš uz savas ādas, būdams izpildītājs, izjutīs autoratlīdzību nodokļu reformu? Ak, jā, aizmirsu, viņš taču ir amatpersona… Bet varbūt būtu laiks paskatīties uz saviem ienākumiem no izpildītājdarbības un aprēķināt, kas pēc nodokļu reformas no šiem ienākumiem paliek pāri, ja cienītais kultūras ministrs būtu parasta radoša persona bez pamatdarba un regulāriem ienākumiem? Dzīvē visādi var gadīties..

+2
-3
Atbildēt

2

  Sskaisle > Marians Rižijs 29.10.2020. 15.40

  Marian, piedodiet – šis nu nav arguments. Kaut vai partijas piederība vien Puntulim un viņa bērnu bērniem ir nodrošinājusi tik labu iztiku, ka viņam par šīszemes dzīvi uztraukumu vairs nav un par kultūras cilvēku viedokli jau nu nepavisam arī nē.

  Vai piekritīsiet manam apgalvojam, ka tie autori, kuriem sirdsapziņa nav liegusi kā saka – vēlēt un smērēt ir līdzīgā kā Puntulis situācijā?

  Reirs ļoti labi saprot, ka šīs valdības izšķaidītos miljardus šābrīža nodokļu maksātāji vien samaksāt nevarēs , tāpēc sakas arī radošajiem. Pietiks jums baudīt dzīvi . Jānāk pie tautas kopā ciest

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Sskaisle 30.10.2020. 20.54

  Tad jau tavējam mērglim, čekas kurmim Bordānam, par dalību komunistu cūku un čekas pederastu LC, kas izvazāja Latviešu valsts īpašumus desmitiem miljardu apmērā, jābūt multimiljonāram

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Kristīne Locika > Marians Rižijs 01.11.2020. 19.26

  Marian, viņam galva par to nesāp. Jo Sociemaksas jau būs nomaksātas no ministra algas nodokļiem, un viņš diez vai vispār zina, cik par viņu samaksā autoratlīdzības izmaksātājs – galvenais ir galasumma.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: