Tūrisma nozarē nav #vissslikti 2

Komentāri (2)

Sskaisle 25.06.2020. 15.31

Vai tas, ka Latvijas sabiedriskajos medijos un sociālajos tīklos tiek laista reklāma ar Rīgu kā gaidošo alkstošo sieviešu pilsētu – ir būtisks ieguldījums tūrisma nozarē?
Nepiekrītu .

Cik tad ir latvju bāleliņi, kuri var atļauties pirkt Rīgas sievietes un Rīgas alu ?
Ja reiz reklamēt miesu un izklaides, tad tādai reklāmai ir jābūt orientētai uz maksātspējīgu publiku – ne jau latviešiem.

Piemēŗam, Itālijā valsts dos naudu – laikam 500 eur u 2 cilv gimeni, ko apmaksāt naktsmītnes ceļojot pa Itāliju un tikai Itāliju, To es saprotu -tas ir loģisks ieguldījums valsts ekonomikā. Bet notrallināt 700 000 eur , lai stāstītu latviešu valodā , ka Rīga ir lēto sieviešu pilsēta?
Nu es to vērtēju kā tikpat zemisku valsts amatpersonu naudas izšķērdēšanu, kad simti tūkstoši tiek tērēti CSDD reklāmām , pie tam stulbām, debīlām, un nenotiek satiskmes drošības kontrole , jo neesot nauda

Daiļmutītēm daiļrunātājiem ir iedota naudu, to iztērēs sašam un pašam , tad žēlosies un vaimanās

Pie tam, mani patiesi uztrauc, ka atvērs robežas ne ES valstīm, bet kā nodrošinās, ka valsts izkontrolēs, ka cilveki no Zviedrijas, vai mīļās Krievijas ievēro karantīnu – par to neviens nezin. Valsts iestādes no naudas trūkuma necieš, viņiem dokumenti kārtībā, ja sabiedrību , kas uztrauc, tad tā lai pati tiek galā

Nu nē – nu galīgi nē

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 25.06.2020. 15.23

profesors raksta dikti pavirši

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: