«Tu esi, bļ*ģ, kristāltīrs cilvēks» 3

Komentāri (3)

Andris Vītols 20.03.2020. 04.38

Tā tie partiju saimnieki vāca naudu gan sev, gan ”partijai”……. Savāca naudu…. nopirka vēlēšanas ….. un palika pie varas, lai tāpat …. pa apli turpinātu.
Un ko dara GUDRĀ TAUTA ? …. Vairākums sauc, ka partijas nav no vēlētāju naudas jāfinansē, lai paliek kā ir, lai tie sponsori maksā !!!
…….. UN ”SPONSORI MAKSĀ” – no SLIMNĪCAS naudas, no TILTU naudas, no RĪĢAS SATIKSMES naudas. Kas maksā, tas pasūta….. muziku, likumus…, iepirkumus un vajadzīgo prokuroru….tiesnesi… Pēc tam GUDRĀ TAUTA sauc – ārprāc, nevienu ”neiesēdināja…. !!!
Praktiski jau VĒLĒTĀJI MAKSĀ, bet politiku PASŪTA CITI.
Pašiem jāmaksā partijām TIEŠI, tad varēs ietekmēt politiku …. savās interesēs…, nevis to neģēļu interesēs, kurus TE NORĀDĪJA….
Andris Vītols

+2
0
Atbildēt

0

J.šveiks 19.03.2020. 09.38

nu un tālāk , ko dod šis raksts , tas jau tā tautai bija zināms ka totāli apzog valsti un kuri tie ir , bet nav jau pierādījumu . Pie mūsu nopirktajiem likumsargiem vispār nav vērts griezties. Te jau smaržo līdzības ar Magņicka atlājumiem. Tas ir skaidrs cietumā neviens nesēdēs, kautgan tiem tur sen bija jāsapūst, ar lembi priekšgalā , bet redz ,tiesā un meklē gadu desmitiem ,a rezultāta ta nav.

+3
0
Atbildēt

0

Jānis Dzenis 19.03.2020. 09.32

Ko lai te komentē… ”ahuj*no, bļ*ģ!”

+3
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: