Vēlēšanas 9

Komentāri (9)

QAnon 01.08.2020. 14.53

Tramps ir rasists. Tiklīdz ķļuva par ASV prezidentu, izlika melnādaiņa ģimeni no Baltā nama, pat nepiedāvājot citu dzīvojamo platību.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 31.07.2020. 18.35

Absolūtais ļaunums ir kolektīvais Putins, 86% pēdējās cilvēcības zaudējušie organismi, kas bija par “krimnaš”. Novēlu tev būt starp tiem desmitiem tūkstošu Irānas lupatgalvu, ķīmiskā terorista Asada un Hamas upuriem, bet vēl labāk atkārtot Putina draudziņa Muhomora perfomanci ar resnu lāpsta kātu. Taisnības vārdā nemaz tik daudz nevēlos.

0
0
Atbildēt

0

QAnon 16.07.2020. 17.58

Kā ASV demokrātu partija, kopā ar Ukrainas kleptokrātiem un korumpantiem, izzaga ASV finansiālo palīdzību Ukrainai. https://www.youtube.com/watch?v=iR-7StmKw_k

0
0
Atbildēt

0

QAnon 16.07.2020. 09.49

Visiem Trampa kungu nīstošiem plānprātiņiem.
3 gados viņš atgrieza valstī 6 miljonus Putina pretīgās melnās kuces izdzītās darbavietas. Viņa enerģētikas politika noveda pie tā, ka krievus jau šogad sagaida bads, jo ienākumi no energoresursiem tiem ir kritušies trīs reizes. Pateicoties palīdzībai Ukrainai, krievu tanki vēl nav Kijevā, jo pamatoti mīž no Javelin. Obama neiedeva Ukrainai nevienu sarūsējušu plinti, bet tikai naudu, kuras liela daļa caur visādiem fondiem, biedrībām utt. atgriezās ASV demokrātu kriminālā kasē. Lielisks bija Josifa Baidena dēla, Hantera, piemērs, arī Nensijas Peloses dēls tur “rokas pasildīja”. Visādu deģenerātu radīti kropļi vairs nedrīkst skolās apmeklēt meiteņu tualetes. Nolādēto komunistu cūka vadītās universitātēs būs spiestas ievērot vārda brīvību un lietas saukt īstos vārdos, jeb zaudēs valsts finansējumu.
Varētu rakstīt līdz vakaram, bet labāk ieteiktu paklausīties talantīgo publicistu un ASV patriotu, Leonu Weinstein https://www.youtube.com/channel/UCXg6C6P5_zZFKItkQrJw_Uw

0
-1
Atbildēt

1

  Matriga76 > altinyildiz 20.07.2020. 17.54

  altinyildiz = ļoti labs jokdaris! Te arī var krietni pasmieties par The Joker Baltajā namā: https://m.youtube.com/user/sarahcooper

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Matriga76 21.07.2020. 10.31

  Varbūt par faktiem? Minēšu tikai dažus. ASV Pirmais Pederastu prezidents, Obama, atdeva Irānas fašistiskam režīmam iesaldētos 140 miljardus raķešu tehnoloģijām un atombumbas radīšanai, īsi pirms termiņa beigām tas pārskaitīja Hamas 120 miljonus dolāru terora aktu gatavošanai. Pēc Krievijas agresijas pret Gruziju, parakstot saimnieka sagatavoto Restart, tas iedeva Carte Blanche Absolūtams launumam iebrukumam Ukrainā. Bez viņa koķetēšanas ar Asadu, pēc tam kad tas bija pielietojis MII pret valsts iedzīvotājiem, nebūtu nogalināti vairāki simti tūkstošu sīriešu. Viņa ASV armijas izvešana no Irākas un varas nodošana šīītu rokās, radīja augsni IGIL izveidošanai. (“IGIL” krievu abreviatūra, līdzīgi KGB vai NKVD).
  Ar to vien jau vajadzētu būt gana, lai to melno mūdzi un vismaz simtu viņa tuvinieku izdotu sodīšanai Asada noindēto sīriešu ģimenēm, vai vismaz Ukrainas Labējam sektoram. Līdz tam kaut niecigākā mērā kritizēt Rīcības Prezidentu, Trampa kungu, mazākais ir netaktiski.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  not mii > altinyildiz 30.07.2020. 15.03

  oi oi oi – nu Irānā fašistu režīms, hamas – teroristi, Asads – savas tautas slepkava? Nekļūsti smieklīgs. A kas tas par ļaunumu Ukrainā – jaceņuki, vai?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: