KPV ezīši miglā 4

Komentāri (4)

J.Biotops 13.02.2020. 12.08

JKP nav ne par matu labāka, kā KPV, “partijas” viena otras cienīgas. Diemžēl abas ir sabiedrības, tātad arī mans, lai kā tas pašam nepatiktu, spogulis.
Veselīgā politiskā vidē tāds Bordāns būtu patriekts no valdības jau pēc slaveno vēstuļu nosūtīšanas. Ja Kariņam to krupi nācās norīt, tad drīz Bordānam pašam bija nopietna iespēja nesodīti demisionēt pēc izgāšanās ar ģenerālprokurora padzīšanu. Atkal nekā, mums lūk, bezkompromisu tiesiskumā pienākas sava tiesa pie siles.

+1
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > J.Biotops 13.02.2020. 13.12

  negrasos apstrīdēt tavu svēto viedokli – bet –

  ja ne Bordāna aktivitātes – tad šī saeima un šī valdība ne ar ko neatšķirtos no visām iepriekšējām

  un neba nu sabiedrības caurnešana ar solījumu nepildīšanu mediķiem ir vienīgais

  Jā – man nepatīk daudz kas JKP rīcībā – bet vēl vairāk mani šausmina NA – Gerhards , putnulis , vai teiksim A/PAR VIŅĶELE , vai vecie labie šķēles rokaspuiši Aizsradzībvas miljonu tērēšanā – ja tos šķēles cilvēku pie siles alistu Bordāns – biotops kviektu kā kuiis uz kaušanu vilkts, bet tagad nē – tagad par to “pieklājīgi” klusē

  Piemēram. Varu piekrist, ka šļupinska uzdzen šausmas – bet – nu kas nolēma iespējāmās misijas naudu iztēŗēt komunikācijai – t.i. nevis visu atdot pedagogu sagatavošanai, bet gan reklāmistiem – tiem, kuri pēc tam mazāk prasīs par vēlēšanu reklāmām – nu – pajautājiet zakatistovam no kapu partijas –

  ai – nav jau vispār vērts par to rakstīt – vieni zog klusējot un smaidot – citi noskatās skaļi brēcot un vēl kaškējoties – kurrš labāk redzējis to zagšanas trakumu

  0
  0
  Atbildēt

  0

  murrey > J.Biotops 13.02.2020. 22.54

  Secinājums no šī: steidzīgi jāparakstās par Saeimas atlaišanu, jo tikai tā Latviju iespējams glābt gan no KPV, gan JKP. Ar šo Saeimu Latvija neiztures līdz nākamajām vēlēšanam.

  0
  -4
  Atbildēt

  1

  J.Biotops > murrey 14.02.2020. 07.38

  Atlaist nav problēmu. Ja Jums ir domas par to, kas tiks ievēlēti vietā, tad gan, lūdzu, padalieties ar ziņu.
  No esošajām brigādēm pagaidām redzu tikai no varas netaisnīgi atstumto ZZS. Cerot uz atgriešanos, viena labo darbu čempione jau brauc Saeimā ar muti no tribīnes kā pa lielceļu. Gribam to labo darbu turpinājumu?
  Ja paspēs pieteikties un tiks ievēlēti jauni saulveži, tad mūsu apspriesto brigāžu priekšnesumus atcerēsimies kā labos laikus.

  0
  0
  Atbildēt

  0