Latvijā katru dienu mirst 100 cilvēku – vai gribam vairāk? 5

Komentāri (5)

Ugis Gruntmanis 24.03.2020. 01.26

Pilnībā nepiekrītu. Ambulatorās iestādēs nav aizsarg tērpu, nezinam kurš ir slims ar COVID un kurš nav. Ambulatorām iestādēm jānodrošina attālināta pieeja, un tikai retos gadījumos, kad šīs attālinātās vizītes laika, konstatē ka pacientam jāgriežas pie ārstsa, jo situācija ir nopietna, tad uzņemšanas nodālās jābūt skaidram šo pacientu triāžam. šī ir bijusī ministre kura izķērnāja E veselības naudu, gribēja trūcīgie lai nedabū veselības aprūpi, un kad teicu ka gribu turpināt par brīvu strādāt pie rezidentūras likuma ievērošanas monitorēšanas, teica ka nekas tāds nav vajadzīgs. Ambulatorās iestādes ir aizvērtas neskaitāmās valstīs šobrīd, ārste nesaprot,ka kā teica Uga Dumpis šis ir karşı un es tam pilnibā piekrītu.

+5
-2
Atbildēt

2

  Dita Jonīte > Ugis Gruntmanis 24.03.2020. 07.45

  Paldies, Uģi, par viedokli jeb komentāru! Esmu cilvēks-parastais un pat man Circenes viedoklis izklausījās pēc panikas celšanas un valdības kritizēšanas, izliekoties, ka turpinās normāla dzīve. Saprotu, ka vārda brīvība joprojām nav atcelta, bet mani satrauc, ka avotā (t.i. žurnālā IR), kuram uzticos, lasāms šāds raksts.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Ugis Gruntmanis 24.03.2020. 11.28

  Negribu piekrist.

  Amorālas un bezatbildīgas ir abas ministres – tag. Viņķele un eks- Circene. Nepiesaukšu FB lasītos izmisuma stāstus. Lūk, konkrēts piemērs no man tuviem cilvēkiem- vīrietim ir astma, ir sirds operācija ar mākslīgo – metāla svārstu. Bet uz darbu viņam jāiet katru dienu. Es ieteicu piezvanīt ĢĀ un izrunāt situāciju, bet viņš saka, ka ārste šo izrājusi, ka receptes taču viņam izrakstītas un pārējais esot paša ziņā. Darbu zaudēt baidās, bet attālināti to veikt nav iespējams.

  Ja nu mans rads tāds viens būtu. Labi. Lai.
  Bet tādi taču ir tūkstošiem.

  Ministre viņķele bieži atsaucas uz citām valstīm, bet – cik tad tās citas valstis ir mums līdzīgas. Viena Rumānija, otra Bulgārija.

  Ministrei jāspēj ne tikai nostrostēt deputātu kaimiņu, bet mums – sabiedrībai paskaidrot – kā dzīvosim un kā izdzīvosim?
  E – veselība taču nedarbojas. Partijas biedrs pavļuts tik berzē rokas , ka nu varēs saimniekot uz nebēdu, bet ko darīs, lai nepieļautu sociālo katastrofu – par to tikai tukšas viņķeles pļāpas

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Sskaisle > Sskaisle 24.03.2020. 11.30

  Starp citu, 8303 viņu ” pasūtīja.” Lai neceļot paniku.

  Viņa bažas par savu dzīvību ir panikas celšana? Tiešām?

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Kamielis 23.03.2020. 09.32

Tā viš i

+2
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: