Kāpēc Rīga klusē? 4

Komentāri (4)

Sskaisle 08.06.2020. 13.25

Starp citu, es parakstījos iedzīvotāju vēstulē pret Panorāmas rata celšanu Uzvaras parkā un koku un apstādījumu izciršanu.

Bet es rakstīšu arī savu individuālo sūdzību. Jo tas ir nenormāli, nu ir. Viena lieta, ka politiķi ir mūsu makus izzaguši, tagad viņi grib iznīcināt arī vidi , kurā mēs dzīvojam. Nu nedrīkst par to klusēt, nu nedrīkst. Un problēmas ir jārisina, lai nenonāktu līdz 1940.gada jūnijam, kad bija, kas okupantus sagaidīja ar ziediem, vai lai nenonāktu līdz tam naidam un vardarbībai, kas ir Amerikā.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 08.06.2020. 07.51

Tomēr drausmīgi – Daugavā – attiecīgi jūrā pludinām kanalizāciju, nu riepu regulārai dedzināšanai pievienojas kaitīgi atkritumu dedzināšana – tiem bizness zeļ un plaukst – izkūpēšana dūmos tādu peļņu nes, bet mums tas jāelpo.

Eiropas Komisija un pilsētu speciālisti iesaka veidot pilsētās papildus zaļās zonas, lai tās palīdzētu uzsūkt lietusgāzes un tādējādi glābtu kanalizācijas no applūdēm. Tam pat naudu sola dot Eiropas Savienība – a mūsējiem politiķiem vieglāk nocirst, nozāģēt, uzbliezt kādu monstru – ekonomikas sildīšanai, iebliezt kādu tirdzniecības vietiņu vai karuselīti, lai dāsni ziedotāji var pelnīt

Un cilvēks kā vērtība paliek priekšvēlēšanu plakātos un solījumos

Ko darīt ? Nezinu,bet vispār ir traki – patiešām ir stūrī iedzītā sajūta

0
0
Atbildēt

1

Sskaisle 04.06.2020. 06.34

Sapņotājs.

Vakardien gāju kājām uz savas apkārtnes tuvāko veikalu t/c Olimpija. Parasti es tur braucu ar riteni vai draugs aizved ar mašīnu.

Eju pa Raņķa dambi un skatos – kā aizbrauc baļķvedēji tā iela nokūp putekļos vismaz 5- 6 m augstumā. Eju gar Z torņiem un domāju – Vircavu no amata atlaida, bet nu apkārtne ap torņiem patiešām neizskatās sakārtota. Pat traktors ar krānu stāv ielas malā. Bet – ha – uz gājēju celiņa divās vietās – celiņa vidū nomesti – nu labi atsttāti melni skrejriteņi. Sev teicu -vērtē situāciju pozitīvi. Priecājies, ka 2 nevis 20 skrejriteņi.

Atnākusi mājās pucēju kurpes, tās smilšainas kā pēc pastaigas kāpās. Bet seja ilgi jātīra – tā zemaina kā pēc kartupeļu stādīšanas. Nu plaušas neiztīrīt.

Būtu sēdējusi dzīvoklī un dzērusi tēju. Bet nu redz nepietiek – ar kaut ko vairāk no pasaules baudām gribas. Rīgā dārgi gan jāmaksā par lētiem priekiem .

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam