Tauta, kas grib un prot mainīties, lai stiprinātu Latviju 5

Komentāri (5)

altinyildiz 29.07.2020. 14.06

Es noteikti neesmu vienā kopienā ar krievu “tautu”, nelegāliem imigrantiem – interventiem, vai ar varu sagrābušiem ienaidniekiem: čekas pakalpiņiem, zagļiem un pederastiem, tāpēc man pienākas arī sava un, domāju, ka ne man vienam.

+1
0
Atbildēt

0

altinyildiz 29.07.2020. 13.58

Latvieši prot. 1919. gadā latvieši likvidēja visus čekistus un komisārus un 20 gadu laikā Latvija no pilnībā izvazātas un izpostītas kļuva par vidēji attīstītu Eiropas valsti ar visātrāk augošo ekonomiku un procentuāli lielāko studējošo skaitu.
1991. čekisti un komunisti bez politiskās varas sagrāba vēl ekonomisko un tagad esam panīkusi ES nomale, kas būtiski atpaliek no kaimiņiem, kur neviens neķer krievu spiegus un neatmasko pašu nodevējus.

+1
0
Atbildēt

1

  vitalisvita > altinyildiz 30.07.2020. 01.25

  “1991. čekisti un komunisti bez politiskās varas sagrāba vēl ekonomisko un tagad esam panīkusi ES nomale, kas būtiski atpaliek no kaimiņiem, kur neviens neķer krievu spiegus un neatmasko pašu nodevējus.”
  _______________________________________
  Jā, tā tas bija un, diemžēl, šajos liberālajos “pašlustrācijas” apstākļos tas mainās lēni … bet laiks darbojas cilvēces prāta apskaidrības virzienā, un pastāv cerība, ka to Eiropeisko vērtību renesansi mūsu jaunā paaudze vēl piedzīvos.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > vitalisvita 30.07.2020. 12.45

  Ja nenotiks straujas un radikālas pārmaiņas, ar latviešu tautu ir cauri, ar pārējām ES tautām arī. Cerība ir uz poļiem, kuri par lielu nepatiku kremlim, merkelēm, makroniem un Briseles prokremliskais šļurai, ne tikai nezaudē savu nacionālo pašapziņu, bet vēl arī to vairo un ja rusofīliem un negrofīliem pederastiem, kopā ar Eiropā ievazāto demogrāfisko piesārņojumu, neizdosies mūs nobeigt, Polija būs Eiropas nacionālistisko valstu savienības līderis.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 28.07.2020. 07.55

Ir jāsaprot, ka Latvijā izveidojušās divas kopienas – Tauta un “tie, kas ir pie varas”. Abas šīs kopienas dzīvo pilnīgi atšķirīgu dzīves veidu un katra kopiena pavisam citā pasaulē. Tā diemžēl, ir realitāte. Mērķi un ideāli katrai kopienai ir citi. Tautai – kā izdzīvot, tiem otriem – kā vēl kaut ko nozagt un uztaisīt sev vēl gigantiskākas algas. Kaut kādi kopēji mērķi abām šīm kopienām ir neiespējami.

+1
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: