«Kāpēc mēs bijām tik akli?» 3

Komentāri (3)

vitalisvita 07.05.2020. 08.16

Šeit komentāri ir lieki; Snoudens jau visu un ļoti koncentrēti ir pateicis šajā rindkopā:
“Globalizācija, protams, nav Dieva griba. To esam radījuši mēs paši. Zemeslodes iedzīvotāju skaits tuvojas astoņiem miljardiem. Radot mītu par to, ka mēs drīkstam ļaut ekonomikai augt neierobežoti un bezgalīgi, ka varam aizrauties ar regulāru ceļošanu, ka drīkstam piesārņot vidi, ka varam atspiest dabu tālāk un tālāk, mēs vienlaikus paši esam radījuši gandrīz ideālus apstākļus jaunu koronavīrusu dzimšanai un izplatībai.”
=================================
Gribu vien piebilst, ka domāju tieši tāpat kā Snoudens, taču nebūdams Snoudens, nedz arī cits kāds zinātnieks vai vīrusoloģijas speciālists, es savu pieticīgo, bet plašāk izvērsto pārdomu publicēšanu esmu uzticējis mūsu žurnālam IR, un ceru, ka drīzumā Jūs ar šīm ķecerīgajām pārdomām varēsiet iepazīties.
Savu uzskatu reklamēšanai vien piebildīšu, ka politiķiem un biznesmeņiem tādas domas nepatīk… ————————

+5
0
Atbildēt

1

  QAnon > vitalisvita 09.05.2020. 17.37

  Vai tad Snoudena saimniekam Putinam nav tieksme ar štazi kuces Merkeles, Trudo mīļākā, Makrona, Briseles un mūsu prokremliskās šļuras palīdzību ievazāt Eiropā 10 miljardus melnādaiņu? Kas vairāk piesārņo vidi, krietnie un strādīgie eiropieši, kas spējīgi saražot paši sev degvielu un kam gribas arī paceļot, jeb parazīti, homo negros, kas dedzina automašīnas un homo russicus, kas nodedzina pasaules plaušas. Simts gados homo sapiens lidojot neizdala kaitīgos izmešus tik, cik tie radās degošā taigā, tikai pagājušā gadā. Cik krietno eiropiešu varēja apceļot pasauli, izlietojot resursus, kas aizgāja vājprātīgai pusaudzei Grētai, ar jahtu aizceļot uz Ņujorku? Būtu viņai 18, es viņu piedāvātu ar Snoudenu pakārt vienā cilpā.
  Mūsu vaina ir. Dievs atsūtīja AIDS pret nēģeriem, pederastiem un narkomāniem, bet cilvēce pret tām negatīvām parādībām izturējās ar noziedzīgu iecietību. Tagad ir Covid 19, pārdomām.
  Iesaku paklausīties gudru žīdu: https://www.youtube.com/watch?v=tRFgq8uwAFg
  p.s. demokrātu (lasi: komunistu, pederastu, kremļa pakalpiņu un parazītu) parķijas aicinājumi, visu ražošanu atdot ķīniešiem, bet naftas pumpēšanu krieviem, laikam jau lai krietniem amerikāņiem būtu jāiet par vergiem. Domāju, ka Trampa kungs, viņa partija un cilvēki, kuri cēla to valsti, neko tādu nepieļaus.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  QAnon > altinyildiz 09.05.2020. 18.09

  Piedošanu, sajaucu snoudenus!
  Lielā Ņujorkā ir mazāk blusu, kā bija mazā Venēcijā un tāpēc mēris tur praktiski ir neiespējams, turklāt nomirušo mēra slimnieku drēbes tika nestas uz tirgu, tā vairojot infekciju. Protams, ka holēra Gangā, kur mazgājas, dirš, ņem ūdeni tējai, ir normāli. Par roku mazgāšanas nepieciešamību, ņemot vērā zarnu infekciju perēkļu kultu, ko izveidojuši mūsu kremļa pakalpiņi – pederasti un žurnaļjugas – politmaukas un paskvilanti, esmu brēcis cik vien manos spēkos, tomēr atrodas arī tādi, kas pat pēc ĀM apmeklēšanas, rūpīgi neapstrādā rokas ar H2O2.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: