#Kopā, bet ne kontaktā 4

Komentāri (4)

Sskaisle 17.03.2020. 08.25

Starp citu – secinu, cik maza, lai neteiktu nekāda autoritāte ir baznīcai.

Vispār – padomājiet – mums nav tādu cilvēku, kuros mēs ieklausītos. Ne vanags, ne stankevičs, pat ne puzes svētais nespēj sabiedrībai dot vārda spēku.

No politiķiem es paļaujos uz vienu pašu Kariņu. Ne viņa sirdsapziņu, bet viņa veselo saprātu.

Šai IR numurā ir recenzija par Tukšo Ziedu. Un pag. ned. Privātajā ir bildes kā pēc čekistu cietām tradīcijām čekistainais sabiedrības zieds par velti ierodas uz pirmizrādi. Bagātie latvieši nabaga vecprezidentiem uzsauc bezmaksas biļetes.

Nu labi – to es saprotu – čekisms ir dzīvs, bet – varbūt saņemšos un uzrakstīšu lūgumu saeimai , lai vecprezidentam bērziņam tomēr atņem mūža pensiju un jebkādas privilēģijas.
Tas ir nenormāli kādā bandītu, prastu bandītu un čekistu stilā viņš runā ar sabiedrību.
Mums ir tiesības zināt, kas tā ir par dāmu , ar ko viņš ieradies uz bezmaksas izrādi.

Visi mūsu tautā nav bijuši grābēji, kampēji un meļi un krāpnieki, tas nenozīmē, ka pret mums jāizturas ar tādu naidu un necieņu.

Kad tos bērziņa naida plūdus lasīju, uzreiz salīdzināju ar vācu vecprezidenta fon Veiczekera runām. Nu jau mirušais , bet tautā cienītais.

Ko no mums nabagiem var gribēt , ja mums prezidenti tādi nožēlojami – pat nezinu kā teikt – čekas atraugas bijuši ….. baigi skumji par to ….

Es nolēmu, ka protestā pret šo čekistu varas izpausmi uz NT neiešu. Lai čekistu bezdeļus elpo citi.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.03.2020. 08.11

Ļoti salīdzinu mūsu un vāciešu publisko telpu.
Skatos vācu tv – zdf, piemēram

Un saprotu, cik mēs esam postsovjetiski, russiski….

Nu labi, kā ir , tā jādzīvo. Laiks iztīrīt putekļus un padomāt. Novērtēt, kas bijis un būt gatavai tam, kas nāks

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.03.2020. 08.07

Darbā parakstījām rīkojumu, ka esam informēti, ka krīzes dēļ pēc mēneša mūs var atlaist no darba. Man iekrāta ir tikai zārka nauda – pusotrs tūkstotis.

Pie mammas negribu braukt, jo varu ko sliktu viņai aizvest. Kūkoju un baidos.

Lasu kā Attīstībai / Par – pavļuts – šķēles cilvēku piesaistījis Aizsardzības budžeta izsaimniekošanai, kā JKP grib izpatikt bagātākajiem un vieglprātīgākajiem – tiem, kuri ceļoja. Valstij esot jāapmaksā viņu ceļošanas izdevumi.

Bet Petraviča guļ uz jahtas , pozē puskaila , sapņo par pielūdzēju sajūsmu un neliekas ne zinis, ka esam nabadzīgākā ES valsts, kurā būtu īpaši jādomā par veco un slimo pasargāšanu…

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 17.03.2020. 08.01

Nezinu gan.
Patiesībā ir tik grūti kaut ko saprast.

No vienas puses valsts rīkojas, politiķi skaidro savus lēmumus un mums ir ļoti mazs inficēto skaits. No otras puses – visu laiku ir tāda neticība un nedrošība.

Ja nu tas slimo skaits ir tik mazs tikai tāpēc, ka vienkārši slimie netiek uzskaitīti?

Kad es pāris reizes ieklepojos – sastingstu bailēs. Roku āda man ir sasprēgājusi un naktīs rādās visādi murgi par covid 19

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: