Bēgot no asinspirts

6

Komentāri (6)

not mii 18.09.2020. 15.36

malači tie trīs belarusi, neapmulsa, kad jārāda zilumi – lai skatās datorbildes, cita jau nekā nav. Labi, ka izdevās aizmukt, parasti jau diktatori nevēlamos izbaro suņiem vai cūkām. Lukašenko vecs muļķis, ka nodomāja, ka viņam kāds uzticas, un sapriecājās, ka uz šā vēlēšanām tapēc nebrauks novērotāji – čaļiem jau bija citi plāni. Par Puķinu pārsteigums – šis nesaprata , ka vecais kārkls jānomaina pirms to izdara citi? Belarusi tikai tādi iesildītāji lielajam show’am – USA prezidenta vēlēšanām, šie jau ne pirmo reizi ar pīpi uz jumta, māk taisīt oranžās revolūcijas, tad nu izbaudīsim izrādi. Lai kurš tur zaudētu- krievs vainīgs; ja paveiksies, tad redzēsim , ka pus USA’s apšaus otru pusi un vēl sabumbos Kremli. 400_gadīgā demokrātija ir beigta, lai dzīvo varavīksnes demokrātija.

0
0
Atbildēt

2

  Sandra Jansone > not mii 18.09.2020. 16.57

  Nu ko tik bēdīgs?
  Tāda jau tā lietu kārtība – viss nāk un aiziet tālumā.

  Nu zinātnieki jau sen rakstīja, ka baltādainie izzudīs. Es to sen sapratu -un sapratu, ka tas notiks pēc daudziem simtiem gadu, bet redz ka nekā – taisnība, ka viss notiek paātrināti.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  not mii > Sandra Jansone 19.09.2020. 20.45

  Nu Sandriņ, ne bēdīgs, ne priecīgs, bet no manas baznīcas torņa izskatās, ka belorusiem vajag , lai šo niluškas, kargini, solvitas tā pamatīgi iztukšo to kolchoza kasi, un kur tad vēl sajūsmas spiedzieni par nanoūdeņiem, megabūvēm, izzagtām bankām, kredītiem, garantijām un EU subsīdijām , lai var sapirkties dzīvokļus Monako un slēpošanas trases Aspenā. Bet galvenais jau USA vēlēšanas , kazi, noliks to Puķinu pie pārējiem, prežņeviem.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sandra Jansone > not mii 20.09.2020. 07.44

  Mans draugs spriež līdzīgi. Es oponēju,jo daudzas citas Austrumeiropas nācijas ES ir atdzimušas.
  Kaut vai mūsu kaimiņi lietuvieši un igauņi.
  Mani baida tas, ka ES līmenī nav pretkorupcijas plāna , toties ir jauni islamizācijas plāni.
  Un, protams, ka mani bezgala skumdina latviešu nācijas visstraujākā iznīkšana nacionālā valstī.
  Par Baltkrieviju es neko daudz nevaru spriest. Lukašenko vardarbību es nosodu. Kāpēc starptautiski likumi nespēj pasargāt
  cilvēkus pret bruņoyiem varas pārstāvjiem? Vai tad Barselonā policija bija cilvēcīgāki?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > J.šveiks 22.09.2020. 12.22

  Pie pakaļas. Situācijas izpratnei pietiek ar tanku Sramata, “piektās” paaudzes iznīcinātāju SU57 un “aviobāzes” kuģi Admirālis Kuzja un, protams, tas, ka bratuškas serbi pārdomāja piedalīties iepriekš sarunātā klaunādē.

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam