Vardarbība pret bērniem – ilggadēja, postoša, neredzama pandēmija 2

Komentāri (2)

Sskaisle 02.06.2020. 10.04

Man pietrūka autoru konkrētība. Proti – vai nevajadzēja sākt ar to, ka šo vēstuli aitas raksta vilkam ar lūgumu, lai šīs nekož. Nav tā kā par naivu?

Vilku = valsti pie sienas un konkrētas prasības. Sakārtot likumdošanu – kas ir tie melnie caurumi likumdošanā, kas traucē nosargāt bērnu tiesības. Bet – kā reiz nesen runāju – ja okupācijas laikā mūs bērnus izmantoja kā vergus , tad tagad ir otra galējība – bērni tiek sargāti no darba un pienākumiem , tādējādi viņi būtībā tiek kropļoti dzīvei izaicinošos nākotnes apstākļos.

VBTI -klau, tajās bildēs ar vadītāju – tur viņa tā vadītāja izskatījās maigi sakot aizdomīga. Tad kas vispār notiek bērnu aizstāvības institūcijās ? Saliek tādus, kas netraucē tirgo bāreņus un viss?

Nu bet galvenais -vardarbība pret bērniem ir visās sabiedrībās, arī ļoti bagātajā Norvēģijā , piemēram, bet – skaidrs, ka Latvijā vardarbība ir nenormāli cieši saistīta ar nabadzību. Iedomājieties – cik ģimenēm Latvijā bija jāvadā ēdiens -klāt jāpieved – lai bērni nebadotos. Nu un skolas laiks beidzas – ko tagad tie bērni ēd?

Cenšos par to nedomāt – čekisti moca manu dzīvi, jā, bet nu tas, kas notiek ar bērniem tomēr ir pāri visām pasaules ciešanām.

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: