Latvijas Žurnālistu asociācijas aicinājums valdībai, uzņēmējiem un sabiedrībai 21

Komentāri (21)

altinyildiz 08.04.2020. 10.38

Valstsvīra viedoklis: “Miljoni bija jānovirza MEDmāsām, MEDiķiem, nevis silei pozitīvi un nekritiski rakstošiem (rādošiem) MEDijiem”
https://www.pietiek.com/raksti/miljoni_bija_janovirza_medmasam,_medikiem,_nevis_silei_pozitivi_un_nekritiski_rakstosiem_radosiem_medijiem
Žurnaļjugas – kremļa propagandoni, atgādina marodierus mēra laikā.

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 07.04.2020. 19.30

Viņu tikumi https://www.pietiek.com/raksti/alla_jurasa_neveiksmigi_meginajusi_ienemt_vecrigas_viesnicu, par ko tikai īsti talantīgi un drosmīgi žurnālisti raksta, čekas propagandoni, protams, nē.

0
0
Atbildēt

0

aigars_cinis 06.04.2020. 18.58

Re, bez reklāmas Neatkarība — čuš! Labi, ka ir laikraksti kā Ir, kas turas galvenokārt uz Lasītāju atbalsta naudiņām. 🙂

+1
0
Atbildēt

1

Atis Priedītis 06.04.2020. 15.11

Par kādiem kvalitatīviem medijiem var runāt ja kopumā visi lielie masu mediji ir pilnībā samelojuši piecus gadus no Latvijas vēstures. Tas ir laiks no 1986.gada līdz 1991.gadam. Piektdien, 3.aprīlī plkst.21.05 kanālā Viasat History programmā “Aizliegtā vēsture” bija stāsts par VDR slepeno dienestu Stasi un tā lietotajām cilvēku vajāšanas psiholoģiskā terora metodēm. Hronoloģiski no 40.-44.minūtei. Tika pat demonstrēta šo paņēmienu lietošanas instrukciju grāmata. Bija arī detalizēts stāsts par to kā tas tika darīts un kādas bija šādu vajāšanu sekas. Latvijā visi lielie masu mediji šādu informāciju kategoriski atsakās publicēt un tiek izplatīts viedoklis, ka tie ir tikai murgi. Tātad, kurš izplata murgus? Personīgi es par šādām vajāšanām esmu izdevis jau divas grāmatas – “Gan jau rīts mūs atradīs” un “Kristaps – slepenie protokoli”. Tajās aprakstītas vajāšanas, kuras tika lietotas pret mani. Un izrādās, ka arī Stasi ir nodarbojušies tieši ar to pašu. Šo raidījumu arī šobrīd var redzēt TV programmu arhīvā. Izrādās, ka šis raidījums ir jau divus gadus vecs. Tātad vismaz divus gadus Latvijā ir izplatīti apzināti meli. Protams, ka tie kas to darīja un acīmredzot, turpinās darīt “stāvēs kā mūris”.

+2
-1
Atbildēt

0

Elektriķa dēls 06.04.2020. 11.27

Kāpēc es neredzu to ka reklāmu apjoms ir samazinājies uz pusi !?!?!??!

+2
-2
Atbildēt

1

  Sskaisle > Elektriķa dēls 06.04.2020. 11.41

  Tāpēc,ka maksa par reklāmām ir samazinājusies.

  Arī piena iepirkuma cenas ir samazinājušās, kamēr veikalā to nejūtam.

  Valsts dala miljardus, tai nav sīkas vaļas un galu galā – tā nespēj šādas situācijas risināt

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Elektriķa dēls > Sskaisle 06.04.2020. 12.42

  Es jau par to pašu ! Daudzi šobrīd runā par “krīzes dotajām iespējām”.
  Tad par to arī parunāsim šai jomā un manuprāt šī ir tā iespēja beigt runas par sabiedrisko mediju finansēšanu un ķerties pie darbiem !
  Domāju nekādi jaunu divriteni neizgudrosim – saliekam visus iespējamos modeļus, veicam to analīzi ar klasisku ieguvumu risku analīzi, izvēlamies labāko, ieviešam un skatāmies vai darbībā nepieciešamas kādas korekcijas !

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 06.04.2020. 08.51

FB mani nenormāli tracina tie visi ieraksti – būsim labi, mīlēsim viens otru utt

FB bija arī video no Ozolniekiem, no veikala kur kāds jauns atlētisks vīrietis nogrūda gar zemi vecu sievieti.

Tad lūk es šo video uztvēru tā, ka kā sabiedrība esam kā tas jaunais vīrietis – ka tie varas elites un fb dāmiņu daudzie tukšie un jau bezcerīgie – būsim labi – aicinājumi, sabiedrībai ir tāds pats nogrūdiens gar zemi – cinisks rupjš un bezatbildīgs

Tāds simbols, cik kretīniski esam.

Un – arī simboliski, ka mums ir miljoniem finansēta jēla gļēva literatūra, bet Einfelda Rīgā ir par šo situāciju – kā sabiedrība noribežojas , neredz nabagos, slimos, vecos. Kā piezvana uz iestādi , lai atbrauc un savāc to bomzi, kurš ir kāpņu telpā – un šie atbrauc un savāc un iemet kurtuvē.
Un iestājas miers virs zemes un cilvēkiem labs prāts

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 06.04.2020. 08.43

Ne pusplēsta vārda neesmu ne dzirdējusi, ne lasījusi, ka arī valsts iestādēm, ministrijām, prezidenta harēmam , vecprezidentiem utt. būtu jāsolidarizējas ar sabiedrību un arī jāiztiek no tiem – ne vairāk kā 75% no iepriekšējiem ieņēmumiem. Es pat nerunāju par 700 eiro robežu, diespas – nē, bet nu vismaz tie 75 % – jau tā esam miljons reižu pšrmaksājuši jums

+2
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 06.04.2020. 08.40

Šī koalīcija nāca ar solījumiem būt taisnīgākiem, godīgākiem, labākiem politiķiem. Kur ir analīze – kas no solītā ir izdarīts un kas nē?

Es saskatu sakarību starp to, ka Aizkraykles bankas bernis ir atvēris kokapstrādes uzņēmumu un Zemkopības ministrija un saeima virza likumu par neizaugušu koku izciršanu. Vai tas ir visš sabiedrības un valsts vai tomēr tikai dažu uzņēmēju interesēs? Kas no šī likuma iegūs un kas zaudēs?
Hallo žurnālisti – rakstiet, stāstiet mums par to.

+2
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 06.04.2020. 08.35

Kad Zaiga Gaile cīnījās par JRT , kur bija sabiedrības atbalsts?

Lnmm direktore Māra Lāce paziņoja, ka mfiozie būvnieki ir ideāli atjaunojuši muzeja ēku un ka putuplasta stūri ēkā, kura paredzēta miljoniem apmeklētāju gadā esot norma.

Cik muljonus valstij nenomaksā nodokļos, cik miljonus izšķērdē?
Pils laukumā- kas notiks ar būvnieku padirsto RMM ēku? Kas īsti notiek ar JRT? Tiks īstenots Gailes projekts jeb jauns , bez konkursa kā var noprast

+2
-2
Atbildēt

1

  lindab456 > Sskaisle 06.04.2020. 10.44

  “Kad Zaiga Gaile cīnījās par JRT, kur bija sabiedrības atbalsts?”
  Z. Gailes projekts ir izgāzies – Rīgas centrā, vēsturiskā apbūvē nevar ielikt divreiz lielāku publiskas ēkas apjomu, faktiski, 100% apbūvi, ar daudzstāvu pagrabu un divām šaurām ejām cilvēku plūsmai, bez stāvvietām autotransportam. Ne velti, kad iepriekš teātrim radās nepieciešamība paplašināties, tika būvēta jauna ēka ar brīvu publisko telpu, laukumu, priekšā – kas atbilst visām civilās aizsardzības, ugunsdrošības un pieminekļu aizsardzības prasībām. Faktiski, bija jāatzīst, ka ir radīts otrs AB dambja precedents un jāatjauno teātra ēka esošajā apjomā, kamerteātra vai kādas citas nelielas trupas vajadzībām.

  +2
  -2
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 06.04.2020. 10.49

  Nevaru strīdēties pretī profesionāli, tomēr – pieņemot, ka ir tā kā raksti – vainīgs Gailes projekts.

  Tad kur ir visu to iestāžu – pulko – atbildība, kuras šo projektu apstprināja?
  Kur konkursa par celtniecības izmaksām uzvarētāju atbildība? Vai tad būvnieki piedaloties k0nkursā nepārbauda – varēs, nevarēs veikt celtniecības darbus?

  Tas taču tik ērti pateikt – Gaile vainīga. Tāpat kā Zolitūdē – viens Surgunts. Nē – ne ērti, bet čekististiski klasiski

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 06.04.2020. 11.17

  Kuram būs drosme runāt par atsevišķām ambīcijām, līdz šim daudz kas ir izgājis cauri. Bija Rīgas pils ugunsgrēks, kādas ir konsekvences?

  0
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > lindab456 06.04.2020. 11.35

  Paga – nevajag mest cilpas. Nav runa par ambīcijām. Runa ir par bezatbildību,kura mums maksā miljardus.

  Ja Gailes projekts ir neizpildāmi ambiciozs, tad VNĪ nebija pienākums to konstatēt pirms apstiprināšanas?

  Tieši valsts konkrēto institūciju
  un būvnieku mafijas absolūtas bezatbildības dēļ tiek tērēti kultūrai paredzētie miljoni. Kultūra badojas, pazemojas, pielien uz vēdera līsdami un lūgdami tiem, kuri viņus apzog.

  Un tad vainīga tomēr arhitekte?

  Kad NA no KM kārtoja 12 milj būvnieku mafijai – par it kā cenu pieaugumos neiekasēto naudu – kur tad bija vainīgie?
  Kas finansēja grāmatas izdošanu par advokātu Vansoviču, kurš apturēja šo afēru?

  Vai ne tie paši valsts= būvnieku mafijas pīāristi, kuri vienmēr mazgājuši baltus visus melnos darbus?

  Saku vēlreiz – nevaru, nespēju vērtēt Gailes projektu, tomēr valsts – VNĪ un būvnieku rīcību gan vērtēju kā kārtējo bandītismu

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > Sskaisle 06.04.2020. 15.30

  “Tad VNĪ nebija pienākums…” VNĪ ir pārbūves pasūtītājs un tā ir viņu programma.
  Vai kādreiz kāda institūcija ir atbildējusi par kļūdainiem lēmumiem?
  Bet ir kāds nekļūdīgs rādītājs, kas raksturo situāciju – tā ir nozares atsaucība vai tās trūkums.
  Mani kā rīdzinieku un savas valsts patriotu visās šajās peripetijās uztrauc tas, lai būtu pēc iespējas mazāk zaudējumu.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 06.04.2020. 08.31

Bija ļoti labs Kultūršoka raidījums – kā vērtēt to, ka Zuzāns aptur savas mecenātisma programmas.

Un atkal – Laima Slava – nu būtu paklusējusi- viņai superīgs bizness, monopplistes stāboklis VKKF naudas saņemšanā, bet mums – nesakārtots spēļu bizness ar nenimaksātiem nodokļiem.

Skaidrs , ka Slava ir pietiekami gudra un nekodīs rokā , kura viņu baro, bet – vai tiešām visā kultūras = radošās un neradošās inteliģences un mediju pasaulē tā arī neviens ” neuzradās” , lai iesaistītos vismaz !!!! viedokļu apmaiņā?!

Pēc čekistu norādījumiem visi meditē pēc budistu paraugiem un sūta labas domas?

Vai Slavai vai Lancmanim būtu jāzemojas un jāsmērējas ar apšaubāmas izcelsmes naudām, ja valstī nodokļus maksātu arī mafiozņiki ?

Uzrakstiet mediji nevis par Kivičiem, bet par būvniekiem – rudenī tv rādīja , kā visi iet tiesaties, pavasarī – bez tiesu spriedumiem, visi tie paši saņem valsts
garantētus pasūtījumus, ved iekšā ukraiņu vergus un dzīvo cepures kuldami, kamēr radošie spiesti tādu kārtību slavēt un aizstāvēt.

Tas ir normāli?

+3
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 06.04.2020. 07.27

Vakardien de facto gaidīju, ka stāstīs, kā arī
šī koalīcija mūsu miljardus uztic tiem pašiem būvniekiem mafiozņikiem.

Tā vietā – garas pļāpas par sejas maskām, kur viņķele pārmet pašvaldībām, ka tā esot šo pašu vaina , ka tādas nevar nopirkt.

Lsm 04.04. bija raksts par Zviedriju un Norvēģiju. Abās valstīs esot pilnīga uzticēšanās valdībām, kaut gan pandēmijas pārvarēšana notiek kradi atšķirīgi

Ha – mūs izolē, liks sodus un vienlaicīgi ved iekšā ukraiņus – lai varētu saglabāt pandēmiju un neirobežotu varnešu naudas tētēdanu – tā es redzu šodienas situāciju par ko klusē mediji

+1
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 06.04.2020. 07.21

Mums joprojām stāsta, cik laba ir situācija Latvijā – tikai 2 mirušie un viens no vecuma , otrs no bomzības un tikai pārsimts inficēto.

Bet noklusē galveno – cik testi tiek veikti. Vienā – laikam piektdienas tvpanorāmā stāstīja par satraucošo situāciju aprūpes namos. Nākamās dienas – klusums, vai šīs problēmas tiek risinātas un ja jā, tad kā.

Es saprotu, ka 90% Latvijas iedzīvotāji tikai domā labās domas un ir pārliecināti, ka viss būs labi. Bet ir jau kāds pa vidu, kas grib zināt, kā tad īsti viss varēs būt labi
Izmirs vecie un slimie?

+3
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 06.04.2020. 07.16

Šo es izlasīju jau tvnet un piekrītu, kāda komentētāja viedoklim, ka mediji Latvijā nespēj sniegt objektīvu informāciju.

Ka sabiedriskie mediji jau sen ir kļuvuši par katras pie varas esošās koalīcijas propagandas kanāliem, nevis objektīviem informācijas avotiem.

+3
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: