Kā pārvarēt “Covid-19” krīzi 8

Komentāri (8)

Inese Bikova 31.03.2020. 23.36

Un kā ir ar tiem, kam šobrīd jāiziet darbā no dekrēta, bet nav kur, jo darbavieta aizvērta uz krīzes laiku?

0
0
Atbildēt

0

J.šveiks 29.03.2020. 22.23

vairāk seksa , nevis te kautko skaidrot par to par ko nav nekādas sajēgas

0
0
Atbildēt

0

peteris la 27.03.2020. 19.32

26.03.2020. 18:51 nosūtīju Valdībai un Veselības ministrijai priekšlikumu cīņai pret Covid-19.

Labdien!

Priekšlikums kardinālai cīņai pret Covid-19

Vispirms priekšstatam – medicīnas iestāde, kas indivīdam konstatē saslimšanu, nostiprina uz viņa rokas vai kājas slēgtu mazjaudas raidītāju, kas dod nepārtrauktu radiosirēnsignālu, ko var uztvert ar šī signāla uztvērēju, ko citi indivīdi var iegādāties, lai netuvotos šim izstarotājam vai lai policija viegli varētu tādu “izstarotāju” izolēt.

Ko darīt? Valdībai nekavējoties pasūtīt šo elektronikas ierīču patentēšanu un ražošanu lielos apmēros, lai to pietiktu gan pielietošanai medicīnas iestādēs, gan sabiedrības pieejai . Valdībai tikpat nekavējoties pieņemt tiesību aktus, ar ko noteikt kārtību, kādā šīs ierīces ieviešamas un kāda noteikta atbildība par šīs kārtības pārkāpšanu.

Lietderība. Kardināli nepieciešama, lai likvidētu vīrusu izplatību.

Ieteikums valdībai. Šo ierosmi īstenot ar atbildību visīsākā laikā par jelkādiem izdevumiem.

Piebilde. Man nav informācijas par to, vai kas tamlīdzīgs jau tiek vai netiek kaut kur darīts.

Pēteris Lazda, [email protected]

2020.gada 26.martā

Papildinu: 2020.gada 27.martā saņemta atbilde no MK ar standarta atbildi, ka priekšlikums ir izvērtēts un pieņemts zināšanai. No Veselības ministrijas atbilde nav saņemta. Var secināt, ka valsts amatpersonas neveic visus iespējamos pasākumus cīņai pret vīrusu sērgu. Man kā vecam cilvēkam (riska grupa) ir lielas bažas, ka valsts vadības kavēšanās pakļauj mūs draudošām briesmām.

IZDARU ŠO IERAKSTU VĒSTUREI, KAD DAUDZI NO MUMS VAIRS NEBŪS , UN KAD NĀKS ATZIŅA, KA LATVIJAS VALSTS VARĒJA MŪS PASARGĀT, BET NEDARĪJA VISU, KO VARĒJA

0
0
Atbildēt

0

lindab456 22.03.2020. 10.36

Šis ir pārbaudījums liberāļu valdībai, VM.
Kas pārsteidz – ka nozares, uzņēmumi, kas līdz šim ir visvairāk pelnījuši, nevis meklē iespēju, kā krīzes situācijā palīdzēt valstij, bet pieprasa garantētu ieņēmumu status quo. Nav dzirdams par labdarības akcijām un ziedojumiem baznīcai.

+1
-1
Atbildēt

2

  lindab456 > lindab456 22.03.2020. 18.45

  Tai pat laikā kultūras joma solidarizējas atverot filmu, teātra izrāžu arhīvus, LNO izrādes, koncertus, grāmatu lasījumus tiešsaistē, kas palīdz noturēt t. sk. psiholoģisko temperatūru.
  Uzsākta unikāla akcija – pūļa finansēšanas kampaņa Padures muižas renovācijai.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  QAnon > lindab456 23.03.2020. 10.58

  Ņirgājies? Kur Tu redzi liberāļus? Liberāla valdība minimāli iejaucas uzņēmējdarbībā, šitiem visu vajag saregulēt. Mums ir vairāk VID darbinieku, kā Igaunijā, bet mazāki nodokļu ieņēmumi, jo mūsu valdošo kremļjaģu radiem, padomniekiem, ziedotājiem, teņisa un zoles partņeriem un ziliem draudziņiem, vajadzīgas ierēdņu siles. Liberāļi bija Reigans, Tečere un Kols, kuru laikā viņu valstis piedzīvoja strauju izaugsmi, liberāla ir Trampa administrācija, kurai pateicoties Putina melnās makakas, Obamas, izdzītā ražošana tagad repatriējas. Liberālisms ir lietas un parādības saukt īstos vārdos, bet ne organismu ar īpaši īpašām vajadzībām privilēģija padarīt jauniešus par sev līdzīgiem kropļiem.
  Liberasti un liberāļi ir antipodi.
  Baidos, ka atbalstu saņems valsts pasūtījumu monopolisti, kuri, pateicoties saviem stipendiātiem izsūc no valsts pēdējās sulas, iespējams pie tā tiks čekas ziņotājs (tieši tāpēc), Ķirsons, kurš jau reiz iemanījās no valsts saņemt 2,5 miljonu latu kredīta garantijas, kuras, jādomā, vēl nav nokārtojis.

  +1
  0
  Atbildēt

  1

  lindab456 > altinyildiz 24.03.2020. 08.16

  Tas, kas Jūs aizskar, esat drosmīgs atzīt, pamatā, tomēr, ir mūsu nepārvarētās pagātnes mantojums, kas velkas līdzi un, vairāk vai mazāk, bet ietekmē visus, neatkarīgi no politiskās izvēles un tautības. Satversmē noteiktās pamattiesības – ikviena tiesības uz taisnīgu tiesu, privātīpašuma neaizskaramība – tas šodien ir diskutējams jautājums. Ja esat pēdējās dekādēs mēģinājis aizstāvēt savas tiesības tiesas ceļā, Jums tas nav jāskaidro. Vēl retorisks jautājums – kā var būt situācija, kad valsts apgrūtina atsevišķu īpašumu grupu, bet atvieglojumus pretī neparedz? Tā ir noticis ar denacionalizētajiem īpašumiem.
  Bet runājot par jautājumu, kas šobrīd ir galvenais, vīrusa apkarošanas pasākumi ASV, cik zinu, norit ar daudz stingrākiem ierobežojumiem un arī atbalstu.

  0
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 19.03.2020. 17.22

Vai tiešām uzņēmējiem būtu jāatgādina par valdības pienākumu rūpēties par slimajiem un vecajiem?

Vai tas tiek darīts un ja jā, tad kā? Neko neesmu dzirdējusi, ka kādi pasākumi tiktu gatavoti tieši vismazāk aizssrgātai sabiedrībai.

+3
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: