Par Māra Ruka grāmatām jeb Kā darbojas dezinformācija 30

Komentāri (30)

Imants Vingolds 24.03.2020. 15.05

Tā kā biju klāt un kājās stāvot ar applausiem sveicu Lidiju Doroņinu, tad droši varu apgalvot, ka 2019. gada 18. novembrī viņa saņēma Viestura ordeņa Lielkrusta komandiera regālijas!

0
0
Atbildēt

0

Ieva Ganina 11.03.2020. 10.58

Pazinu Māra Ruka vecmāmiņu Martu Ruku. Bija viens kārtīgs un godīgs cilvēks. Izsūtīta uz Sibiriju 1949.gadā. Nu mazdēls apspļauda un zaimo savas krietnās vecmāmiņas piemiņu. Māra vecvecāki ļoti cieta no sarkanā terora, bet mazdēls tagad apspļauda visu, kas ir svēts jebkuram sarkanā terora pretiniekam. Nokaunies,Māri, tā pelnīt naudu, labāk brauc uz Grundzāli un palīdzi brālim apsaimniekot atgūtos īpašumus

+3
0
Atbildēt

0

Aigars Cinis 11.03.2020. 02.19

“Viņi norāda uz grāmatu saturu un būtisko vēstījumu – Latvija ir neizdevusies valsts, viss te ir slikti, kas ļoti sakrīt ar Krievijas hibrīdkarā pret Latviju vērstajiem nepatiesajiem apgalvojumiem.”

Kā lai neatcerās krievus: \ne semja bez uroda — nepaveicās korporācijai… 🙁

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 10.03.2020. 14.11

valsts ir izpārdota – mēs – pārdoti verdzībā – bet redz – esot patrioti …

es gan nevienu ruka grāmatu neesmu lasījusi un lasīt neplānoju, jo tās nejēdzibas tāpat ikdienā redzamas –

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/vecrigas-sirdi-pirms-viesnicas-buvniecibas-mekle-arheologiskas-vertibas.a351173/

iniciatīva sabiedrības izveidei nāca no Ernesta Berņa, ilggadējā ABLV bankas vadītāja un līdzīpašnieka, kurš vēlējās radīt kompāniju ar filozofiju attīstīt ilgtspējīgus biznesa projektus un investēt ilgtermiņā. “Atšķirībā no investīciju fondiem, kuriem ir noteikts darbības termiņš un arī investīciju stratēģija pakļauta noteiktam termiņam, mēs vērtējam nozari kopumā un esam gatavi investēt ilgtermiņā. Ja mums šī nozare šķiet pievilcīga, mēs attīstīsim konkrēto ideju, projektu un uzņēmumu. Mūsu mērķis nav ātra peļņa divu trīs gadu laikā, bet gan ilgstoša sadarbība ar jēgpilniem un dzīvotspējīgiem projektiem,” stāsta Māris Kannenieks, AmberStone Group valdes priekšsēdētājs.

+3
-1
Atbildēt

0

Mantrausis 10.03.2020. 13.32

Vilis Vītols uzsver kādu demokrātijas blakusparādību: ar paškritikas trūkumu pārpilnu brīvo cilvēku. Piemēram, ja valstī darbotos sistēma, ka nepamatotam vai nezinošam kādas nozares pulgotājam gads būtu tajā jānostrādā, medicīnā, izglītībā un mežā būtu darbinieku pārpilnība. Domāju, ka sīki, personiski vai savtīgi aizvainojumi sabiedrībā nav izskaužami, bet pie mums tie pamazām sāk tapt par politikas noteicējiem. Vai arī zināšanas “es redzēju” līmenī vien…

+2
0
Atbildēt

0

Matīsu Mārtiņš 09.03.2020. 22.48

Nu, ko var sagaidīt no “cilvēka”, kurš tiesājās ar savu Mammu par tiesībām uz garāžu… Garāžu!

+5
0
Atbildēt

0

Sskaisle 09.03.2020. 17.20

nu redz – kāda valsts esam – kā teica ruks – priekamājas līmenis –

https://www.apollo.lv/6917529/vairaki-ieredni-par-darbu-misanes-lieta-sanemusi-pravas-piemaksas?fbclid=IwAR229RawVlIRmxlD26poDnoKi9P7XnJHVff_vHXrs4kfU0t7mvjTK6-IJ_k

Vēl pirms Misāne bija atstājusi cietumu Kopenhāgenā, Ārlietu ministrija (ĀM) vēstniecības darbiniekus Dānijā un vēl vairākus ārlietu resora darbiniekus apbalvoja ar Atzinības rakstu par pašaizliedzīgu un augsti profesionālu darbu, aizstāvot Dānijā apcietinātās Latvijas valstspiederīgās Kristīnes Misānes tiesības un intereses. Par nopelniem piešķirtas arī prēmijas.

+1
-3
Atbildēt

0

altinyildiz 09.03.2020. 14.52

Pēc krievu zvērībām Latvijā 1905. gadā un par asiņainā WWI rīkošanu, latviešu strēlniekiem vajadzēja izgriezt arī visus krievu un žīdu bandu barvežus, bet tupo bidlomasu sadzīt lāğeros, celt gaišo nâkotni. Tad cilvēce nebūtu piedzīvojusi drausmīgo Staļina – Rùzvelta imperiālistisko WWII.

0
-1
Atbildēt

2

  Sskaisle > altinyildiz 09.03.2020. 15.05

  kā tur ir ar to NA – pastāsti mums

  https://sejas.tvnet.lv/6916347/jurgis-liepnieks-atklaj-kuram-rigas-mera-kandidatam-vinaprat-vajadzetu-iznakt-no-skapja

  Publicists, rakstnieks, politologs, sabiedrisko attiecību speciālists, uzņēmējs Jurģis Liepnieks, viesojoties mūziķa Jāna Krīvēna raidījumā “Pāļa bazars”, pie šotu glāzītēm pastāstīja, ka uzskata – Eināram Cilinskim vajadzētu iznākt no skapja.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > altinyildiz 10.03.2020. 09.18

  Что за новые повороты истории? Уже появились зверства 1905 года? Если зверства красных стрелков по усмирению бунтов крестьян задокументированы, то ни о каких зверствах 1905 года ничего не известно
  Или это просто очередная попытка оправдать собственных преступников? Бревно в своем глазу не жмет?

  0
  -1
  Atbildēt

  1

  Imants Vingolds > kolpants 24.03.2020. 15.17

  Atceries vēlākā maršala M. Tuhačevska gāzes uzbrukumus Rjazaņas zemniekiem! Protams, ka pret brīvību un normālu dzīvi gribošiem latviešiem pēc 1905. gada revolūcijas notika neģēlīgas krievu kazaku zvērības vietējo baronu vadībā! Decembra beigās un 1906. gada pirmajos mēnešos nāves sods tika izpildīts 1170 cilvēkiem, spīdzināšanās cietušo un sakropļoto skaits nav zināms. Tas ir tikai pirmajos mēnešos!

  0
  0
  Atbildēt

  0

altinyildiz 09.03.2020. 12.09

Autoram.
Šaubos, vai mecenātisms piešķir tiesības izkārnīties uz mūsu tautas dēliem, krievu fašistisko vēstures viltotāju un starptautiskās teroristu organizācijas, Vīzentāla centra, upuriem. N.B. Arāja kungs neiebruka svešā valstī un viss, ko viņš darīja, ja darīja, bija krievu un cionistu “Baigā gada” zvērību sekas. Iesaku iepazīties ar avotiem, vai parunāt ar cilvēkiem, kuri to piedzīvoja, vai kuru vecāki to piedzīvoja. Ja nebūtu divu drausmīgāko briesmoņu, fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, slepenais pakts, kā rezultā ASV investēja karā miljardus, industrializēja Absolūto Ļaunumu, līdz zobiem apbruņoja Staļinu, krievi joprojām lietotu koka arklus, jeb, visdrīzākais tie būtu salīduši atpakaļ alās, sakāpuši kokos un drausmīgā kara nebūtu. Kalēja kungs kaltu arklus, bet Arāja kungs artu latviešu zemi.
Kas attiecas uz VVF, par spīti tai čekas viķirānei (kļička Klukste) kura dāvināja Abreni ienaidniekam, lēca kazačoku mūsu tautas kapraču, WWWII noziedznieku, šabašā 9. maijā Sarkanā laukumā, uzaicināja un bučoja roku čekas ğenerālim, krievu sānistu sektas virspriesterim, Ridigeram, izgāza naidu uz mūsu varoņiem, leğionāriem, izjauca Valodas likumu, fanātiski sargāja čekas maisus, pēc savu čekas saimnieku rīkojuma pieteicās vajāt mūsu sirmo veterānu, Kalēja kungu, lai kur viņš arī nebūtu un lai kāds arī nebūtu viņa veselības stāvoklis, pasludināja sava defektīvā Kārlīša zilo draudziņu, čekas mūdzi, Šļeseru par “Balto lapu”, utt, mēs, tāpat, kā Igaunija un Lietuva, tikām uzņemti NATO.
Cik atceros, Doroņinas Lasmanes kundze atteicās pieņemt ordeni no čekistu rokām.

0
-4
Atbildēt

2

  kolpants > altinyildiz 09.03.2020. 13.46

  Arāja kungs neiebruka svešā valstī un viss, ko viņš darīja, ja darīja, bija krievu un cionistu “Baigā gada” zvērību sekas

  С таким успехом можно оправдать и преступления 1940 года, как ответ на зверства латышских стрелков после революции по подавлению восстаний крестьян в России.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > altinyildiz 09.03.2020. 14.50

  Baigais gads patiešām bija okupantu asinsdzīres, tomēr tā gada nzoiegumi nekādi nav attaisnojums noziegumiem , kurus paveica arāja šāvēju komanda. Tikai kremļa kurmis var arāju nosaukt par kungu un viņa rīcību kaut jel kā attaisnot –

  Kas attiecas uz VVF – atgādinu, ka tieši NA bija un ir viņas kaislīgākie draugi, ka tieši NA ir visādi likusi šķēršļus vēstures izpētei un kultūras uzplaukumam – nu labi – ko man te uzskatīt lietas, kuras pats labi zini

  0
  0
  Atbildēt

  0

Atis Priedītis 09.03.2020. 10.29

Nevajag no vannītes kopā ar ūdeni izliet arī bērnu. Mūsu lielo masu mediju informatīvā telpa ir pārpilna ar meliem, pie tam bez kaut kādas iespējas paust pretējo viedokli. To publicēt var tikai kā rakstu komentārus. Un vieni no lielākajiem meliem ir par VDK veiktajām cilvēku vajāšanām, it sevišķi pēc 1986.gada. Māra Zālīte pateica, ka vajāšanu nav bijis un visi masu mediji pat nemēģina noskaidrot patiesību. Vajāšanas bija un sekas tām – pašnāvības, nervu sabrukums vai bojā eja “nelaimes gadījumā”. Atcerēsimies kaut vai Klāvu Elsbergu un Juri Podnieku. Perfekts VDK specaģentu darbs un masu mediju meli par šiem notikumiem.

+6
-9
Atbildēt

1

  altinyildiz > Atis Priedītis 09.03.2020. 12.29

  Atcerēsimies Latvijas patriotu, Uldi Freimani, kura mīklaino nāvi neviens pat netaisījās izmeklēt. Viņu kremēja, lai noslēptu pēdas ugunī.

  +1
  -1
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 10.03.2020. 11.41

  Šobrīd lielajiem masu medijiem ir kategoriski aizliegts rakstīt par tiem cilvēkiem, kuri tika vajāti pēc 1986.gada. Un masu mediji šo aizliegumu arī paklausīgi pilda. Nav bijis NEVIENAS publikācijas par šiem cilvēkiem. Tikai par varonīgajiem un gudrajiem “stukačiem”.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Atis Priedītis 10.03.2020. 16.56

  Loģiski, ja pie varas visu laiku ir bijuši čekas projekti: LC DPsaimnieks, LPP, ZRP, Vienotība un arī tagad ir: JV, JKP un Par(OIK).

  0
  -2
  Atbildēt

  1

  Atis Priedītis > altinyildiz 10.03.2020. 17.31

  Šobrīd vismaz pastāv iespēja pašiem visu publicēt un atklāti izstāstīt par vajāšanām. Kaut vai aprakstot pašus vajāšanu faktus un neminot vajāšanās iesaistīto cilvēku vārdus. Pēc gadiem 20 viss tāpat taps skaidri zināms un tad arī cilvēkus pārņems šoks. Ir taču Viļa Lāča piemērs. Mums šādu “Viļu Lāču” ir daudz un pagaidām viņi turpina baudīt tautas mīlestību.

  +2
  -1
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Atis Priedītis 11.03.2020. 11.57

  Ko dod izstāstīt? Es nepaguris mēģinu latvietīšiem (atšķirīgi no latviešiem, kuri nežēloja savas dzīvības cīņā pret Absolūto Ļaunumu, vai kuri piemin savus varoņus) paskaidrot, kur palikuši desmitiem miljardi mūsu naudas, bet viņi ietiepīgi turpina balsot par tiem pašiem, kuri 30 gadus ir postījuši mūsu valsti. Labi, zemākie primāti neatceras senākos notikumus, bet OIK par kuru tikai aizpagājušā gadā visi kopā pārmaksājām 290 miljonus, visiem uz mēles, bet viņi tomēr atkal savēlēja OIK beneficiārus: Dombrovski, Pavļutu, Ašerādenu un Pūci.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Sskaisle 09.03.2020. 10.13

jaunajā Santā bija intervija ar māri gaili – nekā jaunu kungs nepastāstīja – bet beigās saka – neciešot tos, kuri gānot savu zemi – un te nu man būtu pamats pastrīdēties ar gaili – savu dzimto zemi jau neviens negāna, lamā un lādē valsti – un tos veiklos ”veiksminiekus” , kuri savus panākumus balstījuši nevis uz savu darbu un talantu, bet uz savu spēju dzīvot un iedzīvoties uz citu rēķina

par to ir lietas būtība – petraviča – kamēr saeima strādā – vaļājas pa jahtu – bet man 3x palielināta samaksa par elektrību un es vēl esmu padarīta par nodokļu
parādnieci šim mauku kantorim, kuru sauc par Latvijas valsti –

par ko vispār ir runa !!!!

Kariņš acis nemirkšķinot stāsta, ka valsts privātas intereses neapkalpo, vienlaicīgi – notur slepenu!!! – valdības sēdi , kā valsts izdevīgāk un drošāk apkalpos oligarhu šķēli, atlaidīs parādus miljonāriem utt. –

kaut kā okupācijas laikā visi šei varas meli bija ar citu kontekstu – okupanti, iebrucēji , čekisti , asinssuņi utt, bet tagad –

tādas pērles kā Jaunā Vienotība pieņem ķuzi – par galveno korupcijas apkarotāju – kamēr bija amatā un varēja karot – tikmēr ķuzis vaļājās pa bandītu viesnīcām – nu amats zaudēts – nu tagad karos – maucība , protams , ruks ar saviem brēcieniem – pat ja izdomātiem, patiesības šausmīgumu pārspēt nevar

+1
-6
Atbildēt

0

Sskaisle 09.03.2020. 10.03

Par AIZSARDZĪBAS AKADĒMIJU neko nezinu, bet šitam es piekrītu par 101 %

-“Pāris piemēru, ko Ruks saka par savu valsti: Latvija ir cietumu republika, Ziemeļzemes banānu republika. Saeima un Ministru kabinets ir enerģētiski vampīri, vidē ap Saeimu, valdību, ierēdniecību… jūtama “prieka mājas morāle”. Ministru kabinets ir ekonomisko slepkavu Latvijas filiāle, bezjūtīgi miesnieki.”

Vītol – oik miljonāri uz kā rēķina pelna ? Uz godīga un veiksmīga biznesa rēķina? Nu ko jūs – bandīti , bļedj!
Medicīnai – cik miljardi iedalīti un kas tos saņem?

Cik partijas miljonus iedalīja sev un cik pētniecikajai žurnālistikai?

Vai variet iedomāties, ka ,piemēŗam, BBC apkalpotu tikai vienas – partijas intereses, kā Latvijā sabiedriskie mediji apkalpo tikai NA intereses?

Nu labi tagad Levits aizsteidzās palīgā sorosam un kremlim par savu padomnieci ieceļot ēlerti, kura savu uzdevumu ir godam izpildījusi – tas ir ielikusi jaunajā mediju likumā sprunguli gan sorosa, gan kremļa interešu aizstāvībai

nu labi – savu viedokli pateicu – pietiek – ja ruks pārspīlē un pakalpo kāda interesēm, tad tieši tas pats , lai neteiktu vēl vairāk – attiecas arī uz jums vītola kungs un neticu jums ne par puserocentu vairāk kā rukam

0
-7
Atbildēt

0

Sskaisle 09.03.2020. 09.56

“Jaunā Latvijas Nacionālā bibliotēka ir pelēcīgumā iznirusi… tādas celtnes kļūst jo vampīriskākas. ”- diemžēl nav runa par pelēcīgumu,bet par netīrību – Gaismas pils – vienkārši pieejiet klāt dienas laikā un paši novērtējiet – Gaisma cauri putekļu un gružu slānim cauri vairs nespīd, nu nespīd – vai tā ir kļūda projektējot ēku, via tomēr nenormāli netīrā Rīgas gaisa sekas – nezinu,bet tā nu ir tiesa – Gaismas pils slīkst netīrībā.
Šorīt tilts neputēja, jo pa nakti bija mīnusos un salna atlaižot putekļus saslapināja , bet pagājušajā nedēļā tilts putēja kā Arābijas tuksnesis un Gaismas pils – kā mirāža

+2
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 09.03.2020. 09.51

“Pēc Eurostat datiem, Latvijas parāds ir 36% no IKP, bagātajai un konservatīvajai Vācijai – 62%, Grieķijai – 181%.” – un tagad vītola kungs – kas pieder Vācijai un kas pieder Latvijas valstij?

Kāds ir valsts varas potenciāls Vācijā un kāds Latvijā?
Variet iedomāties Vācijas budnestāga deputāti,kura sociālajos tīklos publicētu foto par atpūtu uz jahtas dienvidu jūrās, kamēr valsts parlamentam jārisina kā saka ”dzīvības un nāves ” problēmjautājumi?

Variet iedomāties, ka Vācijā par ministri būtu cilvēks, kas valstij nemaksā nodokļus?

NEZINU – nevaru salidzināt, bet nu pavisam droši zinu, ka jūs vītola kungs arī veikli manipulējiet ar informāciju

+2
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 09.03.2020. 09.45

”Pa kluso izcērt, pa tīro te visu. Ja nav izcirsti, tad pieauguši brikšņiem tie meži (patiesībā mežu šodien Latvijā ir vairāk nekā Ulmaņlaikos). ” – es nezinu, cik mežubija ulmaņlaikos.
Bet visu sestdienu, svētdienu braukāju pa Latviju un patiešām, LATVIJAS meži ir izcirsti. Tik izcirstu pliku Latvijas zemi nekad agrāk neesmu redzējusi.

Vai izcērt pa kluso, vai ar Maskavas kremļa atbalstīto patriotu -Nacionālās Apvienības tiesisku atbalstu – to es nezinu spriest, bet , ka meži ir izcirsti , ka tik daudz pliku brikšnu kā šobrīd nekad agrāk nav bijis, tas gan skaidrs – to es redzu pati – tur man informāciju no citiem nevajag.

Tāpat jau ir skaidrs arī tas, ka patiesā labuma guvēji mežu izciršanā atkal nav vietējie – ka NA atkal ļoti centīgi – “patriotisi” – pakalpo naudas maisiem

+2
-3
Atbildēt

1

  Maija Saule > Sskaisle 10.03.2020. 11.25

  Hallo, kundzīt! Meži tiek izcirsti, jo tā ir mežu apsaimniekošana – koki izaug līdz noteiktam vecumam, tad tos izcērt un stāda no jauna. Izcirstajās vietās pamainās biotops, bagātinās augsne. Tiek stādītas un apkoptas jaunaudzes. To sauc par ekonomisku saimniekošanu. Līdz kritalām dabīgi mirt koki var rezervātos, kur tos neaiztiek, bet priecājas par jaunām mizgraužu mājvietām.

  +1
  -1
  Atbildēt

  2

  Sskaisle > Maija Saule 10.03.2020. 13.13

  Hallo, Maijas kundze, – nē – mežu izciršana ir mežu izciršana .
  Jautājums – kurā brīdī mežu izciršanu var pielīdzināt apsaimniekošanai, kurā brīdī – vandālismam un postažai. Lūk, par šo jautājumu kā saka – zinātnieki vēl strīdās, tāpēc nevajag te uzmesties par viszini . Es internetā esmu atradusi ļoti daudzus mīnusus jaunu – vēl neizaugušu koku ciršanai un ļoti maz plusus – var teikt vienīgais labums, ka nocērtot kokus tos uzreiz var pārdot.

  Kas attiecas uz jaunaudzēm – to visu laiku apgalvo Latvijas meži – lai cilvēki kā saka beidz muldēt, ka viņi – t.i. – Latvijas Meži ir vairāk kā jebkad agrāk mežus sastādījuši.
  Nu labi – ja viņi tā saka – lai būtu – bet svētā debess – Maijas kundze, jūs arī – kur ir tās jaunaudzes? Nu kur – nu ja saka – izcirsti meži – atstāti brikšni – es to redzu, bet kad saka – sastādītas jaunaudzes – kāpēc to nevar redzēt – lūk – bērzu jaunaudze, lūk – egļu, lūk, jauktā vai vēl kā?

  Jūs saprotiet, ka ir tik nenormāli melots , un tagad par tiem mežiem – nu kā lai es ticu, ja saka vienu, bet es redzu citu – nu kā ? !

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Sskaisle > Maija Saule 10.03.2020. 13.17

  mizgrauži ir izgrauzuši un nokaltējuši veselus mežu kvartālus – RENDA KULDĪGA ceļš, piemēram – kā braucu garām – tā domāju – bet ka tad tā – Latvijas Meži čakli saimniekojot – nu tik čakli un atbildīgi, ka pavisam noteikti pārākajā pakāpē.

  Bet mizgrauži noēduši egles veselos mežu kvartālos – nē nu tā nenromālā muldēšana tomēr ir drausmīga.

  Un par to biotopu – lai es noticētu ka šie alkatīguma eņģeļi par biotopu domā – nu ko jūs Maija – vai nu pati esiet naiva, vai mani par tādu gribiet padarīt.

  Kur tad tie vīrusi un tās klimata pārmaiņas, ja ne izcirstos mežos rodas – https://weather.com/de-DE/wissen/mensch/news/2020-03-07-coronavirus-warum-pandemien-oft-aus-asien-und-afrika-kommen/?par=focus_widget_main&fbclid=IwAR2y75p1G5Ov_jcpzDh1kND2-JMC6fNVO8jhr-uDs7u0Z1sSRUefkzA4s-k

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

kolpants 09.03.2020. 09.34

Valdošā koalīcija ir latvisko partiju koalīcija. Prezidents Levits, Saeimas priekšsēdētāja Mūrniece, premjers Kariņš, ministri Rinkēvičs un Bordāns, un vēl citi veido pašlaik tādu kā Zvaigžņu komandu.
Как говорится, лизнул так лизнул)

0
-5
Atbildēt

0

Sskaisle 09.03.2020. 09.34

Dezinformācija darbojas tajā brīdī, kad “nedarbojas” informācija.

Par prezidenti VVF – viņas iepriekš minētie pamatojumi, ka čekas maisu atvēršana latviešu sabiedrībai nodarīs milzīgu ļaunumu nav izturējuši kritiku. Tie nepārliecina. Tāpat kā viņas skaidrojumi , kāpēc viņa čekistu laikos baudīja čekistu organizētas privilēģijas – brīvi ceļoja pa okupēto Latviju, vizinājās pa pasauli ( laikam par velti) ar čekistu spiegu kuģi utt. Mēs visi redzam, cik priviliģēti savas vecumdienas vada VVF,kamēr tauta kā nabadzībā mocījās okupācijas laikos, tā tagad. Kā RĪGU valdīja un izmantoja krievi okupācijas laikos, tā tagad.

Kāpēc tā? Es domāju, ka viens skaidrojums ir tas , vai ka daļēji šo situāciju izskaidro fakts, ka Latvijas varas elite kā okupācijas laikā, tā šodien ir čekistu-komunistu patiesie kalpi. Visas tās runas par tautas un Latvijas zemes mīlestību visticamāk ir patiesas, nu kā nemīlēt tautu – tik stulbu, ka to var tik viegli un ērti piemānīt un uz tās rēķina tik labi dzīvot.

Čekas maisi ir atvērti un pēc VVF pareģojuma sabiedrībai un Latvijas valstij bija jābeidz pastāvēt savstarpējā naida un ļaunuma dēļ. Bet nekā – izrādās – maisi ir , bet tajos ir nevis čekas kalpi, bet čekas upuri …. visi nevainīgi cietēji – nu kaut vai VVF draugi no LABVAKAR – INKENS, RUBENIS, ŠIPKEVICS

+2
-4
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: