Ēnu ekonomiku neizskaudīsim ar totālu kontroli 5

Komentāri (5)

Sskaisle 29.04.2020. 10.08

Jā – tāds paradokss, neskaitāmi Latvijas valsts veiksmes stāsti un vienlaicīgi – Latvija – nabadzīgākā ES dalībvalsts un latvieši- visstraujāk izmirstošā nācija pasaulē.

Un saku vēlreiz – manā inbox atkal valda ātro kredītu reklāmas – redz kā Bordānam veikli sanāca – gribēja glābt nabagus, bet izglāba ātro kredītu biznesu, kurā ir gana daudz politiķu

+1
0
Atbildēt

0

Mantrausis 28.04.2020. 18.11

Manuprāt, pārāk daudz runāt par ēnu ekonomiku, neanalizējot cēloņus, ir visai aplami. Nerēķināsim 30 gadus, bet kaut vai 25. Vai mums viss (vai tuvu tam) ir kārtībā ar valsts un pašvaldību tēriņiem? Vai mums amatpersonu vārdi sakrīt ar darbiem? Vai tie, kas nodokļus maksā kārtīgi un gana, par savu nopelnīto saņem kvalitatīvu pakalpojumu? Tātad….

+1
0
Atbildēt

0

Zinta Arista Zemzare 28.04.2020. 10.19

Ja sakņu tirgotāja nedod čeku, es vairāk pie viņas nepērku, bet viņa raud, ka tik maz nopelna… Mazos tirgotājus mēs cenšamies pārmācīt, bet lielos???

+1
0
Atbildēt

1

Elektriķa dēls 28.04.2020. 09.25

Diemžēl autors nepiedāvā kādus praktiskus soļus, tāpēc daži ieteikumi no manis:
1.LM ierēdņi jau atkal ierunājušies par sociālo iemaksu minimālo apmēru. Viņu priekšlikumos lieliski atspoguļojas šī ierēdnieciskā domāšana – viņuprāt “nauda aug kokos” un tikai slinkie neprot paņemt to minimālo summu lai varētu samaksāt kaut minimālo algu. Ieteiktu sižetu jaunam TV šovam – ierēdnis kļūst par pašnodarbināto un sabiedrībai ir iespēja vērot kā viņam veicas !
2.Bojāra kungs ar savu “Aizliegto paņēmienu”varētu iejusties “bezdarbnieka” lomā un pavērot kā NVA veicas ar apmācību, pārprofilēšanu darba sagādāšanu u.c. īpaši vecuma kategorijā 50+

+2
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam