Bez prasmju pilnveidošanas nav iedomājama nākotne

7

Komentāri (7)

QAnon 28.05.2020. 22.15

Ja tas nesabojās paša dzīvi, no tā nebūtu jāvairās. Bezapziņā varētu noglabāt veselas enciklopēdijas vārds vārdā un izmantot pēc nepieciešamības.

0
0
Atbildēt

0

J.Biotops 27.05.2020. 13.02

Atkal viens reklāmraksts. Vai tiešām ar IRu ir tik bēdīgi?

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 27.05.2020. 09.54

Publicētais ir tikai viens aspekts. Lai cilvēks joprojām saglabātu pārākumu pār mākslīgo intelektu neglābjami būs jāmainās arī pašam cilvēkam. Nākamais evolūcijas solis – zemapziņas domāšanas apguve. Tie kas to sapratīs iegūs milzīgas priekšrocības salīdzinot ar tiem cilvēkiem, kuri turpinās dzīvot izmantojot tikai apziņa līmeņa domāšanu.

0
0
Atbildēt

1

    QAnon > Atis Priedītis 27.05.2020. 23.56

    Kompis vēl nav gudrāks par cilvēku, toties rēķina daudz ātrāk un tā evolūcijas ātrums tūkstošiem reižu pārsniedz cilvēka evolūcijas ātrumu. Savienot apziņu ar zemapziņu (pareizāk teikt bezapziņu) dotu neiedomājamu labumu, tikai kā neierobežoti piekļūt bezapziņai, kur glabājas mūsu pieredzes ikviens bits?

    0
    0
    Atbildēt

    1

    Atis Priedītis > altinyildiz 28.05.2020. 07.52

    Tas dotu iespēju pārnest bezgalīgas mokas atrisināt kādu problēmu apziņas līmenī uz rezultatīvu šīs problēmas atrisinājumu bezapziņas līmenī. Atliktu tikai pierakstīt gatavo, no bezapziņas saņemto problēmas risinājumu. Tieši tā ir tapuši ļoti daudzi, savu laiku apsteigušie ģeniālie zinātnes atklājumi. Un šo procesu var apgūt pilnīgi jebkurš cilvēks. Atliek tikai to apzināties un saņemt drosmi sākt to iemācīties.

    +1
    -1
    Atbildēt

    1

    QAnon > Atis Priedītis 28.05.2020. 18.19

    Vai piekļūstot visai informācijai, kas glabājas bezapziņā, nesajuksim prātā? Mans novērojums: Daudzkārt ir dzirdēts, ka domai ir bezgalīgs ātrums. Par to var pārliecināties mikromiega laikā, piemēram, braucot pie stūres, sekundes, vai augstākais divu laikā, izdodas noskatīties sapni, par kuru varētu stāstīt stundu un ilgāk. Reiz kopā ar čomu iedzerām un skatījāmies filmu. Bija reklāma un es iemigu un noskatījos sapni. Čoms mani pamodināja uzrunājot un kad es pavaicāju, cik ilgi gulēju, viņš atbildēja: necik. Tātad laiks bija tik īss, ka viņš pat nepamanīja, ka es biju iemidzis.
    Lielāko daļa problēmu izdodas atrisināt tieši miegā, kad apziņa ir atslēgusies, atliek tikai nepalaist garām to brīdi, kamēr nav aizmirsies, kas bija miegā.

    0
    0
    Atbildēt

    1

    Atis Priedītis > altinyildiz 28.05.2020. 20.59

    Piekļūšana bezapziņai ir ļoti maz izpētīts process tieši tādēļ, ka ir bailes to darīt. Manuprāt, vispirms ir jāiziet ļoti dziļš savas psihes pašanalīzes process vairāku gadu garumā. Tikai tad cilvēks sāk saprast, kas īsti ir paslēpts viņa bezapziņā. Es to izdarīju pirms 30 gadiem un arī pēc tam esmu turpinājis dzīvot vienkārša, parasta cilvēka dzīvi un normāli strādāt. Problēmas gan radīja tas, ka kaut ko atklāti stāstīt citiem cilvēkiem un aktīvi publicēties sāku pavisam nesen. Agrāk to nedarīju, jo jutu, ka tas ir priekšlaicīgi.

    0
    0
    Atbildēt

    0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam