«Es tev atņemšu dārgāko» 10

Komentāri (10)

aprelowandzhe95 07.09.2020. 16.20

CEKC Знакомства и не только, помогут скрасить одиночество и развлечь. Там легко найти девушку в своём доме или дворе и все анонимно и бесплатно. Просто попробуй—- https://bitu.ir/6WZ59K

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 07.09.2020. 10.49

Interesanti vispār – izlasiet – kā var atpazīt varmāku.
Man uzreiz rādās nevis vīrieši , bet sievietes.

Varmācība un varmāka ir sieviešu dzimtē. Nez kāpēc.

Mana māsīca bija ļoti skaista sieviete. Viņa uzskatīja, ka vīrietim sieviete jāuztur. Man viņa izteica līdzjūtību, ka neesmu pratusi savu dzīvi sakārtot un skrienu tai cauri kā darba zirgs.
Un kad būs raksti par tām dāmām, kuras vīriešu dēļ bērnus pamet, sit, izmanto. Kad būs par 21.gs. latviešu raudupietēm?

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2020. 09.57

Starp citu, kas ir būtiski -lieli pārmetumi tiek sabiedrībai. Apkārtējie zināja, bet klusēja.

Šādus šausmu stāstus par sabiedrības vienaldzību lasam katru dienu. Bet jautājums – pirmkārt, raksta autorēm. Kā sabiedrībai būtu jārīkojas?
Iesniegumus par vardarbību valsts iestādes pieņem tikai no cietušajiem. Liecības sniegt nav iespējams, jo tu kā kaimiņš nezini – kas īsti notiek, tu kā pilsonis nomaksā nodokļos valstij pusi no nopelnītā un naivi ceri, ka tā nauda tiek izmantota kaut elementārai kārtības nodrošināšanai sabiedrībā, kur valsts vājāko pasargā pret spēcogāko, varenāko visās šī vārda nozīmēs.

Ko sabiedrība var darīt, ja nodokļos samaksātās summas aiziet korupcijai un nabagu liktenis korumpantus neinteresē? Kādi ir līdzekļi, iespējas to mainīt?

Ievēlējām Mārtiņu Bondaru, Juri Jurāšu – kur viņi ir, kāds ir rezultāts?

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 03.09.2020. 10.05

  Vakar tv rādīja par māju Jaunciemā. Vairāki dzīvokļu īpašnieki nav maksājuši RNA rēķinus un tagad tie ir jāapmaksā tiem, kuri rēķinus ir maksājuši katru mēnesi.
  Un šo situāciju saeima un valdība pat negrasās risināt. Ja jārij miljardi – kuru interesē nabagi. Lai risina savas problēmas, deputātiem pietiek ar savām.

  Līdzīgi lūk šajā situācijā – vienaldzīgā sabiedrība. Bet jautājums – ko sabiedrība varēja un var darīt?

  Nesen redzēju kā sievietei nākot no veikala samežģījās kājas un viņa nokrita. Pēc tam tupēja turpat apķērusi savu mazo meitiņu.
  Es to redzēju un piegāju pie viņām un jautāju vai nevajag palīdzību. Nē nevajagot. Es saku – pamēģiniet piecelties. Viņa – dusmīgi – viss ir labi neko nevajag. Gāju prom. Eju un domāju, bet varbūt vajsdzēja būt vēl neatlaidīgākai un sagaidīt, vai viņa spēj nostāvēt. Bet varbūt vispār nevajadzēja cilvēku uzrunāt. Redzams, ka viņai nepatika.

  Viegli vainot sabiedrību – paņemt nodokļus un tad kapāt un vainot, bet kā tad būtu pareizi – par to klusums

  0
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 03.09.2020. 12.09

  “bet kā tad būtu pareizi…”
  Manuprāt, atbilde nav tajā – jautāt vai nejautāt, bet attieksmē. Ja labvēlīga vide, attiecības nav pašsaprotamas un vienīgā dzīves pieredze ir tāda, ka interese par tavu personu parādās tikai tad, kad kaut kas jāatņem, tad norobežošanās kļūst par daļu no pašsaglabāšanās.
  Ir pārāk daudz agresijas. Un tā, parasti, rodas tad, kad kā vienīgais iespējamais risinājums tiek piedāvāta graušana, jo radošajam ceļam pietrūkst resursu, tiesiskuma, laika, ticības, uzņēmības, paļāvības.
  Varētu teikt, ka tur, kur starp valsti un tās iedzīvotājiem nevalda savstarpēja uzticība un labvēlība, civilizācija atgriežas pie saviem pirmsākumiem.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 03.09.2020. 08.57

Vakardien rīga tv24 V.Puriņa intervēja Satversmes tiesas priekšsēdētāju I.Ziemeli.

Ziemele knapi varēja nosēdēt – tikko saņēmusi ziņu, ka apstiprināta ECT tiesneses amatā un burtiski spīdēja no sajūsmas – kā uzbudinošus līdzekļus salietojusies.

Kā es viņu saprotu…prom no šīs bezcerīguma, beztiesiskuma , liekulības bedres, ko sauc par Latviju, kurā viņa nabadzīte biha spiesta mocīties….

Bet viņa bija tā, kuras varā bija ierosināt pasākumus tiesiskuma veidošanā, cilvēku izglītošanā utt.

Tā vietā notērēja mūsu naudu siekalojoties ap čekistu laiku kolaboracionistiem dzejniekiem apliecinot cieņu pastāvošai kārtībai

Kādas var būt cerības uz tiesiskumu, ja mēs kā sabiedrība augstākajos amatos nespējam izvirzīt neko citu kā pacietīgus karjeristus?

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2020. 08.49

Neceru un neticu pozitīvām izmaiņām.
Kāpēc !? Nav mums politisku spēku, kuri būtu ieinteresēti tiesiskuma radīšanā.

Lasu – lēni lasu, bet lasu – ģeniālu grāmatu par Āfriku un rakstītajā redzu tik nenormāli !!! daudz līdzību ar šodienas Latviju.

Lūk, saeima apturēja bāreņu tirdzniecību uz ārzemēm. Cilvēktirdzniecības biznesmeņi neapmierināti, protams. Milzīga un viegla peļņa nu draud pazust. Palīgā saucieniem atsaucas A/ Par politiķes – vai tā saucamās politiķes – saeimas deputātes. Uzklausa bāreņu tirgoņus un secina – jā lūk, smagi slimi bērni ir adoptēti un izglābti. Skaisti.

Bet kā smejies – par tiem nabaga bāreņiem – kuri jau kapos bez orgāniem vai čakli kalpo bordeļos – par to neviens pat runšt negrib – kur nu vēl tirgoņi un deputāti.

Jānis Ābele – VBTAB jaunais vadītājs dažu adoptēto bāreņu pazušanu vispār nosauca par mistiku – varbūt tā ir, bet varbūt tā nav. LR1 – intervija augustā.
Tad par ko ir runa? Jā – tur tā lieta, ka runu nav. Uzņēmīgi cilvēki šeftējas un pelna un tas arī viss

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 03.09.2020. 08.38

Izlasot, nē – jau lasot tā sajūta ir tāda, ka laiks iet un strauji iet, bet valsts kā nespēj tā nespēj sakārtot elementāras lietas.

Nu kaut vai tas Tukuma – vienkārša policista priekšlikums – ģimenes konfliktus VP automātiski risina sadarbībā ar Bāriņtiesu.
Vai par krīzes centriem – manas māsīcas gadījumā tie vienmēr bija pārpildīti. Nekad nebija vietas tajos.

Arī manas māsīcas slepkava bija / ir vietējā sabiedrībā – ne cienīts, bet atzīts. Viņa radi bija gan policijā, gan prokuratūrā un viņš drīkstēja to, ko nedrīkstēja un joprojām nedrīkst citi – bez sakariem varas aprindās.

Manas māsīcas bāriņtiesas darbinieces man tā arī pateica – mēs neko nevaram viņai līdzēt , jo mums piedraudēja un mums ir bail.

Kopš māsīcas nāves pagājuši 3 gadi, tiesa nav bijusi, slepkava brīvs un lūk, lasu – jauni upuri – ne valsts , ne pašvaldības, ne sabiedrība nespēj aizsargāt varmāku upurus

Skumji, ļoti skumji un bezcerīgi …

0
-1
Atbildēt

1

  not mii > Sskaisle 04.09.2020. 08.49

  ā, Skaislīt, saprotu Tavu emocionālo apjukumu, kas nu realizējies daudzos komentos, ja viss būtu skaidrs – viens koments, kā naglai pa galvu, un basta.
  Tik daudz latviešu cietuši, vienam diez vai vecāki prata latviski, citai vecāki tomēr Baltkrievijā. Ļoti nepatīkami. Nekādi labie jau nav bijuši , ja šitāds rezultāts, bet vai tapēc visu procesu saukt par komēdiju – nu, kad ļaunie cīnas savā starpā?
  Cita lieta, kas mani uzrunāja, ka pastāstiņu producējusi reBaltika, tapēc to lasīju. Vai ta latviešu valstī aptrūkušies nodokļu un parādu nemaksātāji, ko aizstāvēt? Par Panamas papīriem – klusums, par portugāļa futbola darbību svilpūta terabaitiem – klusums, par Rīgas velodroma attīstību – klusums, par Mežaparka estrādes izdevumiem – klusums, par Rīgas domes tēriņiem – klusums, par saeimas galveno finanšu spečuku – klusums, kārtējais valsts pārvaldes izdevumu pieaugums par 30 milj eur – klusums. Acīmredzot , meiteņu sponsors zin, kuras lietas ir labākas, ja guļ?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > not mii 04.09.2020. 09.02

  Sāksim no cita gala – rebaltica nav bezmiesīgi eņģeļi, kuri pārtiek no gandarījuma sajūtām. Tie ir dzīvi cilvēki, kuriem arī par darbu vajag naudu.
  Kurš naudu iedod – tā profila tēmas arī pēta. Kad naudu iedeva soross – fonds Dots – tad viņu tēmas, kad valsts – tad mūsu tēmas.

  Bet – piekrītot viszm Tevis minētajam – pat vēl vairāk – arī šī tēma uzdod jautājumu – kāda jēga valstij, kurai ir nenormāli uzpūsts ierēdņu aparāts, kurai ir nenormāli liels valsts pārvaldes budžets, un kura nespēj neko. Neko labu un vērtīgu izdarīt.

  Kurš šai valstī ir apmierināts ? Oligarhi galīgi nē – neļauj šiem izvērsties, jāuzpērk politiķi, ierēdņi, amatpersonas, žurnālisti.
  Vienīgie bez pretenzijām ir bomži. Viņi vienīgie, pat ne baznīctēvi pieņem kā ir un dzīvo nost.

  Šorīt gribēju rakstīt sūdzību uz Knab par Uzvaras parku un rīgas domi – saskaņas un a/ par projektu par panorāmas rata būvniecību, kas raisa aizdomas par korupciju.
  Bet nekā – nav paredzēts – nekāda norāde – kam noteikti jābūt šādā sūdzībā, bez kā to nepueņems

  Un tas Latvijā ar vienu no augstākajiem korupcijas riskiem Eiropā

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: