Par to, kā uztaisījām pedagogiem uz galvas 7

Komentāri (7)

Sskaisle 11.08.2020. 21.02

Jā, bet godīgi – pedagogi tomēr arī ir dažādi.
Es vienu otru pie bērniem nelaistu

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 11.08.2020. 21.01

Meklēju darbu. Man ir maģistra grāds arī pedagoģijā. Bet – visi mani bijušie kolēģi, grupas biedri un studiju biedri – visi kā viens ieteica skolotāja darbu izvēlēties kā pēdējo variantu.
Viena lieta, ka maz maksā, cita lieta, ka grūti saprotamas IZM un vecāku prasības un trešā lieta – absolūts beztiesiskums.
Tā kā – jā ….bet no otras puses – kārtējais pierādījums, cik es gudra esmu. Es saku, ka viss ir slikti, cilvēki netic, bet nu redz, ka ir viss slikti

0
0
Atbildēt

1

  Sniedze Joma > Sskaisle 12.08.2020. 14.04

  Nepiekrītu tam, ka skolotāja darbs būtu pēdējais, kas jāizvēlās, lai gan pēdējā darba šādā kontekstā vispār nav, jo jebkurš darbs var būt cienījams, visu principā nosaka tā darītājs.
  Jums konkrēti piedāvāju uzrakstīt man fcb un varēšu Jums piedāvāt darbu Rīgas Rīnūžu vidusskolā ar pilnīgi pieklājīgu apmaksu, jaukiem kolēģiem, superīgiem bērniem un vipār bez rakstā pieminētajām problēmām. Kāpēc vispār cilvēki studē pedagoģiju, ja viņi negrib strādāt skolā, tas man nav skaidrs….
  Dažiem cilvēkiem vienkārši patīk, ka viss ir slikti, bet mums Rīnūžos patīk, ka viss ir labi. Tā arī dzīvojam un strādājam skaistā priežu meža ielokā.
  Piedāvājums ir reāls.

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sniedze Joma 12.08.2020. 14.39

  Sniedzes paldies par piedāvājumu. Bet ar to tiešumu Jūs mani esiet
  nobaidījusi.
  Nekādā gadījumā negribēju aizvainot kādu, kaut gan tieši to parasti izdaru. Piedodiet. Tas gan neattiecas uz politiķiem un citiem tādiem.
  Tik un tā skolā ir grūti. Ir. Bet par piedāvājumu paldies.
  Šodien stāvēju pie bērnudārza un viens – 5- 6 gadīgs puisītis ar savu ūdenspudeli apšļāc citus tādus mazos. Liela auguma audzinātāja sauc – kāpēc tu tā dari. Bet mazais tik laiž virsū un visi spiedz un brēc, kamēr audzinātāja pudeli atņēma. Nu brēc laistītājs un pārējie brīnās.

  Tai brīdi es audzinātāju apskaudu. Es gribētu būt tādā vidē. Bet to darbu var darīt cilvēki, kam ir vēl kādi ienākumi. Algas tur ir ap 300 – 400 eur par slodzi. Ar to nevari sevi uzturēt, tikai skarbā taupobā izdzīvot.
  Bet gribas taču dzīvot.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Sniedze Joma 12.08.2020. 14.43

  Starp citu, savulaik no skolas aizgāju, jo tik maz maksāja, ka pat kredītu dzīvokļa iegādei bankas darbiniece atteica ar vārdiem, ka nabagiem kredītus nedod.

  Viena mana grupas biedrene katru atvaļinājumu pavada Šveicē kopjot- pieskatot vecus cilvēkus. Tā viņa nopelnot naudu, lai ir par ko dzīvot. Alga skolā sedzot pamatizdevumus.

  Protams, ka katram sava latiņa tam, ko saucam par labklājību

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sniedze Joma > Sskaisle 12.08.2020. 15.24

  Paldies par komentāriem, sapratu un nesapratu vienlaicīgi…
  Nekur nav grūti, ja patīk darbs kopumā, protams, ne jau katra diena ir rozēm kaisīta, tomēr es savai mašīnai, kuru nopirku pilnīgi jaunu un nobraucu no Amserv sarkanā paklājiņa ar šampi dāvanā (strādājot tikai skolā))) katru rītu saku – ved nu mīļais mani uz labo darbiņu. un arī ziemā aizlaist pasildīties dienvidu saulītē nekad nav bijis neiespējami…
  Labi, tā jau ir lirika, žēl, ka pat negribējāt ar mums vienkārši iepazīties…, jo visu par skolām jau zināt……, ja nu pēkšņi pārdomāsiet, dodiet ziņu, bet labāk facebook.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Rita Sirmoviča 11.08.2020. 20.11

Uzrakstītais par 200% atbilst realitātei. Pilnīgi viss: korekti, reāli un bez pārspīlējumiem. Vienreiz saņēmos un sāku rīkoties. Cīņa ar visiem – skolēnu, vecākiem, direktoru, bāriņtiesu, VBTAI, IKVD – bija gan pazemojoša, gan laiku un nervus prasoša. Tas aizņēma apmēram 8 mēnešus. UZVARĒJU. BET – otrreiz to nedarītu, jo nervu šūnas neatjaunojas.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: