Podkāsts nr.21: Cīņa pret vīrusu saasinās; brien caur novadu reformas dubļiem; kāda ir Burova nākotne? 2

Komentāri (2)

Sskaisle 13.03.2020. 15.13

Kārtējo reizi pārliecinos, ka viņķele ir ne tikai nulle kā ministre, bet vispār – ar mīnusa zīmi.

Ja levits sauca , ka esot jābūt atbildīgiem, tad variantu jau nav – tāda ministre pat veselu kuģi nogremdēs , kur nu vēl nāciju nobendēs – tas tāds nieks darot un nedarot vien sanāks – pamatoju viedoli –
nr1- ļoti laba ideja, loti labi, ka ir telefona numurs – 113 , kur zvanīt nepieciešamības gadījumā. Bet- vienlaicīgi – visos zinu raidījumos kopš vakardienas dzirdu – lūdzu nezvaniet uz šo numuru, lai iegūtu informāciju. Nu paga – nu kas atkal tas ir ?!!! Kur tad man iegūt informāciju?
Merkele saka, ka no vīrusa var glābt veselais saprāts un solidaritāte – ne mums veselais saprāts, ne solidāritāte. Nu tad ierīkojiet otru numuru 114 – kur var iegūt tikai informāciju.
Tā ir problēma?

nr 2- lūk, tv 24 skatītāja uzdod jautājumu – cik ir plaušu vēdināmās sistēmas, kas būtu pieejamas nepieciešamības gadījumā – nu infektoloģijas centrā ir 6 , cik citur – nezinu – nu paga – atkal – aļo – tovarišči – to sauc par ministri krīzes situācijā?

nr 3 – ltv1 žurnāliste vakar uzdod jautājumu – ko valsts darīs ar tiem, kuri neievēros epidēmijas likumu – ministre atbild – valsts neko nevar darīt, jo mēs esam demokrātija, un viss ir katra paša atbildība . Nu paga – kas tā par atbildi – kāda jēga vispār jebkādiem vaslst s veiktiem izsludinātiem pasākumiem – ja valsts nespēj nodrošināt to izpildi – nu
cilvēki mīļie – nu kam mums tāda ministre ?

– toties plaši smaidot paziņot, ka lūk tās valstis, kuras nestāsta patiesību ar covid 19 izpaltību būtībā esot noziedznieces pret cilvēci – nu čekistaini gājieni – nu citādi tos es nosauktu nespēju – ar savie tiešajiem pienākumiem ministre nespēj tikt galā – cik Kariņš p- pavelk – tik ir , bet lūk – jau tiesāt pasauli un nedemokrātiju ministrei ir enerģija un laika vairāk kā Baltijas jūrai ūdens

Ja A/PAR grib palikt valdībā – tad tomēr ir jādomā un jālemj par ministres nomaiņu – mums nevajag daiļmēlīti

Jau erotikas princeses petravičes dēļ cieš tauta, bet te runa nav tikai par ciešanām. bet par nāves draudiem

0
-1
Atbildēt

0

Sskaisle 13.03.2020. 14.47

Es ļoti labi apzinos, ka es pārspīlētā veidā redzu visā negatīvo. Tas ir slikti, jā, piekrītu, bet – nu jūsu – IR komandas pozitīvisms, galu galā arī ir slikts. Jo tā nekritiskā pasaules uztvere – vai labi – būšu konkrēta -kā valsts reaģē uz covid-19 izplatību – tas ir vēl sliktāk kā mana melnā žults.
Pamatoju savu viedokli –
piemēram , paskaidrojiet man , pastāstiet – kāda liela jēga visiem šiem it kā aizsardzības pasakumiem , ja valstī mierīgi var iebraukt un pa RĪGU staigāt aziātu tūristu grupas. Nu es neprotu atšķirt, kurā brīdī runa ir par ķīniešiem , kurā – par korejiešiem. Dažreiz šķiet, ka spēju noteikt, kuri ir japāņi – bet nu tomēr.
Lūk, katru dienu dzirdu – tūrismā ir 90% samazinājies apgrozījums, ka valsts palīdzēs nozarei. Nu ļoti labi – izcili. Bet tad kā iznāk – valsts maksās tūrisma firmu īpašniekiem , bet tie turpinās vest iekšā Āzijas tūristus lai pelnītu?
Es iepērkos rimčikā – ja rindā priekšā stāv ārzemnieks – es varu tajā rindā nestāties, bet ja man aizmugurē nostājas draugi ķīnieši ? Pēc veikala es dezinfecēju rokas. Bet kā ar pirkumiem, ar somu , ar apģērbiem?
TV ziņās saka – ik pa 3 – 4 stundām veicot dezinfekciju. Vai tas glābs no situācjas?
Vai valstij tiešām nevajadzētu šeit tomēr iejaukties un izvērtēt riskus un ieguvumus?

Ieklausieties , ko saka krīzes situācijas vadītāji – ka valsts apmaksātās pārbaudes veiks tikai tiem, kuriem ir pamats – t.i. – atbraukuši no inficētajām ārzemēm un ir simptomi.
Ja Rīgā rimčikā – jo kaut ko jau nopirkt tomēr vajag – kaut kas ir saķerts un sākas problēmas, tad iznāk , ka uz apmaksātu izmeklējumu nav , ko cerēt, bet kā rakstas as pats – kas jauns.lv – mediķi pasūta māju tālāk un liek aizvērties.

Tas ir normāli? Es domāju, ka kaut kas ļoti būtisks šai situācijā ir palaists garām.

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: