LŽA: Kvalitatīviem medijiem krīzē nepieciešams valsts atbalsts 13

Komentāri (13)

Sskaisle 30.03.2020. 22.59

Un tomēr ,,,, noskatījos ltv1 Panorāmu – bļedj – kādi maukas ! Vai izstāstīja, ka Rīgā atkal melniem dūmu kalniem dega atkritumu izgāztave un cilvēki šos dūmus bija spiesti elpot?

Laikā , kad vīrusa nāves izkapts pirmos
pļauj
tieši bojātu elpceļu cilvēkus.

Tādus medijus nolaist podā.

Un tā nekaunīgā vecene, kura pretēji valdības aicinājumam ceļoja pa Ameriku un valsts tērēja naudu tādas atgādāšanai uz Latviju ….kāpēc? Lai tādas kazas sēz kur aizskrēja

Nē – ka būtu mana teikšana – es ltv ziņu redaktori pirmo atlaistu no darba un censtos vēl pantu piemeklēt vai tādai sodu neuzlikt

Kā brežņeva laikos ….. goda vārds

0
0
Atbildēt

1

  QAnon > Sskaisle 31.03.2020. 13.12

  Par degošiem atkritumiem saki paldies pašas savēlētiem Latvijas gazpromizatoriem, kuru čekas kuratori nepieļauj atkritumus izmantot kā energoresursu. Zviedrija deponē izgāztuvēs tikai 1% savu atkritumu un arī tikai uz laiku un turklāt vēl ieved cietos sadzīves atkritumus no Norvēģijas. Japānā, Korejā, Taivānā jau sen nepastāv jau sen nepastāv tāds termins” atkritumi”. Singapūrā, kas kādreiz atkritumus pat izveda okeānā, tagad neatradīsi cigarešu izsmēķi, jo viņi nav tik bagāti kā Latvija, kas energoresursus un izejvielas norok izgāztuvēs.

  0
  0
  Atbildēt

  0

QAnon 30.03.2020. 20.48

Klausos LTV Pornorāmu un neticu savām ausīm, ka ASV ekonomikai nodarīs pāri zemās naftas cenas. Laikam žurnaļjugas būs klausījušiem Putina murgojumus, ka cena zem 80 dolāriem par mucu, būs graujoši pasaules ekonomikai. Nafta sastāda 1% no ASV ekonomikas, tātad visi pārējie ir naftas patērētāji un cena 15 dolāri, kas atrisinās Krievijas un krievu pasaules problēmu, visiem nesīs lielu labumu.

0
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > altinyildiz 30.03.2020. 23.01

  Zini – es šito arī nesapratu. Plānoju rīt draugam prasīt lai izskaidro man

  0
  0
  Atbildēt

  0

Jānis Lejnieks 30.03.2020. 10.37

Krīze darbosies kā dabiskā izlase, bet žurnāli un laikraksti ir vajadzīgi tāpat kā griķi un tualetes papīrs. Tie pietāv miera laika dzīvei un nomierina. Nauda arī ir problēma, jo cilvēkiem, kas ražo un izplata presi, arī ir jāēd.

0
0
Atbildēt

1

Sskaisle 30.03.2020. 09.46

Man ir divējāda attieksme.
Pirmais jautājums – kuri Latvijā ir kvalitatīvi mediji? Kura ir laba žurnālistika?

Otra lieta. Kāpēc LŽA neprasa tiesības ar iespert ar kāju pa pakaļu neplam un visiem tiem valžu locekļiem, kuri saņem ministru cienīgas algas , bet neko nespēj izdarīt – pat ne priekšlikumus izvirzīt – lai uzlabotu situāciju ar medijiem.

Simtiem tūkstošiem cilvēku ir samazinājušies ienākumi, cilvēki zaudē darbus, kāpēc lai mediju vide būtu izņēmums?

Vai tiešām tikai nauda ir problēma ?

+2
-2
Atbildēt

3

  J.Biotops > Sskaisle 30.03.2020. 12.38

  Dusmupūcit, zili brīnumi – lai gan nedomāju, ka LŽA pienāktos tiesības kādu spārdīt kājām, Kopumā nākas Tev piekrist.
  No savas puses piebildīšu, ka nepavisam nav žēl to žurnālistikas gara milžu, kas no autoratlīdzībām nav maksājuši nekādus nodokļus. Paša ienākumu liela daļa arī pēc mūsu ne visai loģiskā likuma skaitās autoratlīdzība, bet tas nepavisam neliedz maksāt nodokļus, kā visiem citiem. Tiem, no kuru maksātā tagad prasa savu tiesu. Atmiņā kaut kāds pastāsts par sienāžiem…

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > J.Biotops 30.03.2020. 12.44

  Klau, par to spārdīšanu gan neuztraucies – esmu jau pieradusi ar daudz ko viena tikt galā

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Atis Priedītis > Sskaisle 30.03.2020. 14.33

  Mediju videi ir radikāli jāmainās. Pirmkārt, jau jābūt dialoga iespējai ar lasītājiem. Šobrīd tādas nav. Ir piedodiet, no “augsta” skatu punkta uzrakstīts raksts, savukārt lasītāju komentāri tiek vienkārši ignorēti. It kā to vispār nebūtu. Bet komentārus reizēm raksta cilvēki, kuru intelekta līmenis ir daudz augstāks nekā raksta autora intelekta līmenis. Un šie cilvēki ļoti bieži prot savos komentāros patieso situāciju aprakstīt daudz vairāk atbilstoši realitātei. Bet pat šādi komentāri tiek augstprātīgi ignorēti. Tāpēc jau arī masu mediji pamazām tuvojas bezdibenim. Informatīvo vidi aizvien vairāk piepilda publikācijas sociālajos portālos. Jo tajos pastāv domu apmaiņas un dialoga iespējas.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  QAnon > Sskaisle 30.03.2020. 15.31

  NEPLam pa pakaļu vajadzētu tā iespert, ka muguras skriemeļi viens no otra atrautos. Tāds iespaids, ka LR1, kurai atslaucīties ar Satversmi un tās 100 paragrāfu, ir noprihvatizējusi mediju un tagad tur nedrīkst kritizēt valdošos zagļus un ienaidniekus, toties var bez ierobežojumiem izkārnīties uz latviskām partijām. NEPLam būtu jāuzrauga medijs, lai tur neskanētu pederastijas reklāmas un netiktu uzaicināti latviešu valsts ienaidnieki, kuri atļaujas slavēt Staļina sarīkoto WWII, uzskata, kas tas ir tāds savdabīgs plurālisms.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 28.03.2020. 12.45

Neņemiet ļaunā, bet tas kā notika nesenā “čekas maisu” atvēršana patiesībā bija ņirgāšanās par cilvēkiem, kuri tika vajāti. Neviens masu medijs tā arī neuzdrošinājās kaut ko publicēt par tiem cilvēkiem, kuri vajāšanu dēļ izdarīja pašnāvību, sajuka prātā vai gāja bojā “nelaimes gadījumā”. Par kvalitatīvu masu mediju darbu vispār drīkst runāt. Notikušais apliecina tikai to, mūsu masu mediji ir iebiedēti, pakļauti un nopirkti. Arī daudzos citos komentāros cilvēki pauž līdzīgus uzskatus. Var pilnībā apgalvot, ka masu mediju vidē LPSR un čekistu-kompartijas vara pastāv joprojām.

+2
-4
Atbildēt

1

  QAnon > Atis Priedītis 30.03.2020. 15.07

  No kā gaidi kvalitatīvu žurnālistiku, no čekas propagandoniem, kuri slavē zagļus un valsts ienaidniekus un izkārnās uz latviskām partijām?

  0
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: