Kad zvana svešinieks, neuzticies! 2

Komentāri (2)

Urga 15.10.2020. 10.00

Mēs novērtējam jūsu privātumu
Mēs un mūsu partneri glabājam informāciju un/vai piekļūstam tai ierīcē, piemēram, sīkfailiem, kā arī apstrādājam personas datus, piemēram, unikālos identifikatorus un standarta informāciju, ko ierīce nosūta personalizētu reklāmu un satura ģenerēšanai, reklāmu un satura mērījumiem, auditorijas datu apkopošanai, kā arī produktu izstrādei un uzlabošanai.
Ar jūsu atļauju mēs un mūsu partneri varam izmantot precīzus ģeogrāfiskās atrašanās vietas datus un identifikāciju, veicot ierīces skenēšanu. Jūs varat noklikšķināt, lai sniegtu piekrišanu mūsu un mūsu partneru veiktajai apstrādei, kā aprakstīts iepriekš. Jūs varat arī piekļūt detalizētākai informācijai un mainīt savas preferences, pirms sniedzat piekrišanu vai to liedzat. Lūdzu, ņemiet vērā, ka noteiktai jūsu personas datu apstrādei var nebūt nepieciešama jūsu piekrišana, bet jums ir tiesības iebilst pret šādu apstrādi. Jūsu preferences tiks piemērotas tikai šajā tīmekļa vietnē. Jūs varat jebkurā brīdī mainīt savas preferences, atgriežoties šajā vietnē vai apmeklējot mūsu privātuma politiku.

Vai šim uzaicinājumam uzticēties un piekrist?

+2
0
Atbildēt

1

  lindab456 > Urga 15.10.2020. 12.42

  Vai izvēle kā tāda vispār pastāv, brīva izvēle?
  Kādu brīdi pašizolējos no informācijas, no mediju izliktā izvēles filtra – cik ilgi? Vai pilnvērtīga dzīve mūsdienu pasaulē ir iespējama ārpus informācijas plūsmas? Bet, nu šķiet, ka šobrīd aiziet par traku šī vēlme kontrolēt un ielauzties privātajā telpā.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: