Nedrīkst ielaist vīrusu slimnīcās 35

Komentāri (35)

gatis 28.04.2020. 19.43

Mīlu zinātniekus. Mīlu Dumpi!

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 06.04.2020. 07.14

labāk lai nosprāgst mājās… šos kom,entus nelasu , jo tie ir dikti sārkani

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > J.šveiks 06.04.2020. 10.55

  Tā arī viss tiek organizēts – lai nabagi paši apsprāgst.

  Lūk, no rīta izgāju nūjot. Nāku atpakaļ – manā kāpņu telpā uzsākti jauno durvju apdares darbi. Divi spēcīgi veči – latviski nesaprot ne vārda, bez maskām, bez distances, veic darbus. Man bija izvēle – palikt uz ielas vai tomēr iet cauri aktīvai infekcijas zonai. Ienācu dzīvoklī – dzeru kafiju un redzu, ka citi kaimiņi arī iziet dzīvē.

  Kā absurdajos padomju okupācijas laikos – perfekti tas pats. Vara aizstāv tikai bagātos =paklausīgos. Sarkanie salašņas, lai aizmirst par ikviena tiesībām

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 04.04.2020. 12.02

Vai varētu būt tā, ka maskas neliek obligātā kārtā, jo tās vienkārši nav un tāpēc visi speci stāsta, ka tām neesot nozīme?

0
-3
Atbildēt

1

  Andris Vītols > Sskaisle 04.04.2020. 16.28

  Tā var būt, ka maskas neliek obligātā kārtā, jo tās vienkārši nav brīvi pieejamas par saprātīgu cenu. Tā jau gluži nesaka, ka nav nekāda nozīme. Dažās slimnīcās jau arī pacientiem manuprāt izsniedz tās maskas, tā atzīstot, ka ir nozīme….

  +1
  0
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Andris Vītols 05.04.2020. 08.04

  Es, protams, daudz ko nesaprotu un bieži vien saprotu ļoti lēni.
  Piemēram, arī kā priecīgu un cerīgu ziņu uztvēru ministres un epidemologu teikto, ka uz citu valstu fona izskatamies labi. Noticēju – jo nezināju.

  Kamēr vakardien spiegel.de lasu – kas tad ir tie kritēriji, kas nosaka , kuras valstis visveiksmīgāk cīnās ar covid 19. Un tavu brīnumu, Igsunija un Lietuva izrādās , ka cīnās veiksmīgāk. Kā tad tā, ja tur visvairāk inficēto un mirušo Baltijā?

  Ā – izrādās, ka patiesais kritērijs ir testu veikšanas daudzums.

  Piemēram, es ļoti ļoti gribu Lieldienās pie mammas. Bet ģimenē esam norunājuši, ka bez testa – bez negatīva testa pie viņas nerādīšos. Tagad domāju kā un ko samelot, lai es tiktu uz to testu. 80 eur , ko maksāt Gulbim ir vienkārši bada maize nākošam mēnesim manam budžetam. Kāpēc valsts var tērēt – nu jau jāsaka – mūsu miljardus mafiozu būvnieku nemainīgi priviliģētam stāvoklim, bet nevar katrai nabagsēklai kaut vienu testu nodrošināt?

  0
  -2
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Sskaisle 05.04.2020. 08.07

  Tā info spiegel.de ir zem virsraksta Weltweiter Vergleich

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Sskaisle 05.04.2020. 10.37

  Latvija ir labākā valsts pasaulē, bet tās bendes: JV, JKP un Par(OIK), kas to putina laukā, atdodot mūsu naudu čekas, vai tai pietuvinātām firmām, nav valsts.
  Arī čekas propagandonu nozombētais elektorāts, kuru vainas dēļ sakarīgo: Reiznieces, Dūklava un Auguļa, vietā ministru kabinetā ir nākuši ienaidnieki un zagļi, īsti nav valsts.

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Raivo Balčūns > altinyildiz 07.04.2020. 02.33

  Uldi,kritiens no koka ir smagi traumējis tavas smadzenes.ZZS ir vissakarīgākie Latvijas izlaupītāji!

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Vahamurka > Raivo Balčūns 07.04.2020. 18.40

  Uz kurieni tad šie ir izveduši Latvijas bagātības?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Andris Vītols 05.04.2020. 10.29

  Maskas nav problēma, viena šuvēja dienā no auduma tādas var sašūt vairākus tūkstošus. Masku nozīme tikai, lai ar puņķiem un krēpām vīrusi neaizlidotu tālu pa gaisu, pašus vīrusus maska neaiztur. Kad man vienu dienu, pēc ilgiem gadiem, uznāca klepus, es pats uztaisīju sev maskas no papīra dvieļiem un gumijām, kas man palika no tirgū pirktiem zaļumiem. Lai aizsargātos no šķaudītājiem, jānēsā sejas vairogs, kādus var iegādāties, protams, ne jau par 20 eiro, vai pagatavot pats. Korejā maskas preventīvi jānēsā ikvienam, kurš izgājis no mājas, Ukrainā tā ir obligāta prasība sabiedriskā transportā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 03.04.2020. 10.40

Droši vien tikai retais zin, ka pagājušā rudenī Novosibirskas mikrobu un vīrusu fabrikā notika gāzes balona “plaukšķis”, no kā ēkā izbira visi logi? Pēc tam Krievijā sākās plaša saslimšana ar plaušu slimībām. Tiek pieļauts, ka korona vīrusa izplatība Uhaņā bija FSB specoperācija, lai novērstu aizdomas no Krievijas.

+1
-2
Atbildēt

1

Sskaisle 03.04.2020. 08.12

Tas kopējais secinājums man ir tāds, ka varneši kā vienmēr – kaut kādus limumus pieņem un tad lai būtu muļāšanās – neparedz ne instrumentus, ne finanses likumu un rīkojumu īstenošanai un kontrolei.

+1
-4
Atbildēt

0

Sskaisle 03.04.2020. 08.10

Raidījumā Tieša runa vp šefs grišins ar pārliecību paziņoja, ka sejas masku iegāde jau nu nav problēma.

Jautājums – kādā realitātē dzīvo grišins? Viena lieta, ka uz doto brīdi tās maskas patiešām nav nopērkamas, cita lieta – cik būs ģimenes, kuras tās spēs nopirkt.

Šuplinska brīnās, kā tad tā , tik daudzas ģimenes bez interneta, bez datora un pat telefona.

Toties kāda mums valdība? Saima? Kāds mums korupcijas un kāds komunikācijas līmenis?

Ko mediji mums piedāvā? Meditēt un cerēt. Uz ko cerēt? Uz jauno ekonomikas ministru, kurš izkonkurēs parteigenossini petraviču!?

Starp citu – tikai tv3 klusi un pieticīgi ziņoja, ka vid tomēr konstatējis pārkāpumus ministres petravičas vīra uzņēmumā.

Bet ja lasu, ka NA zemkopības ministrija devusi zāļo gaismu indīgo pesticīdu palielināšanai Latvijas labības laukos, tad petravičas nekaunība nobāl, protams

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 03.04.2020. 08.01

Līksma līksmi nokliedzās , ka visiem jāmaksā nodokļi un visi sajūsmā noelšās un sarkaniem karodziņiem rokās salien atpakaļ savās aliņās

NA ministrs Puntulis šķērmi iztapīgi paziņo, ka radošie esot krīzes vissmagāk skartie. Kātad tā? Nodokļus taču viņi nemaksā , bet naudu pabslstos no valsts saņems vairāk kā es, kas nu jau otro gadu valstij maksā nodokļos vairāk kā pusi no nopelnītā.

Nav jāskaita nauda cita makā- bet nu pavērtējiet, ko raksta mediji – nu kaut vai Lapčenoks – šausmas – pensija 120 eur. Toties puisim liela divstāvīga māja, labs braucamais un labi zobi.

Literāti – nu tomēr – pētnieciskā žurnālistika – nu saprotama lieta , ka šo sūdu nekustināsiet, lai nesmird – cik naudas nopelna un cik nomaksā nodokļos, vai precīzāk – nenomaksā nodokļos.

Un tad mums – nodokļu maksātājiem liekulīgi stāstīt, ka lūk šie vissmagāk cietušie? Nu riktīgā kremļa stilā, vai pat izsmalcinātākā.

+1
-2
Atbildēt

0

Sskaisle 03.04.2020. 07.51

Lūk, pansionātos – kad tur sāks mirt cilvēki. Tur pamatā ir visi veci un slimi- viņiem pēc nāves veiks testus un ieskaitīs upuros?

Vēl, patversmes puiši – veselie, izvietoti armijas teltīs karantīnai. Jautāju draugam, vai tad tādās teltīs nevar nosalt. Esot dažādas teltis. Arī apsildāmas.
Jā, godīgi – bomži mani baida un kaitina un tā tālāk – bet tomēr, kas īsti šai krīzē notiks ar viņiem? Laikam jau glābs, kamēr varēs un kad nevarēs – vairs neglābs.
Mums ir tik milzīgs birokrātiskais aparāts, mēs esam tik introverti radoši un budiski mierīgi, tik ātri izmirstoši , bet kā tas nākas , ka mums ir tik daudz bomžu?

Es to nezinu, bet labprāt saprastu, labprāt dzirdētu priekšlikumus

+1
-3
Atbildēt

0

Andris Vītols 03.04.2020. 04.42

Uga Dumpis – gudrs profesionālis īstajā vietā un laikā !!!
Uga Dumpis teica -”Neesmu pesimists pēc dabas, bet ir jāskatās objektīvi — kas notiek citās valstīs. Mūsu uzdevums ir maksimāli izlīst ārā no šīm nepatikšanām ar mazākiem zaudējumiem. Bet zaudējumi būs, šaubu nav. Mums ir jābūt īpaši viltīgiem. Tomēr kaut kas mums līdz šim ir izdevies, un par to ir tiešām prieks, bet es nespēju iztēloties, ka te notiks brīnumi. Es nevaru zināt, kas notiks rīt.”-
Uga Dumpis šaubās, bet viņa prognozes izrādās ļoti precīzas. PALDIES!!!

+11
0
Atbildēt

3

  Andris Vītols > Andris Vītols 03.04.2020. 04.45

  Tādas idejas, ka vīruss ir kaut kāds izdomājums, ziņas ir safabricētas, īstenībā tā esot gripa, ka no gripas vairāk nomirstot utt….. IZPLATĪJA gan KRIEVIJĀ…, gan ARĪ LATVIJĀ un citās valstīs (arī ASV)….. ….. …. Mūsu deputāte I.Vaidere parasti kritizē Krieviju, bet
  par vīrusa ietekmi runāja kā daži populisti Krievijas TV…. … … . Starp citu Krievijas TV šādus ”gudrīšus” uz raidījumiem parasti vairs neaicina (par koronavīrusu nopietni runā TV uzaicinātie ārsti).

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Andris Vītols > Andris Vītols 03.04.2020. 04.49

  Mums jāpasargā farmaceiti, ārsti, pārdevēji, citi pasažieri autobusos, kur tos divus metrus ieturēt NAV IESPĒJAMS.. …. Ja tāds A.Kaimiņš ar vīrusu klīst apkārt, tad viņa vēlētāji varbūt ir tikpat bezatbildīgi… … Masku 100% lietošanai poliklīnikās…, autobusos drīzumā JĀBŪT OBLIGĀTAI . Ja bez maskas autobusā nelaistu, tad vismaz 3. maršruta autobusi būtu tukšāki (tie, kuri nemaksā par braucienu, tie arī maskas nepirks …).

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Andris Vītols 03.04.2020. 07.42

  Tā nosacīti – par to lielīšanos uz citu valstu fona.
  Piemēram, vakardien Ltv1 Panorāmā ziņoja, ka Lietuvā vīrietim covid 19 konstatēts pēc nāves. Vīrietis dzīvojis mājās, sūdzību nav bijis – ap 90 gadu vecs, bet nomiris un izrādās covid 19. Nepateica vai specuālisti noteica, ka nāves cēlonis ir no covid.
  Pie mums tādus mirušos pēc nāves pārbauda uz covid 19?

  Tāpat Dumpis ik pa laikam nonāk pretrunās – te 2m distancēšanās ir svarīga, te izrādās repatriantu mīļošanās sabiedriskajās vietās nav bīstama. Ka Lietuva tam esot piemērs, ka stingrība neko nedod.
  Mums jau nav alternatīvs cita speciālista viedoklis. Kāds būtu inficēto skaits Lietuvā, ja tur nebūtu šo stingro noteikumu.
  Saku vēlreiz, ka brīnums, ka šai brīdī mums vispār vēl kāds speciālists vispār ir.
  Visi taču redzam un saprotam, ko nozīmē jaunais ekonomikas ministrs.

  Tomēr es viena Dumpja dēļ vien negrimstu budiskā mierā

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.04.2020. 15.10

Valstī jau nepilnu mēnesi ir ārkārtas situācija, bet veselības ministre un valsts policijas šefs, sabiedriskajā tv apgalvo, ka kontrole nav nepieciešama, jo sabiedrība ir godprātīga, disciplinēta un ievēro visus noteikumus.

Ja tā, tad es – pilsone ar vairākām izglītībām nesaprotu, kāpēc ir ārkārtas situācija. Vai kāpēc ir prasība ievērot 2 m distanci, ja tā ievērošana netiek kontrolēta un tā nemaz nevar īstenot epidemologa izvirzītos uzdevumus.

Lūk, pirms stundas nobildēju, kā pie pretējās mājas piebrauc ātrās palīdzības mašīna, kā pie šofera pieiet divi melnā tērpti veči – uzpīpē un parunā.

Tad esam vai neesam apzinīga sabiedrība un tad vajag vai tomēr nevajag to ārkārtas stāvokli. Ja vajag – tad kam ? Kādam nolūkam?

Ka manās interesēs darbotos noteikumi, kuri netiek ievēroti – tas ir pavisam droši.

Valsts no manis ir tik daudz naudu paņēmusi, ka man ir tiesības uz atbildēm.

+3
-8
Atbildēt

0

Sskaisle 02.04.2020. 10.29

Lūk, dāma no Romas stāsta, ka tur gaiss kļuvis tīrs un dzidrs kā kalnos.

Arī Vides ministriju vada A/ Par – kāpēc žurnālisti šiem partijniekiem neuzdod jautājumu par absolūto haosu atkritumu dedzināšanā, kāpēc Rīgas ielās netiek vāktas sāļās smiltis, lai novērstu ielu smilšu vētras ?

+4
-6
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle 02.04.2020. 12.05

  Kas par stulbiem jautājumiem? Kremlis saviem projektiem: JV, JKP un Par(OIK), ir uzdevis padarīt Latviju par nevalsti.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

cita LĪ 02.04.2020. 09.34

1. Medicīnas sistēmu iespējams sakārtot tikai tad, kad VISI LV dzīvojošie un strādājošie pieņems lēmumu makāt par to ar savu nodokļu artavu. Ministrs ir tikai cilvēks, kuram jāizlavierē starp politiku(vēlētāju izvēle vēlēšanu dienā) un nozari (vēlētāju vajadzības ikdienā). Diemžēl, bet mūsu politiķu lielākai daļai nav drosmes atklāti runāt ar saviem vēlētājiem par sabiedrībai svarīgiem, bet nepatīkamiem jautājumiem tai daļai, kas spējīga tikai prasīt, bet neprot un nevēlas ko arī dot. Bet tā ir skaļāka un pamanāmāka….
2. Lasot par notikumiem pasaulē, mani īpaši šokē Itālija, jo biju dzirdējusi par viņu ļoti, ļoti attīstīto veselības nozari, kurā pat ārvalstu ārstiem grūti iekļūt. Izrādās, mūsu nesakārtotā, noplicinātā, nolamātā sistēma šajos apstākļos ir krietni gatavāka ekstremāliem apstākļiem nekā lielvalstu sakārtotā un apmaksātā. Tātad, galvenais nav sistēma, bet cilvēki. Šis nu gan ir īstais brīdis lepoties ar mūsējiem – katru dienu un katrā solī! Pirmkārt jau, paliekot mājās, ja tas no mums tiek prasīts!
3. Man vienmēr ir patikusi Viņķeles kundze, jo viņa neliekuļo, bet ir no tiem drosmīgajiem politiķiem, kas nebaidās runāt atklāti par neērtiem jautājumiem. Milzīgs paldies viņai un visai komandai, kas nodrošina mums salīdzinoši drošu “patvērumu” no šīs pasaules krīzes. Es lepojos ar mūsu valdību kaut vai tāpēc, ka tā spējusi pabīdīt malā savas politiskās ambīcijas un priekšplānā nolikusi eksistenciālus jautājums. Tātad, tas nozīmē, ka par tiem iespējams vienoties un tie ir paši svarīgākie! Ja vien šo skaidro skatu politiķi un viņu vēlētāji spētu saglabāt ilgtermiņā un ikdienā!!!

+24
-2
Atbildēt

3

  Sskaisle > Līksma Cirvele 02.04.2020. 09.46

  Viņķele priekš manis kļuva par zemisku pretīgu iznireleni tai brīdī , kad būdama Labklājības ministre paziņoja , ka pensionāri vispār pensiju nav pelnījuši, jo dzīvoja padomju laikos.

  Zemiskā mauka – bļedj – par kādu naudu viņa uzdzīvoja Ņujorkā ? Cik tūkstošus notrieca tur izklaidējoties?

  Ko par lētu naudu draugiem pārdod VNĪ – vai ne tās ēkas, tos obkektus, kurus cēla vai uzturēja padomju laiku pensionāri?

  Tos mežus, ko tagad nežēlīgi izcērt un atdod notriekšanai politiķiem LVM stādīju arī es- tai maukai nav kauns teikt, ka tik viņa kaut ko pelnījusi?

  Ko viņa politikā ir labu izdarojusi ? Ko ?!!! Cilvēkus apdirsusi un čekistu varas metodes atdzīvinājusi!!

  Izbeidziet reiz šo nenormālo maucību!

  Viena lieta darīt nespēj, otra lieta – cilvēkiem acīs spļaut – pat tie bomži dzērāji nav tādi maukas !

  +4
  -10
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Līksma Cirvele 02.04.2020. 10.04

  Lasu, ka Vācijā ārkārtas stāvokli plāno pagarināt līdz 29.04. , savukārt viņķele gribot pagarināt uz trīs mēnešiem – tā iejutusies nācijas glābējas lomā, ka man spalva saceļas , cik ātri un vienkārši var notikt varas uzurpācija – žurnālistiem pa zobiem, tautai bada režīms un tautas varone viņķele gatava – svaigi cepta….

  +3
  -7
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > Līksma Cirvele 02.04.2020. 12.09

  Jādomā īpaši iepatikās, kad viņa izdomāja no latviešu bērndārzniekiem taisīt bezdzimuma organismus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.04.2020. 09.28

Piemēram, es baidos fotogrāfēt cilvēkus. Viena lieta, ka man nepatīk, ka sveši mani bildē, cita lieta – tagad ir datu aizsardzības likums.
Otrdien bildētos celtniekus un 25 maršruta busu nenobildēju, bet -šorīt -2.04. savā pagalmā nobildēju un nofilmēju 3 cilvēkus, kuri kopīgi , lai neteiktu rokās saķērušies lietoja alkoholu. N ē – muldu- lietoja kaut kādus dzērienus, es neredzēju, kas tās par pudelēm.
Tas notiek regulāri. Zvanu un ziņoju pašvaldības policijai. Saku, ka viņi te regulāri pulcējas. Man darbiniece skaidro, ka ja es gribot, lai RPP regulāri šo vietu kontrolējot – man esot jāraksta iesniegums.
Nu ne es varu uzrakstīt tādu, ne rakstīšu. Vai tiešām ārkārtas situācija nozīmē tikai apzinīgo pilsoņu izolāciju – neapzinīgo visatļautību un politiķu bezatbildību sakliedzot uz žurnālistiem?

Ar tādu viņķeles un grišina bezspēcību manas drošības izredzes ir apdraudētas.
Lieciet amatos strādāt spējīgus cilvēkus. Muldoņas jau tāpat ir pa pilnam

+3
-11
Atbildēt

1

  Sskaisle > Sskaisle 02.04.2020. 09.35

  Precizēju – rokās saķērušos celtniekus nenobildēju, nobijos. Tāpat 35.maršruta autobusu, kur šofera vieta nebija norobežota un viņam blakus kopā sēdēja divas sievietes – nenobildēju.

  Pārpildītus 3.autobusus es redzu regulāri, jo no rītiem eju nūjot.

  Rupji melo gan ministre, gan grišins, gan tas no rīgas domes. Sabtransportā viss norit pašplūsmā.

  Tad pasakiet godīgi, ka plāniņš ir tomēr no nabagiem atbrīvoties – jo kas brauc sabtransportā – politiķi, ķuži, grišini?

  Ar RPP pēdējoreiz runāju 28.03. – tad viņi man lika rakstīt iesniegumu.

  +2
  -5
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 02.04.2020. 09.35

  25.maršruts

  0
  -2
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.04.2020. 08.56

Ļoti smagas pārdomas pēc vakardienas Tieša runa raidījuma.

Vāja žurnālistika un čekistaini runātāji.
Piemēram, arī šajā intervijā Dumpis saka, ka salīdznājumā ar Lietuvu esam labākos rādītājos. Bet – Lietuvā taču dzīvo viens miljons vairāk kā Latvijā. Vai tik pārliecinoši vatam sevi slavināt uz Lietuvas fona?

Tad viņķeles uzbrukums Bojāram mani satricināja – riktīgs čekistains varneses belziens sabiedrībai tieši starp acīm!!!

Hei – partija A/ Par – ar kremli jau līgumu noslēdzāt jeb tikai vēl gatavojurties to darīt!

Ja mums ar veselības ministri būtu paveicies tāpat kā ar Dumpi vai Perevoščikovu- mūsu cerības būtu pamatotākas. Tagad tiešām – jādzied himna un jālūdz Dievpalīgs.

Skaidrs, ka Grišins ir Ķuža līdzvērtīgs tukšais bumbiņdirsējs, ka valsts policija savu darbu veikt nespēj , tāpēc Grižšnam bija jāmuld un viņķelei bija nesavaldīgi jākliedz. Bet fakts tāds ir, ka neesam visi godprātīgi un ka epidēmijas laikā pietiek ar vienu nelieti , lai mirtu miljoni. Un to var novērst atbildīgajiem pildot pienākumus, nevis muldot

+2
-9
Atbildēt

1

  altinyildiz > Sskaisle 02.04.2020. 12.17

  Hei – partija A/ Par – ar kremli jau līgumu noslēdzāt jeb tikai vēl gatavojurties to darīt!
  ——————–
  “inter dominum et servum nulla amicitia est”
  Līgumi tiek slēgti līdzīgo starpā, pakalpiņi pilda rīkojumus.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 02.04.2020. 08.07

Man tomēr ir baigi smagās pārdomas.
Nu viena lieta – nekur par to nerunā, bet ja ieminas – tad uzreiz ir kauninātāju bari, ka krīzes laikā par to neētiski runāt – tas ir mediķu atalgojums.
Ja Dumpis ir pasaules, vai vismaz Eiropas līmeņa mediķis, kāda ir viņa alga un kādi omes atstātie miljoni viņu vēl notur Latvijā.
Esmu diezgan enerģiska uz veselības pārbaudēm un realitāte ir tā, ka Latvijā labu speciālistu vairs nav. Nu nav !
Nestāstīšu savu pieredzi, bet atgādināšu par to panorāmā stāstīto gadījumu, kad nieru vēzi Latvijā nevarēja konstatēt pat ar labāko iespējamo aparatūru, kamēr Vācijas ārsti to ieraudzīja uzreiz.

Speciālistu neesamība medicīnā ir politiķu
Bezatbildība un noziegums. Tā bija viņķele, kura tv pateica, ka neredzot citu iespēju kā ievest no Ukrainas un Baltkrievijas – citiem vārdiem – ka nespēj sakārtot medicīnas sistēmu – to pateica viņķele un tā nu ir svēta patiesība – tāpēc tā mirstam kā nekur citur – ātri un klusi un daudz

+3
-8
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: