Bērnu adopcijas procesa sakārtošana ir valsts goda jautājums 2

Komentāri (2)

Sskaisle 10.03.2020. 10.34

petraviča protams, vairs nepārsteidz tomēr apliecina Māra Rukas teikto, ka valdība smird pēc prieka mājas gaisa –

es saprotu , ka ruka lamā valsti, es lamāju – un loti pamatoti valsti, bet ja labklājības ministre bļedj – izmanto šo valsti desmit dažādos veidos un pēc tam vel publiski paziņo, ka tā nav spējīga tik daudz, kā pati parūpēties par saviem bāreņiem – tad par ko vispār ir runa

valdības + saeimas deputāte petraviča nodrošināta uz to smalkāko, kamēr bāreņu vienīgās izredzes – tikt iztirgotiem uz ārzemēm – būtu kaunējusies muti vaļā vērt !

ja maksātu nodokļus godīgi, tad būtu nauda bāreņiem !

un lai mani vai Ruku Māri kāds pamēģina kaunināt –
par kādiem valsts goda jautājumiem autorīte te sapņo un lej cukurūdeni !

+3
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.03.2020. 10.28

Tas, ka nav iespējams uzzināt vai uz ārzemēm adopcijā nodotie bērni vispār vēl ir dzīvi, vai jau desās vai seksa industrijā nodoti – tas ir būtībā valsts organizēts cilvēku tirdzniecības bizness.
Savulaik bija tā, ka adopcijai paredzētajiem bērniem kā tādiem lopiem mainīja vārdus, uzvārdus, personu kodus – nezinu, vai tas vēl ir spēkā.

Vēl – skaidrs, ka bāreņiem nav lobiju – nu kuru interesē nabagi – nevienu, bet toties lobijs ir visām bērnu tirdzniecībā ieinteresētajām pusēm – cik pelna starpniecības uzņēmumi? UZRAKSTIET – žurnālisti – palūdziet atbalstu demogrāfijai paredzēto miljonu saņēmējiem NA – lai viņi sniedz finansiālu atbalstu plašāka informatīvā materiāla sagatavošanai – kas un cik pelna ar bāreņu tirdzniecību Latvijā un kāds ir uz ārzemēm adoptēto bērnu liktenis. Sniedziet pilnvērtīgu informāciju , tad nebūs nepatiesu ziņu izpaltīšana.

+3
-1
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: