Mirusi Saeimas deputāte un bijusī KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe 2

Komentāri (2)

Finegans 05.04.2020. 17.56

Tik jauna sieviete vēl! Jurim vajadzētu paskatīties, vai kāds “labvēlis”nav piebēris kaut ko pie tējas? Žēl, ka aizgāja pāragri. Līdzjūtība radiniekiem.

0
0
Atbildēt

0

altinyildiz 18.03.2020. 18.01

Šodien Jūrmalā, Bulduru slimnīcā daudziem negaidīti ir mirusi bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietniece, 13. Saeimas deputāte Juta Strīķe (dzimusi kā Anna Potapova).

Kā liecina Pietiek rīcībā esošā informācija, patiesībā Strīķe jau labu laiku ir slimojusi, taču tas, ka šī slimošana varētu beigties tik strauji, ir bijis negaidīti pat tuviniekiem, un arī viņa pati nav zinājusi par savu patieso veselības stāvokli.
Katrā gadījumā tam neesot nekāda tieša sakara ar koronvīrusa epidēmiju: pavisam nesen viņai Bulduru slimnīcā atklāta onkoloģiska saslimšana jau pēdējā stadijā.
Strīķe mirusi 49 gadu vecumā, – viņa Maskavā dzimusi 1970. gada 18. jūlijā. Jautājums par to, kādu iemeslu dēļ viņa slēpa savu patieso vārdu – Anna, tā arī nekad nav atbildēts.
Lai gan Strīķe publiski ir bieži kritizēta gan par savām metodēm, strādājot KNAB, gan par vēlamā uzdošanu par esošo, gan par sliktiem izmeklēšanas rezultātiem, viņas vārds atšķirībā no viņas kolēģa un partijas biedra Jura Juraša vārds nekad nav ticis saistīts ar uzņēmumu “jumtošanu”, tirgošanos ar ietekmi un līdzīgām darbībām. /www.pietiek.com/

0
0
Atbildēt

0