Partnerattiecību regulējums aiztaupītu raizes pacientiem un atvieglotu darbu mediķiem 5

Komentāri (5)

murrey 15.05.2020. 23.29

Ir taču testamenti un ir arī pilnvaras gadījumiem, ja pats nākotnē kļūstu rīcības nespējīgs. Tiesa, var būt neatraidāmie mantinieki, taču, šeit nu viendzimuma pāriem un nelaulātajiem nāksies iztikt kā ir (visam ir sava cena, arī tikumības normu pārkāpumiem). Nelaulātajiem var vienīgi ieteikt salaulāties. Nav taču problēmu izšķirties, ja kas.

+1
-5
Atbildēt

1

  ozolina_inese > murrey 16.05.2020. 22.06

  Mjā! Oliņietes liekulības gēns nekur nav zudis! “Lai kur eju, dieva vārds man mutē”, tikai tagad moderni piesaukt tikumību un ignorēt reālo dzīvi! Neiecietība pret atšķirīgo – dzīves moto. Varbūt skaudība?

  +3
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 15.05.2020. 07.38

Slimnīcu apmeklējumi pederastiem noteikti nav pieļaujami, jo tie ir zarnu infekciju perēkļi un nav nepieciešamības, lai simti slimnīcas pacientu savām jau tā smagām kaitēm, dabūtu vēl klāt zarnu infekcijas, kas viņu stāvokli padarītu vēl bēdīgāku, vai tos pavisam nobeigtu.
Mans texts nebija no morālā viedokļa, bet tīri no higiēniskā un medicīniskā. Medicīniskais personāls var būt liberastisks, cik uziet, bet par Hipokrāta zvērestu tie nedrīkst aizmirst ne mirkli.

0
-4
Atbildēt

0

Pūce 14.05.2020. 14.18

Divu pieaugušu cilvēku kopdzīve bez juridiskām saistībām ir brīvu cilvēku izvēle. Tā dzīvo loti daudz pāru, par ja tiem ir bērni. Tikai tad, kad ir kāda kritiska situācija, tad saskaras ar to, ka ir ierobežojumi. Slimnīcas varētu to regulēt ar saviem ieksējiem noteikumiem, ja pats pacients rakstiski norāda, kam un kāda informācija sniedzama. Bet, protams, tas ie pretrunā ar datu aizsardzību. Tā kā atliek vien atgriezties pie tā, ka indivīdiem pašiem ir tiesības izvēlēties registrēt savas attiecības juridiski vai nē.

+2
-1
Atbildēt

1

  murrey > Pūce 15.05.2020. 23.24

  [Slimnīcas varētu to regulēt ar saviem ieksējiem noteikumiem, ja pats pacients rakstiski norāda, kam un kāda informācija sniedzama. Bet, protams, tas ie pretrunā ar datu aizsardzību.]

  Nav viss. Es taču drīkstu norādīt, kam ir pieeja informācijai par mani un kāda? To varētu arī izniegt jau iepriekš pie notāra?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: