Mikronodokļa režīmus vispareizāk būtu likvidēt 1

Komentāri (1)

Elektriķa dēls 24.04.2020. 14.05

Vai nav nozēlojami, ka pat jomas speciālisti runā par kaut kādiem fragmentārām problēmām un piedāvā to arī fragmentāri risināt !
Problēma nav tai vai citā nodokļu režīmā, bet gan SISTĒMISKOS trūkumos, kas jau parādās arī epidēmijas kontekstā – piemēram atteikums dod pabalstu ja tev ir citi ienākumi neatkarīgi no tā vai tu tajos saņem miljonus vai dažus eirocentus !
neesmu iedziļinājies bet pieļauju, ka kritēriji pieļauj saņemt dīkstāves pabalstu arī cilvēkam kam pieder miljonos vērtas uzņēmumu kapitāldaļas un viņš ir potenciāls dividenšu saņēmējs, bet viņš nav amatpersona un paralēli ir vienkārš darbinieks.

Varu atgriesties pie jau piedāvātās shēmas, kuras būtība ir algu nomainīt ar “darba cenu” kuru tad darba devējs samaksā valstij un tā VID personā aprēķina personai likumos noteiktos nodokļus proporcionāli kopējam ienākumu apjomam un atlikušo daļu izmaksā personai !
Darba devējam tad nebūtu jāinteresējam cik darba vietu ir personai cik viņai bērnu vai apgādājamiem, vai viņs ir pensionārs invalīdz u.t..l.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: