Nekļūsim par troļļu dezinformācijas upuri! 17

Komentāri (17)

Sskaisle 23.04.2020. 15.45

Patiesībā mani ļoti baida šitādi profesori= zemessargi. Tāpat kā mani baida tādi kā ministrs ģirģens – tā mana emocionālā sajūta ir tāda, ka viņi grib sist – ķert un sist un ka viņi ir dikti neapmierināti, ka to nedrīkst

Ja Ulmanis reiz ir profesors – nu tad ne jau muļķis, tad saprot lietas būtību, ka dezinformācija zeļ un plaukst tur kur nav informācijas.

Kāpēc Vācijā sabiedrību nebaida ar troļļiem ? Kāpēc Vācijā neatkarīgus – pat atšķirīgus viedokļus uzreiz nesauc par šizofrēniķu radītiem?

Lūk, komentāros cilvēki brēc – kāpēc KNAB neķer blēžus?
TVNET – nevis sabiedriskie mediji to jautā pašam Knab šefam un tas atbild – tāpēc ka nav likumu regulējums par Knab pilnvarām
ārkārtas situācijā.

Kāpēc nav ?

Ja profesors – tad tiešām nespēj saprast, ka ne jau troļli rada korupciju, izšķērdību, nabadzību. Tad jāņem nost profesira grāds un viss.

Mani šausmina varas bezatbildība un mānīšanās .
Ja mums būs ekoloģiskās katastrofas ? Kā tās izdzīvosim ar melīgu un zaglīgu varu un nabagu bariem? Un čekistu, nevis troļļu ietekmi.

Un pēdējais – manā sapratnē – vienīgās zāles pret troļļu varu ir izgltība. Gudrs, izglītots cilvēks troļļu varā nenonāks, bet nabagu bari gan

0
-1
Atbildēt

0

lindab456 23.04.2020. 09.17

Raksts ir iespaidīgs, tālāk jebkurš iebildums automātiski vieglprātīgo vai bezprātīgo ierindo troļļu klasē. Tādēļ arī diskusija neveidojas. Tomēr riskēšu, jo par tēmu ir savi vērojumi un pārdomas.
Manuprāt, jāsāk ir ar motivāciju, kas ir tas, kas atšķir un pret ko rodas iebildumi – citādi varam nonākt otrā grāvī, apkarojot viedokļu daudzveidību, pilsonisko aktivitāti un drosmi, kas ir demokrātijas balsti.
T.s. troļļi parasti nepauž savu viedokli, uzskatus, bet pilda pasūtījumu, vienalga – naudā vai graudā vai kā citādi, spiediena vadīti. No tā izriet lēkāšana pa aktualitātēm, raksturīgi – līdz kādu lēmumu pieņemšanas brīdim. Tālāk – atkrīt kā dēles, tēma pati par sevi t.s. troļļiem nav interesanta, saistoša – neinteresē pozitīvs risinājums, rezultāts vai savas pārliecības izteikšana – vienīgi process.
Iespējams pārspīlēti, bet rakstu kopumā uztveru kā signālu, ceļa zīmi vai ceļa pagriezienu, iespējams, pretējā virzienā.

+1
0
Atbildēt

1

  Atis Priedītis > lindab456 23.04.2020. 13.37

  Nav jau tikai troļļi. Esmu saskāries ar problēmu, ka bijušie ar VDK saistītie cilvēki anonīmi ļoti aktīvi izplata melus par VDK darbību, lai slēptu patiesību. Atmiņas par reāli notikušām vajāšanām tiek intensīvi pasludinātas par paranoju un psihiskas slimības pazīmi. Tikai pēc tam, kad es kā atbildi minēju Viasat History filmu par VDR slepenā dienesta Stasi lietotajām psiholoģiskā terora metodēm, viņi pierima. Sākotnējā reakcija bija apmulsums. Manuprāt, par VDK lietotajām psiholoģiskā terora metodēm bija informēti tikai daļa no VDK darbiniekiem. “Stukači” varēja par tām arī neko nezināt. Jo patiesībā arī PSRS laikos šo metožu izmantošana bija nelikumīga. Tieši tāpēc arī ir izmisīgi mēģinājumi visu slēpt.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

vitalisvita 23.04.2020. 01.19

Ticēt līdzcilvēkiem ir morāli, bet melot _ amorāli…
Tautas uzticēšanās politiķiem ir attaisnojama, bet politiķu meli ir noziedzīgi.
Tikai melu zaņķī (uz melu prerogatīvas fona) ticība tiek dēvēta par lētticību, bet tas nenozīmē, ka tā pārstāj būt pozitīva, humāna un ētiska vērtība !

+1
0
Atbildēt

0

Atis Priedītis 22.04.2020. 18.45

Skanēs utopiski, bet tomēr uzrakstīšu. Lai viss šis murgs beigtos žurnālistiem būtu jāsāk iztaujāt un rakstīt patiesus rakstus par šādiem cilvēkiem: R.Pauls, Im.Kalniņš, J.Kulakovs, V.Birkavs, I.Godmanis u.c. Viņu patiesas atmiņas par to kas notika Latvijā okupācijas laikā ir unikālas. Un zina viņi ļoti, ļoti daudz. Ja tas netiks šobrīd izdarīts, viss izgaisīs nebūtībā. Šobrīd vēl ir iespēja noskaidrot patiesību un varbūt mēģināt glābt Latviju no pilnīga kraha. Tas protams skan fatāli un naivi, bet ir sajūta, ka Latvija apzināti tiek vesta uz bezdibeni. Ceļu uz “skaistu nākotni” nav iespējams sākt dzīvojot ar meliem sirdī.

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 22.04.2020. 15.43

Vispār jau viena lieta ir tas viss drausmīgais, kas notiek, cita drausma un šausma ir šādi iztapoņas , kas steidz varai pakalpot to pilnībā amnestējot – visu vainu nogrūžot uz troļļiem.

Šai IR numurā ir raksts par PSRS sabrukumu. Es to pieredzēju. Sabruka psrs tāpēc, ka visas impērijā pieļautās ļaunprātības tika piedvētas buržuāziskiem nacionālistiem. Fašistiem.

Kad lasu tik trulus propagandas rakstus kā šis – uzreiz iztēlojos čekistus, kuri kvēlo naidā pret buržuāziskiem nacionālistiem

0
-1
Atbildēt

0

Atis Priedītis 22.04.2020. 08.30

Mana grāmata “Kristaps – slepenie protokoli” šobrīd ir brīvi nopērkama un atrodama jau vairāk nekā 60 bibliotēkās visā Latvijā. No sākuma par šo grāmatu saņēmu arī daudz pārmetumu, ka tās ir tikai manas fantāzijas un murgi. Tikai pēc tam kad TV kanālā “Viasat History” tika parādīta filma par VDR slepeno dienestu Stasi un izstāstīts par Stasi izmantotajām cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodēm, mani kritiķi apklusa. Izrādās, ka tas viss ir bijis, tikai Latvijā arī šobrīd visiem lielajiem masu medijiem ir kategoriski pavēlēts par šo Latvijas vēstures posmu klusēt. Nu jau divus gadus mana grāmata ir vienīgā, kurā atklāti rakstīts par šīm VDK izmantotajām cilvēku vajāšanu metodēm. Feisbukā un draugos pamazām vēlreiz publicēšu grāmatas fragmentus, kuros aprakstīti konkrēti vajāšanu fakti. Grāmatas failu var arī brīvi lejupielādēt.
https://files.inbox.lv/ticket/3e93d46fd8000e0e44441f53a3ed079d45bc926e/Kristaps_Slepenie_Protokoli_Andris_Marts.pdf

+2
-1
Atbildēt

1

  altinyildiz > Atis Priedītis 22.04.2020. 12.02

  Ko tad gribēji, ja ar Krievijas augsta ranga oficiera – GRUšņika atvases nekrologiem pilni MZL(masu zombēšanas), bet par latviešu varoņa – leģionāra nāvi tikai pāris medijos, kas nepieder Krievijas organizētai noziedzībai vai FSB?
  Par stazi Latvijā nevar runāt, jo Putinam pietuvotais Šrēders bija stasi ziņu pienesējs un viņam pakalpīgā Merkele, arī. Tas būtu tas pats, kas purināt laukā Freibergas, Zatļera, Dombrovska, Pabrika, Kazlovska, Rinkēviča un Bordāna skeletu skapjus.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 22.04.2020. 12.26

  Tā jau arī ir mūsu traģēdija. Par to, kas Latvijā notika 80.gados – pilnībā samelots. Un Māras Zālītes melīgā versija, ka nekādu vajāšanu un aizliegto radošo cilvēku nav bijis, turpina savu triumfa maršu. Interesanti – cik ilgi un kurš lielais masu medijs pirmais uzdrošināsies sākt publicēt patiesību?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 22.04.2020. 12.51

  Man jau sen viss ir skaidrs. Ir tikai jautājums – cik ilgi melošana turpināsies. Un vienkāršākais variants būtu sākt visu atklāti atzīt nenosaucot konkrētu cilvēku uzvārdus. Tieši tā es esmu darījis savās grāmatās. Tikai notikumi, kuri saistīti ar vajāšanām, bez vajāšanās iesaistīto cilvēku uzvārdiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Atis Priedītis 22.04.2020. 13.10

  Melošana var beigties jebkurā brīdī, viss atkarīgs no naftas cenām un Rietumu valstu vadītāju dzīvības saglabāšanas instinkta. Mūsu liktenis, lai cik tas dīvaini neizskatītos. tiek izlemts Krievijā. 1917. gada Oktobra apvērsums deva brīvību Somijai, Polijai un Baltijas valstīm, komuņjagu un čekistu izgāztais “GKČP” izbeidza padumjo savienību.
  Sagrūs Absolūtais Ļaunums un manis pieminētie latviešu valsts ienaidnieki, stāvēs garās rindās pie atjaunotās Latvijas Politiskās policijas durvīm, ar iesniegumiem par saviem līdzdalībniekiem.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 22.04.2020. 15.06

  Skan pārāk optimistiski. Man gan šķiet, ka visi turpinās klusēt un tikai kaut kad daudz vēlāk vēsturnieki pamazām sāks atklātas publikācijas par mūsu šībrīža elku patieso saikni ar VDK.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 22.04.2020. 08.18

Tā jau ir pieņemts – parasti vainot citus. Ja lielie masu mediji regulāri publicētu tikai patiesu un objektīvu informāciju, nekāda “troļļošana” nebūtu iespējama. Diemžēl, ļoti bieži tiek publicēti un par patiesību uzdoti apzināti meli. Arī atteikšanās publicēt patiesu informāciju ir meli. Varbūt autors tiešām to nav sapratis un pats akli visām melīgajām publikācijām arī tic?

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 22.04.2020. 07.56

Nu lūk. Šorīta špīgelī lasu, ka Eiropols Hāgā ir brīdinājis , ka sejas maskas, kas šobrīd pasaulē ( nez kāpēc ne Latvijā) ir galvenais krāpšanās priekšmets.
Ka noziedznieki izmanto situāciju, kad pieprasījums miljoniem reižu pārsniedz piedāvājumu un ka tas ir noziedznieku zelta laiks.

Pie mums Ošlejs – ekonomists saka, ka tā
esot uzņēmēju zelta iespēja. Ka svarīgākais esot apgrozījums – kā saka štrunts par bitēm

Pie mums Uga – saka, ka sejas maskām 5ik liela nozīme nemaz neesot, bet redz – Austrijā bija obligāti jānēsā , bet Vācija tūlīt ieviesīs obligātu nēsāšanu sabiedriskajā un tad tur dažās pavalstīs ir un dažās nav obligāti jānēsā
Jā un Berlīnē bija milzu rinda, kad tās deva par velti

Jo mazāk info, jo labāk troļļiem – tas nu arī fakts

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 22.04.2020. 07.57

  Domāts – ka sejas maskas ir piepradītākā prece pasaulē – bet ne Latvijā – nez kāpēc

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 22.04.2020. 07.35

Vāji – ļoti vāji … biedrs Putins un ļaunā Krievija nav pat pieminēti. Kas tad nu ? !

Kārtīgam trollim šitai plikajā laukā nav pat aiz kā aizķerties

Vāja opozīcija tikai vājina pozīciju – būtu mana teikšana, es noteikti liktu pārstrādāt.
Te ir klaja necieņa ne tikai pret troļļiem, bet pret sabiedrību vispār

+1
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: