Levits: Šis laiks savu dziļāko ietekmi atstās tieši uz mūsu vērtībām 17

Komentāri (17)

Atis Priedītis 13.04.2020. 19.51

Un mēs turpināsim dzīvot melīgā pasaulē. Vācieši ar sava Stasi un ziņotāju problēmu tika galā ļoti ātri. Tur ir publicēts pat tas, kas pie mums kategoriski tiek noliegts. Kamēr šī pieeja turpināsies, nekāda izaugsme nav iespējama. Nevar uzbūvēt “gaišu nākotni” atrodoties pagātnes notikumu melu pasaulē. Nav iespējams pat prognozēt, kad cilvēki sāks to saprast. Šobrīd šķiet, ka nekad.

+1
-2
Atbildēt

1

  altinyildiz > Atis Priedītis 13.04.2020. 22.50

  Tik drausmīgi, kā Latvijā, kur pie silēm esošie čekas projekti, ved valsti uz bezdibeni, Vācijā gluži nav, bet tomēr štazi šefs, Markuss Volfs, kurš vainojams daudzu vāciešu nāvē, iemanījās nosprāgt savā gultā dzimtenē, viņa kājslauķis, Šrēders, augstā amatā Krievijā, bet štazi kuce, kura
  velk uz Eiropu miljards nēģeru, putinosos Merkele, ir visietekmīgākā, vai viena no ietekmīgākām personām Vācijā.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 14.04.2020. 07.43

  Vācieši atklāti atzina psiholoģiskā terora metožu lietošanu. Ir pat speciāla Viasat History pārraide “Aizliegtā vēsture”, kurā tiek demonstrēta pat Stasi vajadzībām lietotā psiholoģiskā terora metožu rokasgrāmata. Pie mums viss tiek kategoriski noliegts. Un patiesībā tas ir noziegums attiecībā pret cilvēkiem, kuri tika vajāti izmantojot psiholoģisko teroru. Man savulaik izdevās šajā portālā gan vienu rakstu publicēt, bet nekādu plašāku publikāciju citos masu medijos nav pat līdz šim. Bet agresīvos komentāros viss tiek raksturots kā murgi. Mans raksts: VDK īstenotās cilvēku vajāšanas metodes 1980. gados
  Saite uz to:https://ir.lv/2018/08/08/vdk-istenotas-cilveku-vajasanas-metodes-1980-gados/

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Atis Priedītis 14.04.2020. 16.14

  Starp Latviju un Vāciju ir milzīga starpība. Vācijā tikai mazākā daļa iedzīvotāju bija pakļauti negatīvai selekcijai un ne tik ilgi, Vācijas demogrāfiskais piesārņojums ne tuvu nav tāds kā Latvijā. Pilnīgi neiespējami, ka Vācijas ienaidnieki uzdrošinātos sadot Vācijas pilsonības ienaidniekiem, proti, visiem WWII noziegumu mantiniekiem, nelegāliem imigrantiem: NKVD nagu maucēju, zagragotrjad ložmetējniekiem un Staļina nāves nometņu “vertuhaju” pēctečiem. Ņemot vērā mūsu varturu pieņemtos pretvalstiskos lēmumus, vari būt drošs, ka to lielākās daļas olas ir depozītā, čekas lombarda seifā.
  Kamēr ienaidnieki un nodevēji maitās mūsu svētās zemes gaisu, neceri, ka atklātībā nāks ziņas par to saimnieku pastrādātām zvērībām.
  p.s. Seko naftas cenām un nemaz nav izslēgts, ka jau šajā gadā gūsi “satisfakciju”,kad Karātavu laukums pildīs savu funkciju.

  0
  0
  Atbildēt

  0

andrejs 13.04.2020. 10.59

Izskatās, ka beidzot Levitam kāds sācis runas rakstīt. Šī jau bija tīri OK.

+3
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 13.04.2020. 09.09

Šajā IR numurā labvēlīgā eksperte Zībarte grib visus nabagus no koka namiņiem pārcelt uz jaunbūvētiem !!! dzīvokļiem ar balkoniem !!!uz Rīgas centru.

Kā es to redzu – man ir grupas biedrene, kura nepilnus 30 gadus dzīvo koka mājiņā ar aku un sauso tualeti pagalmā. Viņa tur dzīvo nelegāli, t.i. – bez pieraksta. Vienīgie izdevumi par dzīvesvietu ir skursteņslauķa pakalpojumi 1x gadā un malkas iegāde.
Dzīve tik nožēlojamos apstākļos viņai ļāva vienai izaudzināt un izskolot divus bērnus un palikt strādāt muzejā, darot darbu, kas viņai patīk.

Pirms 4 gadiem sakrita tādi apstākļi, ka mans jaunākais bērns dabūja stipendiju studijām ārzemēs, bet LNVM meklēja darbiniekus un es gribēju pieteikties un sākt jaunu dzīvi , darot savu sirdsdarbu. Bet – man nekas nesanāca. Jo visas vakances bija ar minimālo mēnešalgu.
Jautāju saviem studiju biedriem, kā viņi izdzīvo. Visi kaut kur piestrādājot, iesaistoties projektos utt.

Nobijos. Man bija ērtāk palikt jau apnikušā darbā, bet ar drošību un garantiju.

Tādu kā mana kursabiedrene ir milzīgs procents – nu uzcels viņiem būvnieki tos lētos nabagnamus, nopelnīs miljonus būvnieki un politiķi – bet kā tie cilvēki dzīvos? Kā viņi maksās?

Tukši dirst nav malku cirst!
Kur konkrēti pasākumi nabadzības apkarošanai?

Vai prezidents to superdārgo krēslu vietā to naudu nevarēja izmantot, piemēram, bezmaksas kursu organizēšanai digitālo prasmju apgūšanai?

Tiesību normu skaidrošanai?

Satversmes tiesas šefene Ziemele – “lieko” naudu izlietoja gan čekas gan šodienas laiku dzejas zvaigznesv zālītes darbu apdziedāšanai, kamēr varēja nnoorganizēt kursus nabagiem – kā zināt savas tiesības un kā sabalansēt tos ar pienākumiem?

Protams, ka nē –

+1
-4
Atbildēt

1

  Karlis Bruvelis > Sskaisle 13.04.2020. 12.42

  Palika neskaidrs jautājums cik plašs mērogs būs šim labāk? 1. Visi šai tautā un stingri kopā pa Dieva ceļu 2. visi kopā tikai prom no Dieva 3. Saškelti un labāk tiem , kas par ciešanām citiem gūs labumu sev?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

vitalisvita 12.04.2020. 23.52

Kā vērtīgāko un mums nozīmīgāko domu, kuru mūsu Prezidents izsaka savā uzrunā tauta, es saskatu sekojošo:
“Katrā ziņā, pietiekamība, kas mūsu planētu pakļautu lēnākai izpostīšanai nekā līdz šim, ir nākotnes vērtība. Tā ļaus lielāku enerģiju veltīt dzīves kvalitātei – izglītībai, veselībai, kultūrai, videi, dabai.”
Kā arī, paredzot mūsu dzīves augšupeju, pēc krīzes, Prezidents runā par Valsts iešanu “nedaudz citādā labākā virzībā nekā līdz šim.” Kaut nu tā būtu!

+6
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > vitalisvita 13.04.2020. 06.44

  Tipiski – kaut nu tā būtu. Bet kāpēc, lai tā būtu, ja pilnīgi nekas nemainās?

  Rainis pateica tā, ka labāk pateikt nevar- tas jaunais laiks nenāks, ja ļaudis to nevedīs.

  Manā vērtējumā Levita vārdi nesakrīt ar darbiem. Tas tik runātājs un tērētājs!

  +1
  -5
  Atbildēt

  1

  not mii > Sskaisle 13.04.2020. 22.43

  nu kurā vietā Bībelē rakstīts, ka liekuļi nevar runāt? Levica kancelaja samazinājusi komandējuma izdevumus par 10 %, pārējā priekšniecība netērē reprezentācijai vairāk par nediskutējamo 1000eur? Kur latviešiem lielāku laimi? Un vēl piebremzēts laiks likteņkopībā? – ko vēl tie latvieši varētu gribēt priekš pilnīgāka orgasma rietumnieku izpratnē, kas nav sveša raundsepam vai LGBTxxx izcilniekam Streipam, arī Spriņģe ar savu svītu pieslēgusies latviešu turēšanai saprāta grožos – lai tik nu izdodas , lai tie latvieši orgasmē saprāta robežās ka šiem tā valsts tik ļoti izdevusies, tik ļoti izdevusies, ka tik nu tā izdošanās neaptumšotu nevainīgo ieņemšanu. Priecīgas Lieldienas. Un Puķinam lai nav kirdik – ar ko ta tos latviešus pabiedēt, ar merkeli , vai?

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > vitalisvita 13.04.2020. 10.58

  Bla bla bla. Tukšas, neko neizsakošas frāzes. Neviena vārda par Latvijas ienaidniekiem, kuri uzspļāva speciālistu argumentiem un pēc čekas pasūtījuma uzblieza ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, lai vairāk tiktu izmantots fosilais kurināmais un mēs barotu ienaidnieka militāri rūpniecisko kompleksu, ne vārda par kuces bērniem, kuri notirgoja noziedznieku firmām OIK atļaujas un tās, pateicoties dāsnām subsīdijām, var izšķērdīgi dedzināt koksni. Cilvēki, kuri uzstādījuši saules paneļus, nesaņem pat niecīgāko atbalstu, ar ko Latvija atšķiras no visām NATO un ES valstīm.
  Kā palīdzēs izglītībai, veselībai, kultūrai tas, ka nolādētie izdzimteņi, neskatoties uz to, ka Latvija jau tā ir demogrāfiski piesārņotākā valsts Eiropā, dalot UA, vēl velk iekšā krievu bandītus un čekistus?
  Lai notiktu nopietnas pārmaiņas, jāatgriežas pie 1919. gada prakses, kad tika likvidēti visi komunisti un komisāri un to līdzskrējēji un Latvija no WWI pilnīgi izpostītas un izvazātas, 20 gadus laikā kļuva par vidēji attīstītu Eiropas valsti, ar visaugstākiem ekonomiskās izaugsmes rādītājiem un procentuāli lielāko studējošo skaitu.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 12.04.2020. 16.29

Normālās tiesiskās zemēs tautai ir iespēja protestēt pret varas neizdarību, informācijas slēpšanu utt.
Šai numurā ir raksts Karstā ziema. Kā atbildība tiesiskā ceļā tiek prasīta no Austrijas varas iestādēm.

Vācu presē bija par to, kā sabiedrība iesūdzēja tiesā – laikam Forpomernas meklenburgas valdību, kura aizliedza cilvēkiem aktivitātes svaigā gaisā.

Mums – tāda elementāra iespēja nav, protestēt, ka valdība ir slēgusi stāvvietas pieejai pie jūras – lai cilvēki netiktu svaigā gaisā. Šo pieeju ar auto jūrai astājot tikai bagātnieku rajonos – no Lielupes līdz Mellužiem.

Nerunājot nemaz par to , ka tā arī nav informācijas, kam

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 12.04.2020. 14.00

Vērtības – bļedj – čekistu vērtības valda Latvijā! Ja šai valstī cilvēka dzīvībai būtu vērtība, tad nebūtu tāds absurds, ka ārkārtas situācijas laikā vieni ievēro 2 m distanci, citi turpat blakus nē.
Dubultos pie jūras ir gruzīnu restorāns Kinza – ar āra terasi, kur 4 galdiņi izvietoti maksimums pusmetra attālumā viens no otra. Cilvēki nāk un iet, barojas un baro covid 19 un dāsni dalās ar to tālāk. Turpat pludmalē policija – bez maskām , protams, neuzliekot sodu ,protams, izdzenā volejbola spēlētājus. Spēlējot covid 19 nedrīkst izplatīt – tikai ēdot un dzerot, t.i. – par to maksājot.

+3
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 12.04.2020. 13.51

Protams, ka tautai nevajag tik daudz. Ko citu mums nabagiem tāds prezis lai sludina!

Par cik miljoniem krēsli pasūtīti ? Laikam 40 000 viens krēsls maksā, nu neatceros tos ciparus, bet tieši tāpēc tauta ir tik nabadzīga un tai neko vairāk nevajag, ka visu vajag varas elitei.

Kā mute sausa nepaliek un vārdi nesprūst tā muldot?!!!

Feisbukā rakstīts, ka mediķis par 36 stundu virsstundu darbu krīzes situācijā pandēmijas apstākļos saņēma 40 eur, ka slimnīcu valdēm – politiķu ielikteņiem algas paceltas par vairkiem tūkstošiem.
Vai tā ir un precīzi kā ir es nezinu. Levita demokrātiskā valstī tautai tādas lietas mediji nestāsta.
Jo nabagi mazāk zinās, jo labāk bagātajiem

+2
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 12.04.2020. 13.44

Necienu tukšus muldētājus! Cilvēkus, kuri runā vienu, bet dara citu.
Šim prezidentam nekādi nevaru būt mīļā tauta. Esmu tā niknā un piekrāptā tautas daļa !

Kaut vai prezidenta daiļie vārdi par demokrātiju un absolūti pretēja rīcība. Kad saeimā sprieda par kārtējo koku izciršanu – tad prezidents aizmirsa piebilst, ka desmitiem tūkstošu izteica savu gribu , lai koki paliktu, lai mums būtu zaļa Rīga, laba un veselīga vieta dzovošanai.
Spriežu, ka visam sava cena – prezidentam bezrobežu budžets superdārga harēma uzturēšanai, bet nu tad jārunā naudas devēju interesēm par labu. Tautai sludināt var visu, kaut paradīzi zemes virsū – bet kad konkrēti – tad jārunā kā liek

Man tie brežņevveidīgie dārgumi ir pāri brošai

Par to naudu bāreņus būtu pabarojuši, lai nav uz ārzemēm jātirgo

Ja RD latvieši atņēma Rīgai naudu jaunu koku stādīšanai – tad vismaz būtu aizlieguši cirst esošos kokus – cik šopavasar staigāju vai braucu pa Rīgu – redzu tikai nocirstus kokus – varbūt kādu iestāda – es nezinu, bet redzu vien izciršanu – ar prezidenta svētību –

+2
-6
Atbildēt

1

  andrejs > Sskaisle 13.04.2020. 11.07

  Esmu tā niknā un piekrāptā tautas daļa !
  ——————
  Kas tad tev vainas? Braukā pa Dienvid- un Ziemeļāfrikām, darba laikā piesārņo internetu (tas nozīmē, ka neko sakarīgu nestrādā), un vēl nav labi…

  +6
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > andrejs 13.04.2020. 15.03

  es nerakstu tikai darba laikā – t.i. tik daudz kā tu domā es arī nestrādāju un Āzijā un Amerikā esmu bijusi – un nupat Latviju krustu šķērsu būšu
  izceļojusi un Debess Visusvētā – cik daudz teātri un koncerti, kino un izstādes apmeklēts – par izlasīto nemaz nerunājot –

  Tā kā jā – būtu paveicies kaut vai tepat Igaunijā piedzimt – cita dzīve būtu bijusi

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: