Atgriešanās 6

Komentāri (6)

Sskaisle 28.05.2020. 13.18

Starp citu – dziļa nožēla par JRT Hermani un vispār visu JRT , ka VDD ēkas un koku ciršanas sakarā noklusēja savu viedokli par VNĪ un būvnieku mafiju. Vai kā būtu noderējis.

Tik taisa zemus stāstiņus par klaču tantēm čekas klaudzinātājām, kamēr par klaudzinātājiem nāksliniekiem turp8na klusēt

+2
-3
Atbildēt

0

Sskaisle 28.05.2020. 13.15

Par sabiedrisko mediju ltv1 nekad neesmu bijusi labās domās, bet kopš tur sākusi saimniekot satori un sorosa ideju ruduša – vairs skatīties ltv1 nevaru. Bail, ka drīz atskanēs – GOVORIT MOSKVA – goda vārds – tik līdzīgs palicis brežņevlaiku tv

Bet mūs tik baida ar maskavu, kamēr paši politiķi ved to maskavu Latvijā

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 28.05.2020. 13.12

Satori lasu, ka šovakar aktīvisti spriedīs kā augošiem bērniem izstāstīt par dažādām seksualitātēm, par seksuālo brīvību – vārdu sakot – līdīs bērnu biksiņās un galvās un spriedīs, kas tur ir.

Labi – saprotu – ir laiks, ir interese, ir brīvība. Bet ko es nesaprotu – kad tiks aktualizēta bērnu nabadzība, bērnu bezcerība Latvijā.

Kāpēc Swedbank aplaimotā zandere ar savu Liels un mazs neaktualizē ja ne vispirms, tad vismaz vienlaicīgi nabadzību , kādā dzīvo daudzi bērni Latvijā.

Tagad – jau kādu pusgadu sit ir mainījusies, bet tas bija drausmīgi , kas bija manā kāpņu telpā. 42 kv metru dzīvoklī mitinājās 4 pieaugušie un divi 10 – 13 gadus veci pyišeļi. Plus 2 rudi netīri runči, kuri čurāja un kakāja koridorā.

Runāju ar pašvaldības policiju. Viņi teica, ka
nabadzība nav pārkāpums.

Kur dzīvo un ko dara tagad tie puišeļi nezinu. Ceru, ka ārzemes -normālos cilvēkcienīgos apstākļos.

Kamēr Satori – tikai – kas bērniem starp kājiņām…

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 28.05.2020. 12.58

Milzīgā nelaime ar nenotikušo lustrāciju un rezultātā – nespēja latviešu tautai uzplaukt un attīstīties.

Pavērtējiet – kas notiek un kas nenotiek mūsu kultūrtelpā. Pat ja mēs parastie mirstīgie esam par godīgu, taisnīgu sabiedrību, tad kuļturščiki ir pirmie, kuri spiedz visskaļāk par privilēģiju saglabāšanu.

Nu kaut vai Slava no Neputns -aicina nevis sakārtot nodokļu sistēmu, lai novērstu atkarību no sponsoriem, kuru biznesa godīgums bieži ir apšaubāms, bet tieši otrādi – aicina saglabāt savas un sponsoru privilēģijas. Jo viņai tā labi, ziedotājiem tā labi un par taisnīgumu un godīgumu , lai domā nabagi paši.

Lancmanis no Rundāles saka, ka visos laikos ziedotāju biznesu neviens nav vērtējis, tik priecājušies par naudu , ko dod māksliniekiem. Ar to pielīdzinot Latviju nevis 21.gs. civilizētām valstīm, bet gan visiem veco laiku režīmiem.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 28.05.2020. 12.48

Saprotu,ka arī Laiviņa nekodīs čekistu rokai, no kuras vēl var nākties ilgi ēst, bet – ja kāds žurnālists – pētnieciskais, nevis pekstiiņotājs – salīdzinātu trīs galvaspilsētas un to satelītus – Viļņu/ Kauņu- Tallinnu/Tartu un Rīgu/Jūrmalu.

Cik nenormāli liela atšķirība. Cik daudz kultūras , cik daudz sakārtotas vides pašu cilvēkiem , nevis kremļa investoriem, čekistiem un pareizticīgo baznīcai.
Skaidrs, ka jenzim jāreklamē rabarberu “šampis” un apkaltušas uzkodiņas , jo kultūrā – ne jauni muzeji, ne izstāžu zāles, ne koncertzāles sabuedrībai. Viens miljonāriem paredzētais Rīga – Jūrmala tusiņš un labi, ka vēl tas nevis kremļa jaunais vilnis.

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 28.05.2020. 11.24

19.05. Liene Cipule kultūru nosauc par pamatvajadzību. – jā piekrītu, bet diemžēl – Latvijā kultūra tā arī nav spējusi atbrīvoties no čekistu – padomju okupācijas laika kalpošanas varai ignorējot sabiedrības intereses.

Tāpēc es uzskatu, ka 32 miljonu atbalsts kultūrai Latvijā pēc būtības ir atbalsts čekistu varai Latvijā.

Piemēram, klausos, ka kārtējo reizi CSDD nepilnu miljonu tērēs reklāmai par drošību uz ceļiem, tādējādi atņemot naudu tiešai satiksmes drošības kontrolei .

Vai klausos , ka izsaimniekojies pa LIAA Jenzis nu ir iecelts izsaimniekot Rīgas Tūrisma attīstībai paredzēto naudu. Nepilnu miljonu tērēs braukājot pa ārzemēm – reklamējot ēdienus un dzērniesus un to visu “grāmatizējot”

0
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam