Valdība maskē neizlēmību 3

Komentāri (3)

Finegans 13.10.2020. 17.02

Nevietā liekas Ozoliņa kunga puiciski- emocionālā ironija par maskām. Jā, neērti. Jā nav ergonomiskas. Jā, vēl neērtāk tad ja ir bārda. Varbūt līdzcilvēku veselības vārdā tomēr ierobežojam savu egoismu?

0
0
Atbildēt

0

Andris Vītols 12.10.2020. 02.03

Šoreiz A.Ozoliņš daļēji populazizē Covid-19 noliedzēju viedokli . Kaut kādi citi ierobežojumi esot svarīgāki par to masku lietošanu sabiedriskajā transportā. Vispār tā kā tās maskas nepasargājot, kā liecinot … Amerikas… pieredze. Valdības lēmumi = ”pašreirējie fiktīvie pasākumi”–tā A.Ozoliņš , jo sabiedriskais transports … neesot galvenā riska zona.
Kā sabiedriskais transports var nebūt riska zona, ja tur nevar ieturēt 2m distanci, ja daudziem jābrauc uz darbu, skolu utt., Uz restorānu… vai teātri … var iet vai neiet, bet daudziem uz darbu tomēr jābrauc. Manuprāt KATRA cilvēka veselība (dzīvība) ir jāaizsargā, tāpēc valdības lēmums ir pareizs (jāpieņem arī lēmumi par naudas sodu uzlikšanu masku nelietotājiem ).
Ko tad konkrēti iesaka pats A.Ozoliņš? ??
Daudzi vienmēr valdību kritizē, bet savu priekšlikumu nav. Ja valdība bārus liks slēgt šoņedēļ, tad atkal ”tautas aizstāvji” sauks par ekonomikas graušanu, bet daži gudrīši turpinās ”cepties” par masku lietderību…

+1
0
Atbildēt

0

murrey 09.10.2020. 12.00

Pilnīgi piekrītu. Pašreizējā situāciā nepieciešami stingrāki ierobežojumi.

+4
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam