Iveta Zalpētere: “Ir tik tiešām ļoti slikti” 13

Komentāri (13)

Junyoung Lee 14.07.2021. 11.31

labas ziņas!
Vai meklējat finansiālu palīdzību? Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai samaksātu rēķinus vai parādus? Neatkarīgi no aizdevuma, sazinieties ar mums šodien, izmantojot Whatsapp: +8616643559778 vai e-pastu: [email protected]

0
0
Atbildēt

0

Raivo09 16.05.2020. 17.46

A/PAR vēlētāji, protams, nav ZZS laucinieki ar pamatizglītību, tāpēc Iveta muļķības nevar atļauties runāt. Acīmredzot, brutālais 90.g. dinozaurs Šķēle Burovu CleanR sakarā tā nomocīja, ka šim pēkšņi daudz pievilcīgāks sāka šķist krietni smalkjūtīgākais lietu kārtotājs – Jaunups.

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Raivo09 16.05.2020. 23.05

  Arī Par(OIK) vēlētājiem nenāktu par ļaunu pabeigt vismaz pamatskolu, jo kā var būt tādi idioti, vai mazohisti kas nobalso par OIK afēristiem: Pavļutu un Pūci, par Viņķeli, kura plānoja no latviešu bērndārzniekiem taisīt bezdzimuma organismus, par taukmūli Pabriku, Abrenes dāvinātāju un žoga ap Brīvības pieminekļa licēju. Kad notiks ar Latviju kara gadījumā, ja tādam prokremliskam izdzimtenim, čekas pakalpiņam, uztic aizsardzību?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

lindab456 06.05.2020. 05.07

Vai pašvaldības kapitālsabiedrībām būtu jākoncentrējas uz peļņu kā uz mērķi, vai tomēr uz pakalpojuma kvalitāti un saņēmēju, lai pirmkārt, būtu apmierināti iedzīvotāji?
“Ja es arī zinātu, ko viņi dara!”
Brīvdienās izmetu plašāku loku pa Mežaparku – un kaut kā dīvaini, jeb tam tā ir jābūt, ka pašvaldības kapitālsabiedrība, kas no valsts pieprasa milzu dotācijas, vienlaikus var uzturēt kortus.

+1
0
Atbildēt

0

not mii 04.05.2020. 11.56

paldies Aivaram par interviju – tas vis nav nointervēt kādu godīgu, no skapja iznākušu LGTB_zoo -xxx’u te lieta stipri sarežģītāka – vari jautāt vienalga ko, nu kaut vai – cik pulkstenis – a dabūsi tādu atbildi, ka nākošais jautājums pilnīgi bezjēdzīgs. Nepiekrītu vvilums leksikai par padauzām – Iveta ar prieku runā par to, ko nezin, a ko zin – par to nerunā, jo tas noslēpums, kapēc viņu saukt par padauzu, tas jau pie latviešiem nav nekas glaimojošs. Vēl man patika, ka Iveta pabrīdināja, ka teiks patiesību, vai to arī pateica, nezinu, bet , vienalga, – godīgs cilvēks vienmēr pabrīdina , ka teiks patiesību. Vienvārdsakot – Iveta tipiska latviešu priekšniecības pārstāve – sakautrējas, kad jāpaskaidro ar ko viņa vispār nodarbojas un priekš kam viņa vajadzīga.

0
0
Atbildēt

1

  vvilums > not mii 05.05.2020. 11.25

  Kā lai savādāk sauc tos, kas kremļa apmaksāti apzināti tā uzdevumā izsaimnieko valsti un Rīgu? Tas attiecās pirmkārt uz visiem zināmām partijām un viņu ielikteņiem, bet konkrēti par intervējamo Ivetu man nav ziņu un ceru, ka viņa nav pieskaitāma pie šīs kategorijas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

vvilums 03.05.2020. 13.25

Ja jau pat galvaspilsētu Rīgu kremļa padauzas ir “izbazarējuši”, tad ko runāt par attālākām pašvaldībām , kur “saimnieko ” līdzīgveidīgie.

0
0
Atbildēt

0

Mantrausis 03.05.2020. 10.46

Sarunas tekstā mulsina vairākas lietas. Jau virsrakstā: “iedzīvotājiem ir jāzina”, nevis pieļāvuma izteiksmē “ir tiesības”. Otrs: varbūt ir vērts kapitālsabiedrību dokumentu radīšanā piesaistīt profesionāļus, kas strādā šai jomā? Trešais: būtībā jau papīriska darbības apturēšana kādā politgrupējumā nenozīmē domu un kontaktu saraušanu. Tātad… Ceturtais: A/Par Rīgā īpaši sāk piespēlēt it sārti kļuvušajiem Progresīvajiem, kas uz notiekošo liek raudzīties jo piesardzīgāk. Vēl: VK un KP atzinumi nav zudušas monētas vērti! Protams, ja Latvijā neeksistē dārga, mākslīga konkurence!

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Mantrausis 03.05.2020. 13.19

  Normāli. Ne jau ar nacionālpatriotiem pederastu parķijām čupoties.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 02.05.2020. 12.52

Piekrītu. Lai no RD aizstieptu mājās 3 arbūzus, jēra cisku un lielu lasi, Zalpēterei uz rīdzinieku rēķina jāizsauc Yandex taxi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.05.2020. 17.24

Attīstībai/ Par kautrīgi klusē par atkritumu izvešanu Rīgā.

Monopols saglabājies, augstās cenas arī, atšķirība tā, ka uz īsāku laiku un ka tagad medijiem tā tabu tēma. Kad līgumi būs noslēgti – tad visi kritizēs un šausmināsies – paši partijnieki pirmie – zagļi sauks ķeriet zagļus

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.05.2020. 17.21

Kattu mēnesi par apssimniekošanu valstij maksāju nepilnus 7 eur PVN.
Pretī par to nesaņemu neko. Ekonomikas ministrijai viedoklis skaidrs – cilvēki ir slinki un bezatbildīgi , par saviem īpašumiem neintersējas. Vienlaicīgi noklusē, ka esošie likumi vairs nestrādā – tos bloķē jaunie likumi par personu datu aizsardzību.
Iedzīvotāji paši īpašnieku sapulces nemaz nevar vairs sasaukt, jo izņemot apsaimniekotāju, cits neviens nedrīkst zināt īpašnieku datus.

Līdz ar to – apsaimniekotājiem jau tā bija privilēģijas un būtībā neierobežota vara, bet tagad tā ir nostiprinājusies.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 01.05.2020. 17.04

Lasu, ka Ogrē deg riepas.
Laikam jau tikai Latvijā ir tādas brīnumriepas, kas pašas deg.

Kad janvārī Rīgā Andrejostā arī riepas pašas dega – tā nebija RD, tā bija Attīstībai/ Par vadītā VVD bezatbildība – riepas pašas aizdegās un riepu degšanas dūmi nav kaitīgi.

Tik ciniska varas attieksme pret cilvēkiem ir liecība , ka padomju okupācija ir beigusies, bet čekistu vara saglabājusies.

Gaiss Rīgā ir drausmīgs. Katru dienu – 1- 2x eju nūjot un šo 2 mēnešu laikā, tikai 1x redzēju mazgājam nost smiltis no ielām.

Valde RS nomainījusies, atlaides atceltas, bet tas arī viss. Visa slepenība par līdzekļu izšķērdēšanu, par uzdzīvošanu mēra laikā ir saglabājusies.

Katru dienu redzu pārpildītus autobusys. Cilvēkiem aizliedz pulcēties, toties organizē inficēšanās seansus sabiedriskajā transportā.

Nē nu bet galvenais , ka Krievija ir neizdevusies valsts.

Tad jau kā saka – viss droši un labi pie mums

+2
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: