IR 10 gadi: izdzīvot, lai kādi būtu pārvaramie šķēršļi 2

Komentāri (2)

Sskaisle 10.04.2020. 07.03

Ziniet ar ko atšķiras Jūrmala no Palangas? Palangā lietuviešu valodu dzird biežāk kā krievu, Jūrmalā – otrādi – latviešu valodu – pa retam, ir dienas, kad vispār nē

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 10.04.2020. 07.01

Variantu jau nav – jātic uz Debesu Kungu un sevi.

Valstij – vecprezidente, žēl, bet nesanāks.
Vakardien izlūdzos draugam, lai aizved mani paskatīties saulrietu jūrā un pēc tam – pilnmēnesi. Sauli kā saka pavadaīju, bet mēnesi nesagaidīju. Tomēr vējš baigi stiprais.

Bet – domāt gan paspēju. Jūrmalā – nezinu, cik procenti, reizēm iespaids, ka visi 90 – ir padomju= čekistu valstu bagātnieku īpašumi. Visiem Latvijas valsts izkārtojusi 90%!!!! īpašumu nodokļu atlaidi!
Bet – mūsu vecprezidentei vieta vasaras namiņam Jūrmalā neatradās.
Nu bērziņš lai sēž savās Kājiņās – viņam nepienāktos , bet jā – tāda valsts – čekistu kalpi un iztapoņas.

Šīs koalīcijas viens no solījumiem bija sakārtot likumdošanu, lai ienākumus deklarētu visi, nodokļus maksātu visi, lai nī pirktu tikai norādot naudas izcelsmi – bet nekas, nekas no solītā makā nekrīt .

Tauta neizdzīvos, protams, nu kaut vai meži – cik mums savulaik vācbaltieši un pat čekisti !!! Atstāja īpašumā iekoptus bagātus mežus – tik ir notfiekts un pārdots, tagad kā saka šī valdība steidzas iztapt , lai ļautu tos pašus pārpalikumus nokopt pa tīro.

Bet žurnāls IR par ekspertiem liek, arvien jaunas un jaunas pļāpkules

Jā Jūrmala….cittautieši tur dzīvo cepures kuldami, kamēr latviešus baro ar metaforām un solījumiem, ar gekas dzintras vienmuļajām pasaku filmām par varonīgo latviešu tautu…

0
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: