Vai tiešām novēlēsim pašvaldībām labu apetīti biznesā? 3

Komentāri (3)

lindab456 14.02.2020. 10.09

Stop – Rīgas mežu izciršanai! Tā ir jāaptur vismaz līdz jaunajam domes sasaukumam, lai iespējami objektīvi varētu izvērtēt visus ieguvumus un zaudējumus.
Kādi ir RD kapitālsabiedrības RM dibināšanas mērķi, uzdevumi un funkcijas un – vai saimnieciskā darbība ir prioritāte un kāda ir tās efektivitāte?

+1
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.02.2020. 11.00

mums-  daudzdzīvokļu  namā, kurā  dzīvoju  tika ierīkotas  jaunas   ārdurvis.  Nekāda  informācija  mums  iedzīvotājiem  netika    sniegta.   Kas   izlēma   to darīt,   vai bija iepirkuma  konkurss, vai vispār tā  bija  pirmā nepieciešamība , vai tiks veikti  apdares   darbi, kāda  ir    tāme  utt.  Var  jau   teikt, ka  tā ir  īpašnieku pašu vaina.  Bet –    var arī teikt, ka   tas ir vispārējā  bardaka    valsts pārvaldē rezultāts.  Atsaucoties  uz   jauno  datu aizsardzības  likumu  – mēs īpašnieki    neko vairs nezinam  , jo nedrīkstam    minētā  likuma  dēļ zināt –  kurš ir     dzīvokļa  īpašnieks,   kurš  mājas vecākais  , kurš   pieņem    lēmumus, vai   vispār  tādus  īpašnieki  vēl pieņem, ja jā  -tad kādā veidā utt. Varbūt jau esam pārdoti , kādam  Kipras    nodokļu  paradīzē  bāzētam     uzņēmumam.    Likums   neļauj izpaust    sensitīvu informāciju   – tā ir   apsaimniekotāja  –  RNA  standarta  atbilde. Ja  atbilde vispār   ir.  Jo bieži  atbildes      nav  – klusums. 
Tatad  – man  bija  jādodas    komandējumā  –     nebija skaidrības, kā  varēšu  saņemt  durvju    kodu  utt. Zavnījos,    rakstīju,  nervozēju  utt.
Tagad  kodu tomēr esmu saņēmusi –  ļoti vienkāršā veidā –   to ielika   manā  pastkastītē un    varētu jau   tagad    teikt –  liela  brēka , maza vilna. 
Bet var arī  teikt, ka   tā  vienkārši  ir apsaimniekotāja     absolūta    necieņa un neizdarība, bezatbildība un visatļautība. 

Tagad     nesaņemu   pastu  pakalpojumus. Zvanu uz savu pasta  nodaļu , kāpēc  man nav   piegādāti manis   pasūtītie    preses izdevumi,  esmu taču par   to samaksājusi. 
Man atbild, ka    pastniece     jau vairākas    dienas netiek    mūsu mājā  jauno  durvju  kodu dēļ.  Vai tiešām  par katru tādu    jautājumu     ir  jāzvana un jāraksta   un jāsūdzās? 

Šie  jautājumi –    tiesisko normatīvu izstrādāšana   ievērojot    ES    likumus un    vadošus    norādījumus,   kas   būtu   iedzīvotāju interesēs    mūsu Ekonomikas   ministrijai un vispār valsts  pārvaldei ir  tas pats, kas  PSKP    lozungu  padomju  okupācijas   gados –  ja  tādus vajag – lai tie  skan, mums tie   dzīvi netraucē. 

Un tās   ir tikai kaut  kādas nieka  durvis.  Un cik  noprotu –  mūsu   apsaimniekotājs  nebūt nav tas plēsīgākais    un rijīgākais  zvērs. 

Tā arī nesapratu   informāciju, ka Rīgas Domes  uzņēmums  – Rīgas Namu Pārvaldneiks    svinējis par    cik tur  – laikam  70 00  eur Ziemassvētkus, bet  laikam   6  milj  uzņēmuma 
  naudas paspēlējis bankā  –   negribu  ticēt, ka  tik trula  zagšana    padomju okupācijas   laikā  bija iespējama.  Nu bija slikta tā  padomju okupācija – ļoti slikta , bet  ja kungi    ar   kopējo naudu var tā  izdarīties –  tad es    vairs atšķirību   starp    šodienas  varu  un   okupācijas varu   neredzu.

0
0
Atbildēt

0

Sskaisle 13.02.2020. 10.59

Paskatamies saeimas sastāvu – nu kaut vai nenormāli laimīgi smaidošie kapu partijas zakatistovs un petraviča – viens aizdomās turamais, otru VID pēta laikam jau otro gadu –
Par kādu likumdošanu , par kādu sakārtotu un tiesisku valsti var būt vispār runa – drīzāk jau divi Mēneši uzlēks.

Ja ne mūsu dalība ES , mēs šodien jau būtu Moldāvijas līmeņa valsts …. bezcerīgi

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar: