Par nesamērīgo nodokļu slogu 4

Komentāri (4)

LOVE 25.09.2020. 18.10

Lūdzu, izlasiet šo liecību par to, kā Dr Sacre palīdz man atgriezties bijušajai mīļotajai Marijai. Atpakaļ pie manis, Marija ar mani izšķīrās divu iemeslu dēļ, pēc tam, kad bijusi attiecībās 2 gadus un dažus mēnešus, viņa sāka sūdzēties, ka esmu pārāk resna un es nevaru viņu apmierināt seksuāli, es biju neērti, tad viņa sarunājās ar draudzenes starpniecību, ar kuru es sazinājos ar Dr Sacre, kurš mani padarīja par perfektu vīrieti, viņš man sagatavoja dažas augu izcelsmes zāles, kas samazina tauku daudzumu un padara mani spēcīgu, ir vīrietis, un sagatavojiet arī dažas augu izcelsmes zāles dzimumlocekļa palielināšanai, man bija ļoti laba ķermeņa forma un 12 cm dzimumloceklis bez blakusparādībām, pēc dažiem mēnešiem es viņai piezvanīju, bet viņa atteicās atgriezties pie manis, bet es viņu ļoti mīlu, es ātri sūdzieties Dr Sacre par palīdzību, un viņš man palīdz un uzburt viņai burvestību un 12 stundu laikā viņa pārdomāja un atgriezās pie manis, un šodien mēs atkal esam laimīgi, ka viņai ir mīļākais, viņa mani tagad mīl vairāk nekā iepriekš, pateicoties visiem Dr Sacre, sazinieties ar Dr. Sacre, lai uzzinātu zemāk sniegto informāciju
E-pasts: [email protected]
WhatsApp numurs: +2349076034359
Es priecājos dalīties ar jums ar šo informāciju, un es zinu, ka tā kādam palīdzēs

Kristofers.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 23.09.2020. 12.40

kultūra Latvijā ir kā galva bez ķērmeņa

jūs “radošie” dzīvojiet savu dzīvi uz mūsu rēķina un mēs ”neradošie” nodokļu maksātāji dzīvojam savu dzīvi uzturot ne tikai visu korumpēto, impotento valsts birokrātiju, sutenrismā dzīvojošos politiķus , bet arī vēl visus viņu kalpus – “radošos”

Lūk, lasu, ka Latvjas valsts pirviliģēs baltkrievus – lai pārceļas dzīvot un strādāt uz Latviju.
Cilvēki no 3. nabadzīgākās, netaisnīgākās , nelaimīgākās ES dalībvalsts ir aizmukuši – tad nu mekelē jaunus vergus, kurus tad drāzīs visi rindas kārtībā –

nē – esmu pret un kliedzu un kliegšu cik skaļi vien varēšu – nost ar liekuļu un blēžu uzturēšanu – nost ar netaisnību un meliem

0
0
Atbildēt

2

  imantam > Sskaisle 24.09.2020. 18.48

  @Sskaisle
  Var jau nīgrā niknumā kliegt, ka radošie cilvēki ir “liekuļi un blēži”, taču uzskatīt, ka jāmaksā nodoklis no negūtiem ienākumiem, ir, maigi izsakoties, aplam.
  Turklāt ir vēl viena lieta: autoratlīdzību saņēmējam jeb, kā valsts uzskata, “pašnodarbinātajam”, nav iespēju saņemt slimības pabalstu. Kamēr cilvēks ir jauns un darba nespēja rodas tikai ikgadējo puņķu un šķavu sezonā, tikmēr jau vēl nekas, bet ko darīt, kad ir kāda nopietnāka saslimšana?

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  lindab456 > Sskaisle 26.09.2020. 09.51

  Nodokļu politika ir tas instruments ar kuru valsts nosaka un veido to kopējo ietvaru un virzību, kādā valsts vēlas attīstīties. Šobrīd mēs runājam vienīgi par nodokļiem kā ieņēmumu avotu. Kas attiecas uz taisnīgumu, tad jāatceras, ka profesionālā darbība mākslas laukā nav rozēm kaisīta, tā ir ne tikai ērta, bet arī ar savām ēnas pusēm – kā nenormēts darba laiks, nefiksēti ieņēmumi, radošās krīzes, konjunktūra, sociālo garantiju iztrūkums, mazas pensijas u.c..
  Šķiet, šobrīd iezīmējas virziens uz šauru profesionālo elites mākslu un vispārēju mīļotāju- amatieru brīvā laika mākslu. Tiek pateikts, ka nacionālā kultūra, tāda, kāda tā ir pašreiz, ir pārāk dārga valstij, faktiski netiek novērtēta.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam