Vai Rīgā beigsies «Ušakova laiki»?

18

Komentāri (18)

Sskaisle 31.08.2020. 17.24

kā mūs muļķo politiķi un viņu sponsori – biznesmeni
Jau tā Rīgas Dome , kurā valda A/PAR partija – ir piekritusi – devusi atļauju sākt sagatavošanas darbus Panorāmas rata būvniecībai.
Atgādinu, ka Ranķa dambis ir tā noslogotā Rīgas Pārdaugavas centra iela , pa kuru iet ne tikai desmitiem sabiedriskā transporta maršrutu, bet pa kuru brauc smagā transporta – visbiežāk tieši baļkvedēju kravas un vasarās arī , protams, atpūtnieki uz Bolderāju.
Noteiktās stundās iela ir pārpildīta , sastrēgmstundās jau tagad – jāsēž un jāgaida un noteiktās vietās ielas segums no kravu smaguma iezveidojis dziļas vagas.

Tātad Rīgas Dome ir sagatavoji iedzīvotāju aptauju par to , kur cilvēki gribētu , lai būtu rožu dobes, kur jauniestādīti – nocirsto vietā – kociņi. Kamēr par to – ka Panorāmas rata būvēšanai nav nekādi sakārtota infrastruktūra, ka absolūti nav skaidrs, kur atradīsies PR
apmeklētāju transports , kā tas ietekmēs apkārtējo ielu, ietvju un māju pagalmu pieejamību – par to aptauja nav vispār paredzēta.

Tāpat jau bija ar Marsa parku – vispirms būvnieki uztaisīja projektu, pēc tam nez kāpēc saeima paziņoja, ka būvnieku intereses ir svarīgākas par sabiedrības veselības interesēm un nekāda apspriešana nenotiks – kaut gan likums tomēr paredz, kaa būtu bijis jānotiek.

Jaunais politiskais spēks A/PAR nav izrādījis ne vismazāko pazīmi, pēc kuras varētu spriest, ka viņu attieksme ir saimnieciska, orientēta uz cilvēku kā galveno vērtību un viss tas bla bla – ir tā kā bija pie ušakova un visiem citiem kungiem – ja ir uznemēji , kas maksā – tad lieta jau izlemta

Nekas – sūds cilvēks bija padomju okupācijas laikā – kas šobrīd ir mainījies?
NU kas ?

http://www.rpbv.lv/wp-content/uploads/2020/08/Uzvaras-parks_Aptaujas-anketa.pdf

+1
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 31.08.2020. 17.35

  “Aptauju nolemts rīkot, ņemot vērā, ka plānotā būvniecības iecere rada ietekmi uz visa parka struktūru. Aptaujas laikā iedzīvotāji tiks lūgti paust viedokli par parka kopējo vēlamo parka attīstības perspektīvu.”

  Šeit ne vārda nav minēts, ka Panorāmas rats griezīsies virs demsitiem tūkstošiem rīdzinieku dzīvokļiem. Ka tas vistiešākajā veidā ar savām vibrācijām , ar skaļajiem klientiem, ar mūziku un transporta troksni apdraudēs un būtībā izjauks apkārtējo māju iedzīvotāju mieru un jau tā stipri nosacīti labo dzīvojamo vidi.

  ”Kā iepriekš pastāstīja Rīgas domes Īpašuma departamentā, izsole notika pērn oktobrī, un tajā uzvarēja “RPR Operators”. 90% uzņēmuma pieder lietuviešu uzņēmumam “Mozavita”, bet 10% – Dimitrijam Uspenskim. Uzņēmums dibināts 2018. gadā un atbilstoši deklarētajam darbojas atrakciju un atpūtas parku nozarē, taču līdz šim saimniecisko darbību nav veicis.” – par izsoli arī grūti spriest – cik pieejama par to bija informācija. Kāpēc tikai viens pretendents. Vai te nav kārtējā reize, kad būtu jāpārbauda korupcijas iespējamība.

  Kad pavasarī pēkšņi uzzināju, ka RD cels PANORĀMAS RATU – vajadzēja laiku un pūles, lai informāciju par to vispār atrastu

  Manipulē ar mums kā ar tādiem lopiem, kuri nespēj ne domāt, ne par sevi pastāvēt

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

QAnon 31.08.2020. 16.04

Kādas vēl “rīdzenes sarunas”?
Karteļa sarunas: vai Reirs un Jaunups kārtojuši kukuļus partijām?
https://www.pietiek.com/raksti/kartela_sarunas_vai_reirs_un_jaunups_kartojusi_kukulus_partijam

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.08.2020. 14.55

https://www.bbc.com/news/business-53922786

The BBC’s weekly The Boss series profiles different business leaders from around the world. This week we speak to Christian Kroll, the founder and chief executive of internet search engine Ecosia.

Christian Kroll wants nothing less than to change the world.

“I want to make the world a greener, better place,” he says.

“I also want to prove that there is a more ethical alternative to the kind of greedy capitalism that is coming close to destroying the planet.”

The 35-year-old German is the boss of search engine Ecosia, which has an unusual but very environmentally friendly business model – it gives away most of its profits to enable trees to be planted around the world.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 31.08.2020. 13.31

kāda jēga vālstij, kura pastāv tikai bandītu dēļ
Kapēc jamāksā nodokļi valstij, kurā cilvēkiem netiek nodrošināta dzīvošanai piemēraota vide?

Miljardus piešķiršot no ES budžeta “zaļai ” – politikai – tie miljardi tiks politiķu sponsoriem , kuri par superdārgu naudu kokus stādīs nevis tur, kur ie nepieciešami parastajiem cilvekiem, bet tur kur tas izdevīgi šiem naudas saņēmējiem –

nenormāli vīlusies un nenormāli dusmīga esmu – tā solīt, tā mmelot un tik nenormāli cietsirdīgi pret cilvēkiem rīkoties –

patiesi – kaut Debesu spēki uzklausītu mani un vainīgos ķertu sods – kokus cirst nedrīkstēja – bija un ir 101 cita iespēja
nu labi – lūdzu arī Volandu iesaistīties – jo lieta tomēr ļoti nopietna

0
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 31.08.2020. 13.14

jau nožēloju, ka aizgāju vēlēt – netīrie cūkas politiķi – kaut viņi aizrītos ar tiem saviem nenormālajiem meliem – kaut tas ļaunums , ko viņi nodara sabiedrībai uz 7 paaudzēm pārietu uz viņu bērniem !

Tas ir nenormāli, kas notiek Latvijā! Un šie liekulīgie zagļi , meļi un nelieši vēl te iztaisās par lielajiem Baltkrievijas atbalstītājiem – ko jūs piedāvājiet Baltkrievijai ? Kļūt vēl nabadzīgākai un beztiesiskākai kā jau latvieši ir kļuvuši?

https://jauns.lv/raksts/zinas/402271-drama-brivibas-iela-aktivisti-paralizejot-satiksmi-cinas-pret-marsa-parka-izzagesanu

Policija ir izklīdinājusi aptuveni 20 “Marsa parka” aizstāvjus, kuri šorīt, protestējot pret koku izzāģēšanu parkā, traucēja satiksmi uz Brīvības gatves, savukārt strādnieki turpina attīrīt teritoriju no kokiem un krūmiem

0
-1
Atbildēt

1

  J.Biotops > Sskaisle 31.08.2020. 13.59

  Pilnīgi piekrītu – ar to vien, ka 20 huligānus izklīdina, ne kārtību, ne tiesiskumu uzturēt nevar. Huligāni jāstiepj uz tiesu. Ja spirinās – jāpamudina atbilstoši policijas instrukcijām.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 31.08.2020. 14.41

  tu ņirdz- visticamāk sēdi zaļumiem apugušā verandiņā – streb savu pecpusdienas tējiņu un ļaujies patīkamai baudpilnai ironijai, bet es- lūk es – ….
  vakardien gribēju ielikt vāzē tādu smuku kastaņzaru ar tādiem resniem smukiem kastaniem – visu Pārdaugavu apskrēju – vēl sodien kājas sāp – vecums tomēr , nav kā jaunām meitenēm, lūk – nav- nav normāli kastaņi – vai nu pavisam sadegušās lapām , vai brūni apdegušām – bet es gribēju zaļas –

  viss – pasaule deg, koki nodeg un nokalst – bet te ņem un cērt

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > Sskaisle 31.08.2020. 15.01

  Dusmupūcīt – nekādas ironijas, nopietnas bažas par valsti, savu un arī Tavu likteni tajā. Liekas, ka esi tādos gados, ka nevari neatcerēties, kā reiz sendienās brēcām pēc tiesiskas valsts. Temīdai ne velti acis aizsietas – nav viņai jāredz, vai huligāns zaļš vai sarkans.
  Pa to, kādas vainas piemetušās kastaņiem, arī vari apjautāties tiem pašiem zaļajiem – ja trāpīsi uz godīgu (gan jau kaut kur ir arī tādi), var gadīties pārsteigumi.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 31.08.2020. 15.47

  vai bezkauņa …

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 27.08.2020. 22.29

Beigsies Putina laiki un tūlīt arī Ušakova, Dombrovska, Pabrika un Bordāna laiki. Visiem ienaidniekiem latviešu zeme degs zem kājām.

0
-4
Atbildēt

0

Jānis Lejnieks 27.08.2020. 13.40

Hm, jā koncertzāli UZvaras parkā neatļāva būvēt…

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 27.08.2020. 11.31

“Rīgā 2022. gadā plānots īstenot nozīmīgu projektu Daugavas kreisā krasta attīstībai, atjaunojot vēsturisko parka infrastruktūru novārtā atstātā teritorijā starp Raņķa dambi un Slokas ielu, kā arī uzstādot jaunu tūrisma un izklaides objektu – Rīgas panorāmas ratu. Projekts, kuru īsteno Latvijas uzņēmums SIA “RPR Operators” provizoriski paredz aptuveni 8 miljonu eiro lielas investīcijas, lai pēc labākajiem kaimiņvalstu un Eiropas galvaspilsētu piemēriem attīstītu jaunu zaļo atpūtas zonu un stiprinātu pilsētas tūrisma industriju, sniedzot iespēju ikvienam baudīt Rīgas panorāmu no nepieredzēta skatu punkta.”
https://jauns.lv/raksts/zinas/401705-pardaugava-toposais-milzu-panoramas-rats-un-atputas-zona-varetu-izmaksat-8-miljonus-eiro

Es domāju, ka nekādi ušakova laiki nemaz nevar beigties – jo – newba nu ušakovs kaut ko darīja, bez saeimas un valdības atļaujas. Ja tā būtu – tad ušakovs sēdētu cietumnā nevis Briselē.

Lūk, tagad Rīgu vada A/PAR -Pūces ministrija – ar ko viņi atšķiras no Ušakova =Saskaņas?
Burtiski – identiski ušakovam. Saldi vārdi un noziedzīgi darbi.
Panorāmas rats –
100 m no dzīvojamām mājām? Tūkstošiem cilvēku jau tagad cieš no smago kravu izraisīto putekļu un trokšņu un vibrāciju sekām – pa Raņķa dambi dodoties uz Bolderāju.
Lietus laikā pārplūst apkārtējās ielas un ietves.
Zaļā zonas tiek samazinātas katru mēnesi, koki izcirsti katru dienu. Tas ir tieši pretēji tam, ko sola politiķi priekšvēlēšanu debatēs.

Tā vietā , lai to novērstu – tagad vēl iznīcinās zaļo zonu, radīs papildus transporta un trokšņu nosolgojumu.

Civilizētās valstīs tādās situācijās māju iedzīvotājiem piedāvātu kompensācijas, lai viņi pārceļas uz dzīvošanai piemērotām vietām.

Latvijā – nekā tamlīdzīgi. Esiet Lietuvā redzējuši Panorāmas ratu tieši virs dzīvojamiem rajoniem? Vācijā? Pat Krievijā Putins neko tādu nav atļāvies – bet Latvijā var visu.

+2
-1
Atbildēt

2

  lindab456 > Sskaisle 27.08.2020. 14.23

  Arī Rīga var. Nepārtrauktā režīmā strādājošus ražošanas cehus iecelt dzīvojamā kvartālā Vēsturiskā centra Aizsardzības zonā. Tas notiek ar pašvaldības un Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un attīstības padomes (2013.05.06.) akceptu un vides un veselības dienestu bezzobainu atbalstu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 27.08.2020. 16.02

  Tas ir drausmīgi tomēr – tas, ka vārdos sludinam tādu cilvēkmīlestību, bet darbos – pilnīgi pretēji.

  Nesaprotu – ja ir koku izciršana -tad likums nosaka, ka ir jābūt sabiedriskai apspriešanai. Ja apdraud cilvēku labklājību, cilvēku tiesības uz elementāri drošu un veselībai nekaitīgu vidi – tad nav jābūt sabiedriskai apspriešanai. Tātad jau tomēr kādu soli prom no čekistu okupācijas varas tomēr esam – vismaz koki kaut ko nozīmē.

  Bet nu nesaprotu – ja projekts tomēr paredz koku ciršanu – kāpēc nenotika šī likumā paredzētā sabiedriskā apspriešana?

  Kāpēc tikai tagad sabiedrību informē , ka tādas milzu izmaiņas ar milzīgi negatīvu ietekmi uz DZĪVOJAMO vidi?

  Ko no tā rata apbrīnos? Okupantu – čekistu uzvaras pieminekli?
  Torņakalna vagonu un akmeni jau tāpat neredzēs – un tam acīmredzot nākotnes Rīgā vispār nav vieta

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sskaisle 27.08.2020. 16.23

  Tas, ka Rīga ir padarīta par nožēlojamu sāzveida pilsētu, kura strauji zaudē visas savas agrāko laiku kvalitātes tomēr nav tikai Saskaņas + gkr vaina un atbildība.

  Tadi mēs te visi esam = postotalitāra sabiedrība, ar kuru manipulē visi -politiķus
  nopirkt spējīgie .

  Kā tad ir ar Marsa parku – tieši tas pats stāsts. Vai kā NA Putnulis ar koncerztāli izdarījās – esot jau izlemts un punkts un āmen.

  Ja palasa, ko raksta projekta attīstītāji – ar mašīnām un autobusiem uz parku braukt nedrīkstēšot – būšot ekoloģiskie transporti – skrejriteņi. Kā jūs iedomājieties , kā skolēnu – ekskursantu klases brauks ar šiem skrejriteņiem ? Kas notiks ar kājāmgājējiem apkārtējās ielās, uz tiltiem, kad jau tagad neviens ne kontrolē , ne nodrošina kājāmgājēju drošību? Kā “sadzīvos” – ekoloģiskie parak apmeklētāji ar ostas kravu transp[ortu , kas regulāri iet pa Raņķa dambi , vispirms gan padrebinot LNB ēku?

  Ja kaut cik iedziļinās projektā – godavārds – kaut kas īsti neiet kopā – vai nu tiešām dziļi iedoloģiski apsvērumi – lai ērta okupantu uzvaras zīmes apbrīnošana – krievu tūristu piesdaistīšanai, vai kaut kāda tāda naudas atmazgāšana, kuras patiesie mēŗķi var atklāties tikai vēlāk.

  Tā, ka projekts būtu pārdomāts un viss izdomāts, lai labi būtu ja ne vietējiem apkārtējo māju iedzīvotājiem, tad vismaz tūrisitiem – tas šai gadījumā pavisam noteikti nav,

  Nezinu vai tieši šī projekta dzīšana cauri bez apspriešanas ir avots deputātu personīgās bagatībām un labklājībām, tomēr aizdomas man rodas, ka kaut kas ļoti koruptīvs te ir noticis

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 27.08.2020. 16.33

  kad ir 9.maija okupnatu uzvaras svētki – tad visas apkārtējo māju ielas, ietves, pagalmi un skvēri ir ne tikai cilvēku, bet arī auto pārpludināti.
  Pilsēta šos jautājumus nerisina – kur lai svinētāji paši liekas un kur lai savus auto liek un cilvēki paši dara kā var.

  Šobrīdf izskatās, ka būs tas pats – RD nolēmusi, ka apmeklētāji lietos skrejriteņus – kā būs īstenībā – tā jau nebūs ne korumpētu poliitķu , ne nezin kādu biznesmeņu problēma. Tā būs apkārtējās mājās dzīvojošo un parka apmeklētaju problēma – tie kā nabagi varēs savā starpā cīnīties. Kā jau katru gadu tas ir 9.maijā – kad tauta cīnās – svinētāji ar nesvinētājiem

  Un tad … labi – nav vērts – kāda jēga – naudas vara stipru dara, ja naudas nav- tad neko – tad pieņem kā ir

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam