“Pārcelsim Ķīnas rūpnīcas uz Latviju!” – lēnāk pār tiltu… 3

Komentāri (3)

Vilis Akis 22.04.2020. 08.53

Labrīt Latvijai ir nepieciešama neatkarīgu ekspertu biedrība,kopā ar MASU MEDIJIEM,lai katrs,kas izsaka savu viedokli,būtu aizsargāts.
Latvijā ir nežēlīga korupcija.Labas idejas tiek zaktas.Mēs dzīvojam DIEVA IZREDZĒTĀ ZEMĪTĒ,kur ir gudra un talantīga tauta,tikai NABAGA.
Tāpēc, ka ar taisnību vien nepietiek.Vajadzīgi ir instrumenti.VALSTS ATBALSTS,kas dot,ikvienam,LATVIJAS IEDĪVOTĀJAM piedalīties procesā.
Pimkārt visiem LATVIJAS IEDZĪVOTĀJĪM IR JĀBŪT VALSTS BUDŽETĀ.
IESLODZĪJUMU VIETAS IR BUDŽETĀ ,bet godīgo cilvēku nau budžetā!!!! Vilis Āķis Starptautiskā
Kultūras,Mākslas,Zinātnes un Sociālo problēmu atbalsta FONDA SANTA MADIA prezidents

0
-2
Atbildēt

1

  J.Biotops > Vilis Akis 22.04.2020. 10.05

  Jābūt bužetā! Jābeic zakt!
  (Kuļķuras atbalsta fonda prezidenc)

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 21.04.2020. 20.31

Daudzi ražotāji, negribēdami atkārtoti riskēt ar jaunām epidēmijām, pārvedīs ražotnes no Ķīnas uz citām valstīm. Ļoti daudzsološa ir strauji augošāVjetnama. Trampa kunga ekonomiskā politika repatriēs Putina melnās makakas, Obamas, no ASV izdzīto rūpniecību. Robotizējot ražošanu visā pasaulē, Ķīna zaudē savu pievilcību ar savu lēto, nu jau vairs ne tik ļoti, darbaspēku. Ja cilvēks mājās ar 3 D printeri var izprintēt sev krosenes, viņam pat uz veikalu nav jāiet.
Ja kāds mani pārliecinās, ka robots Ķīnā, atšķirībā no ASV, strādās ar pustukšu vēderu, tad es piekritīšu arī, ka zemeslode ir plakana.

0
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: