Ierobežojumi, kariņš, ķīnieši un ieguvēji 2

Komentāri (2)

altinyildiz 18.05.2020. 20.41

“Tādejādi Trampa administrācijas reakcija šķiet saprotama”
—————-
“Šķiet” tikai dīvaiņiem, normāliem cilvēkiem Tramponomika ir loģiska, pašsaglabāšanās instinkta vadīta. Bez ASV mikroelektronikas nestrādās Huawei un pārējie Ķīna giganti. Gandrīz visas pasaules mikroshēmas izgatavo Malaizijā, bet par katru tās likteni lemj ASV un cik no tām saņems Ķīna, atkarīgs no tās labām attiecībām ar civilizēto pasauli.
Kāds savā galviņā ir iedomājies, ka Ķīna ir beznosacījuma planētas fabrika. Skuju. Attīstoties robotizācijai vajadzība pēc ķīniešu darbaspēka strauji samazināsies. Par to pašu cenu preci varēs izgatavot ASV, tikai atkritīs loģistikas izmaksas. Bez Ķīnas, kas, aplipinot visu planētu un apzināti noklusējot faktus par Covid 19, uz ko ir noskaitusies visa pasaule, izņemot Krieviju un ASV pederastu, negrofīlu, parazītu, korumpantu, mauku un nelegāļu parķiju, ir vēl tādas valstis, kā Vjetnama, Taizeme, Laosa, Kambodža, Birma, Filipīnas, Indonēzija, Nepāla un Indija, uz kurieni var pārvest visu ražošanu. ASV Rīcības Prezidents, Trampa kungs, jau tagad ir repatriējis daļu ražošanas un turpina to darīt. Japāna saviem uzņēmumiem, kas strādā Ķīnā, piedāvā uz valsts rēķina pārvest viņu ražošanu uz citām valstīm un būtiskus atvieglojumu, ja tie ražošanu repatriēs.
Ķīnai ir dilemma, vai nu ievērot visu kopmītnes noteikumus un normāli attīstīties, līdzīgi Taivanai, Korejai, Singapūrai, vai kopā ar krieviem atgriezties viduslaikos, dzert pagrabos krutku, spricēt sev “krokodil”(opiātu surogāts) un naktīs rakties par miskastēm, meklējot sev ēdamo.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 18.05.2020. 20.34

Interesanti,jā.
Būtiska lieta gan nav pieminēta. Ķīnā par korupciju un valsts naudas izšķērdēšanu ir nāvessods.

Izlasīju, kas notiek Latvijā un ar patiesu nožēlu nodomāju , cik žēl, ka mēs saviem korumpantiem dodam ordeņus un pisteņus, nevis liekam cietumos un konfiscējam mantu.

Es balsotu par nāvessodu visiem tiem, kuri pieņem likumus, kuri ļauj mūs – sabiedrību apzagt.

0
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: